Spokojnie to tylko astrologia

W Patronite od 18.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 245

Liczba Patronów: 223

Zostań Patronem
Kup na prezent
92 patronów
Dla tych wszystkich, którzy szukają zależności między tym, co na niebie, a tym, co na Ziemi.

O Autorze

Wszystko zaczęło się od kanału Youtube "Spokojnie to tylko astrologia" – kto widział ten wie, a kto nie... to zapraszam serdecznie, wpadnij tam na chwilę – może znajdziecie coś dla siebie!

Warsztat astrologa zdobyłem i wciąż doskonalę poprzez codzienną praktykę badania zależności między aktualnym układem ciał niebieskich a bieżącą sytuacją na Ziemi – w tej mikro i makro skali. Tylko w ten sposób można zrozumieć, jak działa dynamika zodiakalnych archetypów oraz w jaki sposób manifestuje się konkretnie w czasie i przestrzeni. Wiele zawdzięczam nauczycielom, których książki mogłem czytać (Liz Greene, Jeffrey Wolf Green) oraz u których mogłem pobierać lekcje (Artur Święch, Leszek Weres). Ostatecznie jednak największym nauczycielem jest każdy następny człowiek, jakiego stawia na mojej drodze kosmos.

Kosmogram, czyli graficzna reprezentacja układu planet w danym miejscu dla konkretnej chwili, niczym mapa pozwala odkryć i zrozumieć położenie szukającego odpowiedzi człowieka oraz umiejscowić jego doświadczenie w szerszym horyzoncie zdarzeń, jakie już miały miejsce oraz które mają dopiero nastąpić. Co przygotowała dla Ciebie przyszłość? Tego nikt nie wie... Ale dzięki astrologii można przewidzieć, jakiego rodzaju sens wypłynie dla Ciebie z nadchodzących zdarzeń, dzięki czemu będziesz mieć szansę z większym spokojem i odwagą stawić czoła temu, co niesie dla Ciebie wszechświat.

Swoim Patronom chciałbym zaoferować miesięczne horoskopy dla każdego znaku oparte na interpretacji tranzytów Słońca, Księżyca i planet osobistych, a także mini-wykłady wyjaśniające podstawy astrologii. 

 

Na moim kanale Youtube możecie znaleźć filmy dotyczące m.in. podstaw astrologii:

:

Omówienie zjawisk ciekawych i niekoniecznie, kojarzących się z astrologią:

A także interpretację kosmogramów ludzi znanych i lubianych:

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 40 zł
Ewelina W
Ewelina W
Próg: 30 zł
Agata Bonikowska
Agata Bonikowska
Próg: 30 zł
Dorota Halon
Dorota Halon
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Sara Opatecka
Sara Opatecka
Próg: 10 zł