Grupa Behawior VIP

W Patronite od 15.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 207

liczba Patronów: 55

185 patronów
Profil subskrybencki, powiązany z grupą "BEHAWIORYZM W PRAKTYCE - VIP". Nieco inne spojrzenie na behawior psów, szczere doświadczenia i dobre rady dla każdego kto chce lepiej poznać i zrozumieć swojego psa. Ciekawe dyskusje i tematy dotyczące psychologii zwierząt.

O Autorze

Jesteśmy pasjonatami psiego behawioru i psich szkoleń oraz twórcami grupy na Fb "BEHAWIORYZM W PRAKTYCE - PSY" od lat pracują w zawodzie behawiorysty i mają ogromne doświadczenie. Stworzyliśmy na Fb miejsce naprawdę wyjątkowe - pełne fachowej wiedzy, merytoryki oraz działające zgodnie z zasadami netykiety.

Nad aktywnością grupy stale czuwamy i dbamy o to, aby wiedza, która się tam pojawia nie była szkodliwa dla psów, ich opiekunów oraz reszty otoczenia. Promujemy wyłącznie pozytywne metody szkolenia i wychowania psów - w ten sposób chcemy pokazać wszystkim, że są one skuteczne także w bardzo trudnych przypadkach (z takimi również niejednokrotnie mieliśmy już do czynienia). Po pięciu latach naszej darmowej działalności, którą wykonywaliśmy w naszym wolnym czasie, grupa stała się już bardzo liczna, a to z kolei sprawiło, że naszego "wolnego czasu" jest już stanowczo zbyt mało i nie jesteśmy w stanie utrzymać tej grupy w takiej formie i na takim poziomie, jaki jest tam obecnie, bo doba stała się dla nas zbyt krótka.

W związku z tym zrodził się pomysł o utworzeniu nowej, płatnej grupy, która będzie powiązana z dotychczasową, a dzięki wsparciu finansowemu ze strony osób do niej należących, będziemy w stanie poświęcić więcej czasu na jej prowadzenie. Oczywiście będziemy mieć do zaoferowania jeszcze więcej niż dotychczas. Chcemy również aby dotychczasowa grupa funkcjonowała nadal, choć w nieco zmodyfikowany i ograniczony sposób. Dzięki temu każdy będzie mógł zweryfikować nasz sposób działania oraz to, co mamy do zaoferowania, zanim zdecyduje się wesprzeć naszą działalność. Serdecznie zapraszamy do udziału w grupie i do wsparcia naszej działalności, która ma na celu zarówno dobro nasze, jak i naszych milusińskich. Ogromnie dziękujemy za wsparcie i okazane zaufanie! 

Jak nas wspierać? 

Oczywiście najpierw zostań naszym Patronem :) I zgłoś się do nowej grupy BEHAWIORYZM W PRAKTYCE - VIP. 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!