Biznes Piguła

W Patronite od 24.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Newsletter biznesowy- Informacje biznesowe, pigułka biznesowa, ciekawe oferty współpracy, dotacje, staże, szkolenia dla każdego. Informacja to najważniejsza wartość przedsiębiorstwa- bądź przed innymi i wykorzystaj możliwości wsparcia dla swojej istniejącej lub firmy, którą chcesz założyć.

O Autorze

Cześć,

Nie wiem czy mnie znasz, ale chętnie wprowadzę Cię w to czym się zajmuję. Prowadzę od kilku lat newsletter #biznesinfo z informacjami biznesowymi na portalu Wykop, od jakiegoś czasu funkcjonuje samodzielna strona i newsletter. Znajdują się w nim informacje biznesowe, pigułka biznesowa  dotacje, staże, szkolenia dla każdego. Możliwość wpisania się do newslettera z świeżymi informacjami, uzupełniam stałą bazę wiedzy (linki, biznesplany, crowdfunding) . Miej informacje o dotacjach jako pierwszy i bądź przed konkurencją. Patroni mają dostęp do dodatkowych informacji, materiałów archiwalnych i konsultacji. Oprócz tego chętnie się spotkam na spotkaniach startupowych w całej Polsce i porozmawiamy na temat Twoich możliwości wejścia lub dotacji/ funduszy.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika