Avatar użytkownika

Bardziej Lubię Książki Niż Ludzi

64
patronów
1 090 
miesięcznie
12 580 
łącznie
64
patronów
1 090 zł 12 580 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję! Tym samym wkracza do świata dzielenia się książkami - wszystko co się dzieje u mnie, dzieje się dzięki Tobie :)
100 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Szalona osobo! Bardzo mi miło, że zdecydował*ś się na ten próg! Obiecuję Ci, że paczka, jaką dostaniesz, będzie ekstra! Raz w miesiącu wyślę Ci paczkę pełną dobroci - książek, puzzli, gadżetów książkowych. Ty wspierasz wysyłanie innych książek w świat, ja dzielę się tym co mam :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Bardziej Lubię Książki Niż Ludzi w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na Bardziej Lubię Książki opowiadam o książkach i grach. Moją misją jest mówienie o mądrych książkach i pokazywanie, że literatura popularnonaukowa może być przyjemna i fajna! Ale na dobrą powieść też się znajdzie miejsce :) Bo w książkach jest więcej.

Cześć! Nazywam się Diana Chmiel i od 2015 roku opowiadam Wam o książkach. Na początku robiłam to tylko na blogu Bardziej Lubię Książki , potem pojawił się Instagram, a na samym końcu YT. Znajdziecie mnie też na Facebooku. 

Nazwa mojego miejsca w sieci pochodzi od Andrzeja Stasiuka, który kiedyś powiedział, że zna więcej książek niż ludzi i bardzo mu z tym dobrze. 

Na Youtube opowiadam o książkach w popularnonaukowy sposób - w każdym z filmów znajdziecie moc ciekawostek. Nawet jeśli czytanie książek nie jest waszym ulubionym zajęciem na świecie, to dowiecie się mnóstwa fajnych rzeczy. Jest też moc wiedzy bezużytecznej, a tę, jak wiadomo, trzeba cenić :) 

 
 

 

Znajdziecie też ciekawe książkowe zestawienia

 

I zapowiedzi miesięczne, czyli zbiór najciekawszych premier książkowych

 

Co poza tym? Najbardziej aktywna jestem na IG. Organizuję akcję Kosmiczny Lipiec, podczas której czytamy kosmiczne książki. Raz w miesiącu spotykamy się na IG na Klubie Książkowym, a w grudniu bawimy się książkowo - co roku jest to inna zabawa, zapraszam serdecznie!

Co najważniejsze, dzięki swojej działalności mogę się dzielić książkami na dużą skalę i po to tak naprawdę jest ten profil. Dzięki Waszemu wsparciu, razem z Wami, będziemy sięgać dalej!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Bardziej Lubię Książki Niż Ludzi już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Karolina Chatzimargioti
Karolina Chatzimargioti
10 zł
Anna Kruk
Anna Kruk
10 zł
Teresa Kozera
Teresa Kozera
10 zł
Renata Tecław
Renata Tecław
10 zł
Magdalena Jonczak
Magdalena Jonczak
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.