Zakup pralki i suszarki do schroniska

Avatar Przytulisko Głowno Przytulisko Głowno
15 070 zł z 15 000 zł
100%
bezterminowa do końca zbiórki
201 wpłat

Zbiórka została zakończona. Dziękujemy wszystkim za wpłaty.

Patronite nie pobiera prowizji od zbiórek

O zbiórce

Drogie Patronki, drodzy Patroni!

Dziękujemy, że jesteście i tyle czasu nas wspieracie. Mamy nadzieję, że nasza wspólna przygoda i walka o lepszy świat dla zwierząt, będzie trwała jeszcze długo. Dziękujemy Wam za wszystko, bardzo sobie cenimy stałe wsparcie Patronów, ponieważ dzięki niemu możemy wyposażyć nasze schronisko.

Pragniemy poinformować, że obecnie stoimy przed dużym wydatkiem, na który organizujemy odrębną zbiórkę na platformie Patronite i będziemy zbierać tak długo, aż uzbieramy na zakup pralki i suszarki.

Zwracamy się również do tych osób o dobrych sercach, które jeszcze nie są naszymi Patronami. Możecie nam pomóc w zakupie półprzemysłowej pralki i suszarki!

Teraz zarówno Wy, jak i Patroni, którzy zechcą dołożyć kilka złotych na ten cel, możecie wesprzeć nas jednorazowo, bez rejestrowania się, bez podpinania karty (można zapłacić przelewem lub blikiem).

Gorąco zachęcamy do wspierania zbiórki te osoby, które nie są naszymi Patronami, ponieważ jest to konkretna skarbonka.

Nasze schronisko stanęło przed pilną potrzebą zakupienia wyposażenia do naszej pralni.

Praktycznie każdego dnia robimy pranie lub je suszymy w suszarce. Każdy psiak i każdy kot mają swój kocyk, a te często ulegają zabrudzeniu. Pomnóżmy ich ilość przez około 100 zwierząt... to ogromna góra prania!

Obecnie w schronisku dysponujemy standardowymi pralkami, ale one się zużywają, zwłaszcza, że my nie pierzemy bluzek i skarpetek, tylko ciężkie koce, ręczniki, legowiska, tekstylia. Suszarka z kolei ratuje nam życie, bo słonecznych dni w roku jest jak na lekarstwo.

Ponoć warto marzyć, więc ośmielamy się marzyć o zestawie półprzemysłowym: pralce i suszarce firmy Samsung, z ogromnym wsadem! Na jeden cykl prania/suszenia włożymy więcej brudnych rzeczy, a tym samym zmniejszymy rachunki za prąd, ponieważ na jeden raz upierzemy więcej!

Mamy już wybrane konkretne modele, ale ich cena jest dla nas zaporowa.

Bardzo ich potrzebujemy, więc ośmielamy się prosić, pomóżcie nam w zakupie pralki i suszarki.

Każda złotówka, przekazana w ramach tej zbiórki, zostanie przeznaczona na zakup, ponieważ Patronite nie pobiera prowizji!

Ostatni wpłacający

Ewelina Stachnio Ewelina Stachnio
22.09.2023
20 zł
Wsparcie anonimowe
21.09.2023
50 zł
Wsparcie anonimowe
21.09.2023
2770 zł
Paweł Kołecki Paweł Kołecki
20.09.2023
30 zł
Małgorzata Walczak-Iwanowska Małgorzata Walczak-Iwanowska
20.09.2023
20 zł

Komentarze

Trwa ładowanie...