Babcia Olga i wnuczka Justyna

W Patronite od 04.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 428

Liczba Patronów: 746

Zostań Patronem
Kup na prezent
18 patronów
Całodobowa opieka nad babcią nigdy nie była w moich młodzieńczych planach. Teraz jest codziennością, z którą staram się mierzyć mając w głowie pełno własnych planów i marzeń, które chcę spełnić. Jeśli chcesz mi w tym pomóc to zapraszam. Zostań ze mną :).

O Autorze

Cześć, mam na imię Justyna. Od ponad 4 lat (27.02.2017r.), opiekuję się całodobowo moją niepełnosprawną Babcią Olgą, która choruje na Alzheimera i jest leżąca odkąd miała operację wszczepienia endoprotezy biodra. Chciałabym aby pomoc uzyskana przez patronite pomogła mi w sfinansowaniu opiekunki do babci, dzięki czemu mogłabym odetchnąć psychicznie i fizycznie. 

Tutaj możecie przeczytać o mnie i o Babci:
https://kobieta.onet.pl/zdrowie/wiadomosci/jesli-bedziecie-sciagac-z-babci-pieniadze-to-ode-mnie-sie-odwalcie-czyli-pomoc-po/4gq2z6k

Nasz instagram: https://www.instagram.com/j.cudenko/?hl=pl

Youtube:

Opowiadamy o nas:  https://www.youtube.com/watch?v=t8JcWQclVjo

Niespodziewany gość u Babci ;) https://www.youtube.com/watch?v=xpkgzUXcxAI

Reakcja na lalkę: https://www.youtube.com/watch?v=3TPw-cQFj8Q


W wolnych chwilach, których nie ma wiele, próbuję realizować swoje pasje: fotografię oraz wycinanie na wyrzynarce włosowej. 

https://www.facebook.com/JustynaCudnaFotografia

https://www.instagram.com/justyna_cudna/

To dzięki Twojemu wsparciu uda mi się rozwijać swoje pasje. 
Wydatki na podróże, fotografię, wyrzynarkę włosową, kursy lub powiększanie mojego arsenału sprzętu fotograficznego - to wszystko będzie możliwe dzięki waszej pomocy!"Jest tylko jeden sposób na uniknięcie krytyki: nic nie robić, nic nie mówić i być nikim". Arystoteles
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
dżejgo .
dżejgo .
Próg: 100 zł
Magdalena Wiechniak
Magdalena Wiechniak
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Małgorzata Grzegorek
Małgorzata Grzegorek
Próg: 20 zł
Ola
Ola
Próg: 300 zł