Artur Wiktor

W Patronite od 20.03.2017

Jestem młodym człowiekiem działający w marketingu Internetowym. Od bardzo dawna interesuję mnie biznes online i już po praktycznie roku działania, odniosłem swoje pierwsze bardzo pozytywne sukcesy. Zdecydowałem się na biznes internetowy, ponieważ jest to coś wspaniałego! Jestem tutaj głównie dla Ciebie! Skorzystaj z tego!

O Autorze

Jestem tutaj, żeby inspirować ludzi i robić to co kocham! 

Moją pracą i hobby jest muzyka, rozwój osobisty i marketing Internetowy!

Moją pasją jest pomaganie innym!

 

 

Jestem młodym człowiekiem działający w marketingu Internetowym. Od bardzo dawna interesuję mnie biznes online i już po praktycznie roku działania, odniosłem swoje pierwsze bardzo pozytywne sukcesy. Zdecydowałem się na biznes internetowy, ponieważ jest to coś wspaniałego! Pozwala mi on na pracę w domu i robię to kiedy chcę. Daje możliwość współpracy z wieloma ciekawymi ludźmi oraz pozwala na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy. Dzięki temu czuje, że jestem wolny i spełniam siebie w 100%.

Obecnie współpracuje z wieloma osobami z całej Polski i z miłą chęcią podejmę współpracę z każdym, kto ma odwagę spróbować swoich sił w świecie e-biznesu. Poszukuję ludzi przede wszystkim ambitnych i gotowych do działania. Jeżeli uważasz, że jesteś taką osobą i chcesz zacząć zarabiać przez internet, to skontaktuj się ze mną.

Więcej tutaj>

 

 

Jako niezależny twórca proszę o Twoje wsparcie. 

Jeśli dołożysz cegiełkę do celu jakim jest miesięczne wynagrodzenie, będę mógł całkowicie poświęcić się nagrywaniu cennych wskazówek marketingowych i pomagać innym w poznawaniu wartościowych ludzi po przez wywiady. Nie oczekuję wiele, wiem, że to co robię będzie rosło i prędzej czy później stanie się moim sposobem na życie.

Najgorzej zacząć  i do tego potrzebuję TWOJEGO wsparcia! :)

Wpłacając pieniądze stajesz się moim Patronem. Wspierasz tym samym mój rozwój i równocześnie swój, ponieważ dzięki temu otrzymasz więcej bezpłatnych materiałów :)

 

Zobacz co już zrobiłem, a zrobię jeszcze więcej!

 

Wywiad "Niebanalne Rozmowy o Biznesie"

 

 

 

 

 

Wskazówki Marketingowe

 

 

Super że doszedłeś aż tutaj! Materiałów systematycznie będzie przybywać. Jeśli wesprzesz mnie nawet małą kwotą, zobaczysz, że będą to najlepiej wydane pieniądze, ponieważ inwestujesz je w siebie!

Uśmiechnij się :)

Artur Wiktor

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)