W Patronite od 04.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1114

liczba Patronów: 1033

4 patronów
80 zł miesięcznie
80 zł łącznie
Flaque, vel. qOLOmalakian, na youtube od 2006. Autor Człowieka Wody i Benka Patisona.

O Autorze

Hej, jestem Flaque, vel. qOLOmalakian, na YouTube od 2006.
Moja prawdziwa przygoda z youtube zaczęła się jednak w roku 2008, wraz z (jak na tamte czasy) viralowym Czekolada Tańczy, kontrowersyjnym murzyn song, serią Człowiek Woda, czyli machinimy kręconej w grze Gothic oraz ostatecznie serią, z której jestem najbardziej dumny - Benek Patison.

Nigdy nie chciałem zostać zawodowym youtuberem, traktowałem YouTube jako niezobowiązującą odskocznię od rzeczywistości, nie dostrzegałem potencjału swoich produkcji i specjalnie się nimi nawet nie chwaliłem. Jednak wiele lat gromadzenia pomysłów, nabierania umiejętności, czerpania inspiracji i przede wszystkim czytania wiadomości od fanów, w końcu nakłoniły mnie, żeby po wielu latach zrobić krok naprzód i usystematyzować swoją działalność na YouTube. Odzew okazał się jednak nie być tak duży jak wskazywała liczba subskrybentów, ale każdy, kto zostawił chociaż komentarz pod filmem przyczynił się do umocnienia we mnie potrzeby odbudowania zaufania widzów i przede wszystkim TWORZENIA.

 

Benki Patisony, które tworzę są w stu procentach tworzone przeze mnie oraz przez osoby które mi pomagają. Grafika, animacje, muzyka, głosy - wszystko tworzę i nagrywam ja. Jednak zaczynałem tworzyć w czasach "dzikiego" YouTuba, przez co się doigrałem i mój kanał nie jest zdatny do monetyzacji. Nie chcę usuwać starych filmów, uważam, że mają swoje specjalne miejsce w tej wspaniałej i zarazem przerażającej bibliotece jaką jest Internet.

Patronite jest jedynym sposobem, w jaki możecie mnie wesprzeć finansowo, żebym chociaż mógł opłacić swoje kawy które piję wiadrami, żeby móc połączyć pracę zawodową, pracę nad contentem i potrzebę snu.

 

To jest Patronite Ikarusa, który leciał za blisko wody, zrobił kilkanaście na prawdę ładnych kaczek po tafli i utonął, ale wykształciły mu się skrzela oraz zamiłowanie do planktonu, dzięki czemu żyje sobie jeszcze gdzieś na dnie. To znaczy Ikara. Zostając patronem możecie rzucić mi chlebek, żebym w końcu wypłynął.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!