Strefa Patrona:

27

patronów

288 zł

miesięcznie

  ​​​​​​Od 2005 roku tworzę podkasty i pomagam innym zacząć tę przygodę. Wierzę, że podkasty mogą stać się ważnym medium poprawiającym kontakty między ludźmi. Pomagają rozwinąć talenty, integrować, lepiej zrozumieć świat, biznes i drugiego człowieka.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
28 %
100%
osiągnięto 28%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 712 zł
Więcej podkastów
To mały, pierwszy krok, ale bardzo ważny. Co najmniej dwie audycje w miesiącu, to nawet mniej niż minimum. Taka kwota wsparcia umożliwi mi poświęcenie jednego tygodnia w miesiącu na tworzenie audycji. Czas nie jest z gumy, ale daje się poszerzać w tych miejscach, które tego wymagają :)

Na to, które audycje powstaną będą mieli wpływ patroni zależnie od kwoty wsparcia jaką zadeklarują.
0%
100%
osiągnięto 9%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2712 zł
Dużo nowych podkastów
To kolejny cel, po którego osiągnięciu powstawać będzie co najmniej 6 audycji w miesiącu.

O tym, które audycje powstaną będą w głosowaniu decydować patroni zależnie od kwoty wsparcia jaką zadeklarują.
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 6000 zł miesięcznie
brakuje 5712 zł
Pełne zaangażowanie
Miło pomarzyć i puścić wodzę fantazji. Mam wizję na rozwój polskiego podkastingu. Rodzaj warsztatów, szkoły podkastingu. Bo im więcej podkasterów tym lepiej będziemy mogli korzystać z nowych idei, pomysłów i zasobów, które mogą zaoferować niezwykli ludzie. Taka kwota wsparcia umożliwi mi poświęcenie całego miesiąca na tworzenie audycji i rozwój wsparcia dla początkujących.

Powstanie co najmniej 8 nowych audycji w miesiącu.

O tym, które cele będą realizowane decydować będą w głosowaniu patroni zależnie od kwoty wsparcia jaką zadeklarują.
0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 8000 zł miesięcznie
brakuje 7712 zł
Otwarte dla podkasterów studio
Każdy kto ma coś do przekazania innym, powinien mieć możliwość i środki do tego, żeby utworzyć własną audycję. Taka kwota wsparcia umożliwi mi poświęcenie całego miesiąca na tworzenie audycji oraz utrzymanie i wynajęcie studia. Wspieranie początkujących autorów nowych podkastów. W planach są też bezpłatne webinary, szkolenia w studiu, warsztaty pracy z głosem i wsparcie merytoryczne oraz techniczne dla początkujących podkasterów.

Powstanie co najmniej 10 nowych audycji w miesiącu.

O tym, jakie cele będą realizowane zdecydują w głosowaniu patroni zależnie od kwoty wsparcia jaką zadeklarują.

O Autorze

 

 

Wizytówka, to rzecz, której nigdy nie mogłem przygotować w pełnej wersji.

 

Tym razem postaram się przekazać wam w miarę pełny obraz miejsca w którym się znajduję. Myśle, że prośba,  którą do Ciebie kieruję może tego wymagać. 

 

Jeśli zechcesz poznać mnie bliżej. Zapraszam:

 

Zapewne znasz mnie z audycji, której słuchałaś/słuchałeś. Być może korzystasz z mojej pomocy przy tworzeniu podkastu. Może to wystarczy żeby podjąć decyzję o wsparciu, które staje się bardzo nowoczesną formą zatrudnienia. Może już zdecydowałaś/zdecydowałeś o wsparciu moich działań. Nawet jeśli tak to zapraszam Cię do lektury.

Krótka historia mojej pracy

Moja pierwsza praca to roznoszenie mleka w butelkach na warszawskim Powiślu. To niezwykłe doświadczenie w wieku 18 lat, które pogodziłem z nauką w szkole średniej przyniosło mi wiele satysfakcji. Później w wojsku przez dwa lata w Świnoujściu byłem pisarzem w Strażnicy Nadmorskiej. W czasie wojska prowadziłem drużynę starszoharcerską i poznałem moją przyszłą żonę <3.

 

Po wojsku krótko pracowałem w Warszawskiej Rozgłośni Radiowej (Polskie Radio). Byłem też fotoreporterem w Sztandarze Młodych, majstrem na budowie, magazynierem i w końcu założyłem działalność gospodarczą. Fotografowałem uczniów w szkołach średnich i poźniej przez 25 lat noworodki w warszawskich szpitalach. Gdy w 2004 roku powstał podkasting zacząłem produkować audycje. W 2002 roku zrobiłem kurs prawa jazdy kategorii D (uwielbiam autobusy miejskie, a sczególnie ich prowadzenie). W 2008 latałem na Florydzie samolotem Cesna 172 podczas kursu a od początku września 2016 otrzymałem zatrudnienie w jednej z warszawskich firm obsługujących komunikację miejską w Warszawie.

 

Od września 2016 roku pracowałem przez dwa miesiące jako kierowca autobusu komunikacji miejskiej. Na tę pracę poświęcałemm ponad 12 godzin dziennie i zabrakło czasu na produkowanie podkastów. Nie zamierzam zrezygnować z tej pasji, ale to wymaga twojego zaangażowania i wsparcia. Nigdy nie starałem się o finansowanie przez reklamodawców. Do tej pory to było moje hobby.

 

Zacząłem aktywnie pomagać podkasterowm i tym, którzy chcą zacząć swoją przygodę z podkastingiem. Okazuje się, że mój kurs on-line Podkast w 7 dni cieszy się dużą popularnością. Od stycznia praca z podkastrami zajęła mnie całkowiecie :) To przyjemna praca. Jestem prawie non-stop na facebooku i odpowiadam na każde pytanie dotyczące podkastingu.

 

Gdyby to hobby miało się zamienić w rodzaj pracy za honorarium to myślę, że wsparcie przez słuchaczy, którzy są bezpośrednio zainteresowani tematem audycji jest najlepszym wyjściem. Jeśli jesteś w stanie poświęcić kilka złotych miesięcznie to może słuchaczy takich ja ty będzie więcej. Statystyki podpowiadają, że moje audycje subskrybuje w sumie kilka tysięcy osób dlatego chciałbym oddać decyzję w Twoje i pozostałych słuchaczy ręce. Nie muszę pracować jako kierowca na pełny etat i bardzo chciałbym tworzyć jak najwięcej nowych audycji. Chciałbym też pomagać przyszłym podkasterom w ich początkach. Zainteresowanie tą formą komunikacji społecznej rośnie i powstaje coraz więcej nowych kanałów podkastów.
 

Ale jeśli jesteś w stanie je poświęcić to może słuchaczy takich ja ty będzie więcej. Statystyki podpowiadają, że moje audycje subskrybuje w sumie kilka tysięcy osób dlatego chciałbym oddać decyzję w Twoje i pozostałych słuchaczy ręce. Nie muszę pracować jako kierowca na pełny etat i bardzo chciałbym tworzyć jak najwięcej nowych audycji. Chciałbym też pomagać przyszłym podkasterom w ich początkach. Zainteresowanie tą formą komunikacji społecznej rośnie i powstaje coraz więcej nowych kanałów podkastów.

 

Stworzyłem Fundację "Otwórz się", której misja i działania dokładnie odpowiadają moim zaintersowaniom, pasjom.

 

Pozytywne Zacisze to moja pierwsza audycja, którą tworzyłem. Przez kolejne lata pojawiło się wiele moich nowych audycji, muzyczna, lokalna, popularno-naukowa i takie, które trudno skategoryzować. Od roku intensywnie zajmuję się pomocą początkującym podkasterom. Stworzyłem pierwszy w Polsce kurs on-line "Podkast w 7 dni". Organizuję webinary, seminaria i warsztaty, na które Cię zapraszam. Informacje o tych działaniach publikuję w grupie na facebook "Podkast. Jak to się robi" i na blogu Podkasty - blog.podkasty.info

Moje wybrane podkasty

Pozostałe działania

Studio Aktorskiej Interpretacji Literatury po pole dla aktywności i twórczości młodych aktorów. Nagrywamy polskie dzieła literackie, które są udostępniane za darmo na wolnych licencjach. Realizujemy niekomercyjne projekty, które wzbogacają zasoby Wikipedii, bibliotek i mogą służyć do dalszego bezpłatnego wykorzystania podczas lekcji w szkołach lub przez słuchaczy. Więcej informacji i pliki nagrań znajdują się na stronie Studia Aktorskiej Interpretacji Literatury: http://otworzsie.org.pl/SAIL/

 

 

Otwarte Studio Form Filmowych gromadzi entuzjastów i zapaleńców nowych form internetowej publikacji filmików, form dokumentalnych. http://otworzsie.org.pl/OSFF/

 

 

podkasty.info to portal, który istnieje od 2007 roku. Integruje środowisko podkasterów i jest miejscem do zapoznania się z polskimi podkastami. http://podkasty.info

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

3 zł / miesiąc
patroni: 4
Wielkie dzięki za to wsparcie. Dzięki niemu będę wiedział, że treść moich podkastów jest dla Ciebie ważna. Gdyby każdy subskrybent wpłacił taką kwotę szybko osiągnąłbym opisane cele.

Wspierając mnie tą kwotą otrzymasz bezpłatny dostęp do podkastów oraz dostęp do specjalnej audycji dla patronów.
Zostań patronem
4 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Wybierając tę kwotę wsparcia odwdzięczę się szczegółową poradą na wybrane przez Ciebie tematy z podkastingu raz w tygodniu. Możesz również skorzystać z konsultacji podczas tworzenia swojego odcinka podkastu. Mogę ocenić Twoje nagranie i szczegółowo opisać co możesz poprawić i jak to zrobić.
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 9
To niewiele, ale jednocześnie bardzo dużo. Dziękuję za to wsparcie podziękowaniem na stronie internetowej wybranej audycji.

Wspierając mnie tą kwotą otrzymasz bezpłatny dostęp do podkastów oraz dostęp do specjalnej audycji dla patronów.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 6
To już dużo. Jeśli zechcesz wesprzeć moje działania w ten sposób będziesz mieć możliwość wpływu na wybór podkastów, które będą dostępne bezpłatnie.

Wspierając mnie tą kwotą otrzymasz bezpłatny dostęp do podkastów, a także podziękuję na wybranej stronie podkastu oraz dostęp do specjalnej audycji dla patronów.
Zostań patronem
11 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 30
Ten próg jest specjalnie dla osób zainteresowanych podkastingiem. Wybierając go uzyskasz dostęp do wybranego filmu z kursu on-line podkast w 7 dni
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 6
Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zdecydujesz się na wsparcie tą kwotą. W zamian przygotuję specjalne podziękowania w wybranej audycji, na stronach podkastów i możliwość głosowania w sprawach związanych z publikacją podkastów oraz dostęp do specjalnej audycji dla patronów.

Otrzymasz także wybrane bonusy z niższych progów.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Wsparcie dla wiadomości serwisu podkasty.info. Wybierając tę opcję w każdym newsletterze zamieszczone będzie Twoje logo na dole e-maila z linkiem do Twojej strony
Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 20
Takie wsparcie to dla mnie wielki zaszczyt. Odwdzięczę się proponując udział w nagraniu jednej z audycji w studiu. Będzie możliwość wybrania audycji a także udziału w niej jeśli będziesz mieć ochotę. Po nagraniu zostaniemy w studiu i nagramy próbkę Twojego głosu, która wzbogaci Wikimedia Commons i być może będzie ilustrować jedno z haseł w Wikipedii.

Otrzymasz również wybrane bonusy z niższych progów.
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 30
Wybierając ten próg otrzymasz dostęp do wszystkich filmów obecnej edycji kursu on-line Podkast w 7 dni. Będę konsultował na bieżąco Twoje nagrania odcinków podpowiadając co możesz poprawić i jak to zrobić.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Za taką kwotę wsparcia odwdzięczę się utworzeniem dla Ciebie, lub Twojej organizacji jednej audycji w miesiącu. Ustalimy wspólnie treść podkastów, wybierzemy prowadzących, znajdziemy odpowiedni sygnał podkastu i oprawę muzyczną. Przygotuję niezależną stronę podkastu, opublikuję go w iTunes i innych czytnikach podkastów. Pomogę dostosować Twoją stronę internetową do wyświetlania podkastu. Przygotuję wiarygodny system statystyk, jednym słowem pełna opieka. Z przyjemnością przygotuję oprawiony certyfikat Platynowego sponsora. Pozostałe szczegóły bonusów chętnie omówię szczegółowo podczas spotkania.

Otrzymasz również wybrane bonusy z niższych progów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy