Basia Gepert

W Patronite od 03.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 310

Liczba Patronów: 351

Zostań Patronem
Kup na prezent
56 patronów
Szkoła Fotoczarów to miejsce, gdzie nauczysz się i / lub doszlifujesz umiejętności fotograficzne, obróbkowe i biznesowe. Jeśli więc rozpoczynasz swoją przygodę z fotoczarami, tkwisz w miejscu, masz kryzys twórczy lub czujesz, że toniesz w obróbkowej otchłani… Mam coś dla Ciebie!

O Autorze

Gildia Dociekliwych Czarownic!

 

To zamknięta grupa na Facebook i serduszko Szkoły Fotoczarów (jeśli chcesz zapoznać się ze szkołą - zajrzyj do linku www pod moim zdjęciem). To miejsce, gdzie Dociekliwe Czarownice szlifują swój kunszt fotograficzny i poznają tajniki obróbkowe, biznesowe i nie tylko. To przestrzeń, gdzie wspólnie spędzamy czas, rozmawiamy, czarujemy…

 

Jeśli zostaniesz członkinią Gildii Dociekliwych Czarownic, zyskasz dostęp do:

🔮 Regularnie pojawiających się zwojów z tajemną foto wiedzą - foto pigułki wiedzy
🔮 Krótkich sesji Q&A prowadzonych przez Wróżkę Barbarę na żywo - cotygodniowy krótki live, podczas którego Basia odpowiada na zadane wcześniej pytania
🔮 Niespodziankowych giftów - nakładki, akcje i wiele innych (średnio 2x w miesiącu)
🔮 Magicznego fotofeedbacku - każdy ma szansę otrzymać Basiowy feedback raz w tygodniu
🔮 Wspólnego fotoczarowania na żywo - cotygodniowa wspólna sesja skupienia na pracy live (na zoom / gmeet)
🔮 Specjalnych magicznych zadań domowych podnoszących umiejętności
🔮 Spotkań ze Sztukmistrzyniami raz w miesiącu - cały tydzień tematyczny ze specjalistką raz w miesiącu
🔮 Specjalnych zniżek tylko dla Adeptów na warsztaty, kursy i inne produkty pojawiające się w Szkole Fotoczarów…

Poza tym, na grupie znajdziesz między innymi (ilość nowych rzeczy stale rośnie):

🪄 6 tutoriali obróbkowych - głównie sesje plenerowe podstawowe
🪄 Webinar Szklarniowy
🪄 10 live tematycznych (np. Wybór miejsca na plener / Wiara w siebie w biznesie / Czas to pieniądz / Oświetlenie studyjne / O sesjach za free / Przyspieszanie obróbki mini sesji - nagrywnie akcji)
🪄 Polecajki sprzętowe

A wszystko to okraszone szczyptą magii, tęczą, humorem, krótkimi formami, różowym magicznym proszkiem i caaaaałym stadem jednorożców.

 

Kim jestem?

 

Jestem Arcymistrzynią Szkoły Fotoczarów, dyrektorką, założycielką. Nazywam się Basia Gepert i być może kojarzysz mnie z grup dla fotografów (ta z różowymi włosami to ja). Prawie każdego dnia udzielam się na nich, dyskutuję na różne tematy, doradzam w codziennych rozterkach początkujących (i nie tylko) fotografek.

 

A jeśli mnie nie kojarzysz...

Swoją przygodę z fotografią zaczęłam ponad 15 lat temu. Od ponad 10 lat mam swój fotobiznes. Jak się domyślasz - nie było lekko - tym bardziej samoukowi! Jednak czułam, że to TA JEDYNA droga dla mnie i po prostu nie wyobrażałam sobie innej pracy. 

W 2016 roku doszłam do punktu, w którym mogłam służyć radą innym i rozpoczęłam pierwsze oficjalne szkolenia, które (jak się okazało) są dla mnie i dla uczestniczek wielką frajdą.

W 2022 narodził się pomysł prywatnej grupy premium, poprzez którą mogłabym dawać z siebie to, co najlepsze, jak najczęściej. Po kilku miesiącach narodził się też projekt Szkoły Fotoczarów, a sama grupa zamieniła się w poważną (z jednorożcowym i różowym humorem) grupę Gildii Dociekliwych Czarownic.

Fun fact: z wykształcenia jestem nauczycielką j. angielskiego, ale zupełnie nie umiałam odnaleźć się w nauczaniu tego przedmiotu! Jednak ucząc fotografii i prowadzenia własnej firmy, czuję się jak ryba w wodzie lub jak… jednorożec na tęczowej łące! Tak, to drugie porównanie to cała ja. :D

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika