Basia Gepert

W Patronite od 03.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 236

Liczba Patronów: 295

Zostań Patronem
Kup na prezent
66 patronów
Jeśli szukasz swojej drogi w świecie fotografii, jeśli właśnie przechodzisz kryzys twórczy i nie wiesz czy dalsza praca ma sens... Masz wrażenie, że nie odklejasz się od fotoszopa a ilość obróbki Cię przytłacza? Chętnie powiem Ci jak ja przeszłam przez to wszystko sama i pokochałam naszą prace. <3

O Autorze

Cześć! 

Nazywam się Basia Gepert i być może kojarzysz mnie z grup dla fotografów.

Każdego dnia udzielam się na nich, dyskutuję na każdy temat  i jak tylko umiem doradzam w codziennych rozterkach początkujących fotografów. Tak, ta różowa głowa to ja. :D 

A jeśli mnie nie kojarzysz...

Swoją przygodę z fotografią zaczęłam ponad 15 lat temu jako totalny amator, a zrobiło się poważnie 10 lat temu kiedy założyłam swoją firmę. Jak się domyślasz nie było lekko - tym bardziej samoukowi! Ale czułam, że to TA JEDYNA droga dla mnie i po prostu nie wyobrażałam sobie innej pracy.

Już 4 lata później doszłam do punktu, którym mogłam służyć radą innym i rozpoczęłam pierwsze oficjalne szkolenia, z których czerpię ogromną satysfakcje. 

Fun fact: z wykształcenia jestem nauczycielką j. angielskiego ale zupełnie nie umiałam odnaleźć się w nauczaniu tego przedmiotu!

Jednak ucząc fotografii i prowadzenia własnej firmy czuję się jak ryba w wodzie lub jak...jednorożec na tęczowej łące! Tak, to drugie porównanie to cała ja. :D 
 

Dlaczego stworzyłam grupę Patronite?

Długo szukałam złotego środka na stworzenie swojego miejsca, w którym będę mogła dzielić się wiedzą  poświęcając mu maksimum energii!  

Czego na niej nie znajdziesz? 

Długich, monotonnych tutoriali o wszystkim i o niczym ani pompatycznych wywodów jak możesz być lepszą wersją siebie... Nie będzie owijania w bawełnę i lania wody, ani nudy!

Co dla Ciebie przygotowałam?

- Solidną dawkę wiedzy każdego dnia - chcę skupić cały swój udział w social media właśnie na tej grupie!

- Systematyczne spotkania live na zaplanowane przeze mnie tematy ( Od organizacji pracy, przez tematy sprzętowe po obróbkę i nie tylko... ) 

- Spontaniczne live kiedy tylko nadarzy się okazja! ( czy to przygotowania do sesji, sama sesja, zakupy czy inne warte uwagi wydarzenie! ) 

- Wyzwania  motywacyjne i konkursy z nagrodami - w końcu nic bardziej nie zachęca do działania niż zdrowa rywalizacja!

- Codzienną porcję jednorożcowego humoru ( Ostrzegam! Czasem będą to suchary rodem z Familiady ale przecież nikt nie jest idealny :D ) 

- Po prostu wsparcie dobrym słowem kiedy najbardziej będziesz tego potrzebować! 

Wystarczy, że wybierzesz 2 lub 3 próg Patrona i we wiadomości ode mnie otrzymasz link do grupy. <3 


To jak! Widzimy się wkrótce?

UWAGA - grupa tylko dla fotografów, nie dla szkoleniowców. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika