Borys Kozielski

Podkasty Nauka XXI wieku poszerzają horyzonty, pozwalają lepiej zrozumieć świat, biznes i drugiego człowieka.

O Autorze

Ciekawość świata towarzyszyła mi od wczesnego dzieciństwa. Miałem to szczęście, że odpowiedzi na bardziej skomplikowane zagadnienia udzielał mi lubiany przez studentów profesor na Politechnice Warszawskiej Marian Kozielski, który jest moim tatą. Umie wytłumaczyć trudne zjawiska i prawa fizyczne w prosty sposób. Dodatkowo sprawdza, upewnia się, że słuchacz rozumie i potrafi samemu wyjaśnić to samo innym osobom. Nauczył mnie gry w szachy, logicznego myślenia i przyjemności z rozwiązywania zadań matematycznych i fizycznych. Nauczył mnie jak przyjemna może być nauka, doświadczenie, które obserwujemy i które możemy przeprowadzić tylko w myślach. Wprowadził mnie na ścieżkę nieustannej przygody intelektualnej.

Dziś ta przygoda trwa nadal. Podczas spotkań z naukowcami różnych dziedzin mam okazję na zaspokojenie ciekawości nie tylko swojej ale i wielu słuchaczy. Podkasty mają coraz więcej słuchaczy i po 10 latach wiem, że tworzenie kolejnych audycji tej serii będzie zajmowało w moim życiu główne miejsce.

Podkasty Nauka XXI wieku są udostępniane w Wikipedii ilustrując hasła

Nowe możliwości masowego kontaktu skracają drogę słuchacza do autora audycji i możemy czerpać przyjemność ze wspólnych zainteresowań w grupie na facebook i podczas korespondencji e-mailowej.

Fanpage na facebook

Gorąco wierzę w przyszłość podkastów jako formy komunikacji pomiędzy grupami zainteresowań i lokalnymi społecznościami. Druga gałąź moje działalności to propagowanie idei podkastingu i nauczanie chętnych jak z tej metody komunikacji korzystać.

Dwukrotnie zdobyłem nagrodę European Podcast Award w 2010 i 2012 roku za swoje podkasty

Zapraszam do wsparcia finansowego mojej audycji Nauka XXI wieku i zostania jej patronem. Tworzenie audycji jest dla mnie niezwykłą przygodą i sprawia mi wielką przyjemność gdy widzę jak przybywa słuchaczy. Jednocześnie wraz z zaangażowaniem w tworzenie treści i kolejnych audycji rosną koszty ich produkowania. Chciałbym nagrywać audycje wszędzie tam gdzie dzieje się coś ciekawego, związanego z nauką i tam, gdzie są ludzie, którzy chcą się swoją wiedzą podzielić. To wymaga jednak finansowania. Najprostszy sposób w jaki możesz pomóc to podzielenie się ze znajomymi informacją o tym podkaście i pokazanie im jak mogą słuchać audycji. Zapraszam do klubu ludzi uzależnionych od zdobywania wiedzy. Niech nas będzie więcej! 

Zostań patronem

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem