Artur Król

W Patronite od 23.05.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 860

liczba Patronów: 1344

2 patronów
150 zł miesięcznie
5 765 zł łącznie
Psycholog, coach, bloger rozwojowy, autor i sceptyk naukowy. Pasjonat tego, co działa w zmianie osobistej. Sojusznik wszystkich, którzy promują kompetentne, oparte na dowodach podejście do rozwoju osobistego. Przeciwnik guru motywacyjnych i pop-psychologicznych bzdur. Człowiek ze słabością do kawy.

O Autorze

Cześć,

Nazywam się Artur Król, jestem blogerem, autorem książek i materiałów edukacyjnych. Z wykształcenia psycholog. Z zawodu psycholog, trener i coach (nie mylić z mówcą motywacyjnym, brr!!!). Z pasji sceptyk naukowy i promotor tego, co w psychologii faktycznie działa i realnie wzbogaca ludzkie życie. Z uzależnienia kawosz, posiadany przez dwa koty.

Od 2009 roku prowadzę bloga ChangeMaker, poświęconego tematyce zdrowego rozwoju osobistego. Przez lata zapewniał praktyczne porady i rozwiązania pozwalające na usprawnienie swojego życia w różnych jego obszarach (np. cykl Rozwój Osobisty dla Początkujących). Blog ten był też jednym z pierwszych wyraźnych głosów na rzecz oczyszczenia psychologii i zmiany osobistej z panoszących się w niej patologii (m.in. cykle Anty-Guru i Fake-Guru). Jakby mi było mało tego pisania, prowadzę też okazjonalny blog Cafe Royal oraz współprowadzę blog o planszówkach Niedzielni Gracze. Udzielam się również w PSSN.

 

Przez lata napisałem też szereg książek (m.in. „Pewność siebie”, „Opowieści zmieniacza” czy „Rozbój osobisty”), prowadziłem otwarte wykłady na wielu uczelniach, wypowiadałem się dla mediów i na różne sposoby dążyłem do promowania tego, co w rozwoju działa. Na samym blogu ChangeMaker napisałem do tej chwili 840 tysięcy słów - około 3334 stron maszynopisu. Krótko mówiąc - intensywnie angażuje się w edukowanie nt. skutecznego, zdrowego i dającego efekty rozwoju osobistego.

Niektóre z moich książek

Jest jednocześnie kilka rzeczy, które dotychczas traktowałem dość pobieżnie, a które chętnie bym rozwinął. Przez ostatnie dwa lata przygotowałem wiele edukacyjnych materiałów wideo, były one jednak stricte komercyjne. Chciałbym wejść aktywniej na youtube (oraz ogólnodostępne vimeo) i przygotowywać regularne materiały w tym kanale.  Praktyczna psychologia, skuteczne rozwiązania zweryfikowane przez naukę, ciekawostki. Chcę również zacząć komunikować się z Wami przy użyciu webinariów. Tylko to wszystko wymaga czasu – czasu który obecnie zjada mi działanie bardziej komercyjne.

 

Dlatego chcę zaproponować mały układ – Ty mnie wesprzesz, jako twórcę. Ja będę mógł tworzyć i robić więcej rzeczy gratisowych. Ty mnie wesprzesz bardziej - będę mógł poświęcić więcej czasu na tzw. fajerwerki, ładniejszą oprawę, gadżety, bardziej interesujące miejsca do nagrywania, itp. Może nawet nająć celowo kogoś do pomocy w obróbce filmów, dzięki czemu będę miał więcej czasu na ich nagrywanie. Jak dojdziemy do odpowiedniego poziomu – będę mógł się niemal w całości skupić na tworzeniu darmowych materiałów.

 

Aby coś takiego działało, musi być regularne, dlatego prośba – zadeklaruj tyle, ile chcesz i możesz dawać nie jednorazowo, a co miesiąc, tak długo jak będziesz zadowolony z otrzymywanych treści. Moją odpowiedzialnością jest to, żeby te treści były jakościowe, merytoryczne i oparte na tym, co faktycznie działa. Im mniej muszę myśleć o ogarnianiu codziennych spraw firmy, tym bardziej mogę się na tym skupić i więcej rzeczy tworzyć.

 

P.S. To mój pierwszy kontakt z Patronite i wciąż uczę się tego systemu. Jeśli powinieneś/powinnaś coś otrzymać z systemu, a tego nie ma, daj mi znać na maila (artur@chagnemakers.pl), a ja odpowiem tak szybko jak to możliwe :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni