Avatar użytkownika

Arkadikuss

22
patronów
342 
miesięcznie
18 160 
łącznie
22
patronów
342 zł 18 160 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Grosz do grosza - jak to mówi przysłowie :). Serdecznie dziękuję Ci za wsparcie i za utwierdzenie mnie, że moje materiały przypadają Ci do gustu.
Raz w miesiącu machnę sobie za Twoje zdrowie :)
7 zł miesięcznie
Kieeerooowniiku, ja to widzę, że my rozmawiamy o poważnych pieniądzach! Ja już nie wiem, co robić z taką kwotą. Chyba będę musiał się podzielić z żoną za to, że pozwala mi tyle czasu przy grach "marnować". Za tę kwotę znajdziesz się na honorowej liście wspierających mnie patronów, która znajdzie się w każdym stworzonym filmie. Dziękuję!
20 zł miesięcznie
W zamian za tak hojne wsparcie - nie tylko znajdziesz się na liście patronów, która wyświetlana jest w każdym filmie, ale też na oficjalnym Discordzie uzyskasz rolę wspierającego (niewygasającą) by już zawsze móc się chwalić, że wspierałeś kanał. Napisz do mnie na Discordzie, abym mógł nadać Ci rolę!

(Zachowane są również moje zobowiązania za przekroczenie wcześniejszych progów)
50 zł miesięcznie
Tu zaczyna się business-klasa. Każdego wybierającego ten próg zapraszam do znajomych na Steam (proszę o informację na e-mail z tym jak mogę Cię tam znaleźć) jak i na innych platformach i od czasu do czasu będziemy mogli sobie razem zagrać - czy to w CS, czy to w Overwatch, czy to w Wowa, czy inne popularne gry (np. ogrywane do recenzji). Jest szansa znalezienia się na materiałach, więc uwwwaga! :-)

(Zachowane są również moje zobowiązania za przekroczenie wcześniejszych progów)
75 zł miesięcznie
Witaj w redakcji!

Ci, którzy wspierają mnie taką kwotą zaprawdę mają na celu pomyślny rozwój kanału. Tak hojne osoby zapraszam do specjalnej grupy na Discordzie, z którą będę rozmawiał na tematy, które poruszane będą w moich filmach. Jeśli będzie to recenzja - wasza opinia o danym tytule zostanie umieszczona w filmie. Jeśli będzie to publicystyka - również zapytam Was o zdanie na dany temat. Będziecie mieli bezpośredni wpływ na to, co inni będą później mogli obejrzeć.

(Zachowane są również moje zobowiązania za przekroczenie wcześniejszych progów)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Arkadikuss w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kiedyś - autor Gamingowego Przeglądu Tygodnia. Dziś - zajmuję się recenzjami, gamingową publicystyką, oraz komentarzami. Prywatnie - pracuję jako lektor mikrofonowy - i tutaj parę osób grajacych w Gothica mogą mnie rozpoznać :-)

Nazywam się Arkadiusz Woźniak, aczkolwiek bardziej znany jestem jako Arkadikuss. Prowadzę kanał gamingowy, w którym "głównym" programem był do pewnego czasu Gamingowy Przegląd Tygodnia, w którym wybierałem dla Was najważniejsze wiadomości z branży gier - jak nazwa wskazuje ;-).

Dziś zajmuję się głownie recenzjami gier przeróżnych oraz - od czasu do czasu - sprzętu z punktu widzenia typowego użytkownika. Najczęściej jednak komentuję przeróżne newsy z gamingowego świata - czy to o nowych premierach, czy to o aferach, czy to o wpadkach (lub sukcesach) marketingowych. W zasadzie - wszystko co dotyczy gier lub branży - na pewno znajdzie się na moim kanale ;-)

 
 

 

 

  

 

Czasami tworzę materiały niezwiązane z newsami, ale szeroko pojętym gamingiem. Czasami jest to publicystyka, jak moje przemyślenia dlaczego konsole w wersji "Digital" to zło absolutne, a czasami tworzę ogromne, obszerne dokumenty, jak w przypadku "Krótkiej Historii Gamingu".

 

Na kanale nie może też zabraknąć recenzji - i tych wielkich gier, i tych mniejszych. Na ile mogę - staram się również wspierać rodzimy Gamedev przybliżając od czasu do czasu niewielkie Polskie produkcje.

 

O grach staram się mówić w dobrym świetle tam gdzie się da. Jestem niezmordowanym bojownikiem, który postara się obalić wszelkie złe mity związane z Gamingiem, jak na przykład w poniższej audycji w Radiu Malbork.

 

Wsparcie, które dzięki Wam uzyskuję przeznaczam na rozwój kanału (stąd - nowe oświetlenie, oraz kamera Sony ZV-1). Do tego dochodzą przeróżne Unboxingi (chociaż przyznaję, że zostało jeszcze troszkę do nauki pod tym względem, aby robić to płynniej :-) ).

 

 

 

A kimże ja jestem, byście mogli stwierdzić, czy jestem wiarygodny? Cóż, może przedstawię się jako Gamer:

– Od maja 2010 do lipca 2015 roku byłem redaktorem (i “głosem”) portalu Grasz24.pl. Poza czytaniem do video-recenzji tekstów innych redaktorów, napisałem i nagrałem też wiele własnych recenzji, czy materiałów okołogamingowych. Wśród społeczności portalu cieszyłem się dobrą opinią – sprawiedliwie krytycznego i rzetelnego.

Cytaty z YouTube:

Evorkos PL
“Bardzo dobre podsumowanie! Robicie naprawdę dobre materiały!!! Naprawdę przyjemnie się słuchało i oglądało. Również wszystkiego dobrego w nowym roku dla redakcji. Samych sukcesów!

Krystian Szulc
“Końcówka była naprawdę piękna (nawiązanie do filmu Armageddon, no i ta wspaniała piosenka zespołu Aerosmith – I don’t want to miss a thing, oczywiście pochodząca z tego filmu). :) A recenzja? Świetna! :D ale za to że całą tą reckę z redakcji grasz24.pl zrobił tylko jeden gość (Arkadikuss), to należą im się wielkie brawa. “

ZbuntowanyGwindon
“Świetna recenzja, zwłaszcza pod względem merytorycznym. Widać, że autor ma naprawdę duże pojęcie o tym, co mówi, i potrafi to przekazać w dobry sposób. Ode mnie plus”

SuperOrtalion
“Widać że Recenzent bardzo obeznany w świecie wiedźmina, sam sie interesuje dopiero serią książek i już wiem że przeczytam wszystkie :). Bardzo miłe zaskoczenie że człowiek który recenzuje grę wie że (np w takim wiedźminei) miksturka Kot wzmacnia słuch i geralt może ocenić uzbrojenie itp :). Rewelacja!!”

Fishi004
“Chyba pierwsza rzetelna ocena tej gry. Całkowicie się z Tobą zgadzam. Fajnie, że są jeszcze recenzenci, którzy nie boją się wystawiać oceny takiej, na jaką gra zasłużyła. Brawo! Polecam stronę grasz.org ,świetne recenzje”

– W latach 2011-2012, podczas pracy w Radiu Malbork prowadziłem – wraz z Gamingowym kolegą Pawłem Matyjewiczem -audycję Gierkomania – która dotyczyła tylko i wyłącznie gier. Program również cieszył się sporą popularnością.


 

– W 2013 roku współpracowałem również z portalem MiastoGier.TV,  gdzie byłem lektorem.

- W 2015 roku współpracowałem z redakcją TVGry, gdzie stworzyłem kilka publicystycznych materiałów.

- W 2016 roku podjąłem współpracę z IGN Polska, z którym okazjonalnie współpracuję do dziś.

Po upadku Grasz24.pl rozpocząłem własną serię filmów pod nazwą Gamingowy Przegląd Tygodnia, gdzie przez 2 lata co sobotę podsumowywałem najważniejsze wydarzenia w branży gier. Program dotyczył wszystkich platform, często wykraczał też poza stricte gamingowe tematy. Program ten cieszył się dużym zadowoleniem widzów, jednak niewielką ich ilością - wygląda na to, że nie umiem w marketing. :)

To tyle, jeśli chodzi o “media” gamingowe. Pozatym – gracz od urodzenia. Zaczynałem w wieku 4 lat na Commodore, poprzez Pegasusa,  Playstation 1, Playstation 2, PC, później Playstation 3, aż wreszcie do dorwanego niedawno Xbox’a 360 i... reszty konsol.

Zapalony i wierny gracz Unreal Tournament ’99, swego czasu “sława” w starusieńkiej grze Evil Islands, GameMaster na oficjalnym (już nieistniejącym) polskim serwerze Helbreath, dumny posiadacz sporej kolekcji gier na wiodące platformy. Od półtora roku też codzienny gracz Overwatcha.

Aktor głosowy w wielu polskich modach (najczęściej do Gothic’a), oraz – głównie – jeden z aktorów głosowych powstającej polskiej gry MMORPG typu Indie – Gloria Victis. Współpracuję również z ekipą SoulFire, która tworzy potężny mod do Gothica pt. Dzieje Khorinis.

Oczywiście lektorem jestem nie tylko w grach. Od jakiegoś czasu prowadzę działalność związaną z głosem, jednym z moich klientów jest jeden z największych kanałów w Polsce - Jasna Strona.

Czy zostaniecie ze mną dłużej, czy też odejdziecie dalej, zwiedzając bezdenne czeluście internetu – na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć. Ale jeśli dacie mi szansę, będę działał na 110 procent, aby czas, który przy mnie spędzicie, był czasem przydatnym i – przede wszystkim – przyjemnym!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Arkadikuss już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kamil Tuliński
Kamil Tuliński
7 zł
Wilczycka
Wilczycka
7 zł
VeLoPrime
VeLoPrime
50 zł
Bluehardt
Bluehardt
7 zł
Kemvaar
Kemvaar
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.