brudna małpa

W Patronite od 09.05.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

0 patronów
0 miesięcznie
240 łącznie
muzyka, filmy, gry i wysokie loty w przeszłość

O Autorze

Cześć, jestem Olek i pochodzę z Legionowa. Działam w internecie od małego - zaczynałem od robienia gier, potem zacząłem bawić się w tworzenie muzyki oraz filmów na YouTube. 

Obecnie prowadzę kanał na którym wrzucam moją muzykę, prowadzę transmisje na żywo i nagrywam filmy o wszystkim co związane z moim niestandardowym, życiowym lotem. Jarają mnie przede wszystkim internet z lat 2000, kreskówki z dzieciństwa, stare japońskie samochody i dobry hiphop. Staram się nie ograniczać formy w której działam - w 2019 odświeżyłem pasję z dzieciństwa i do mojej pierwszej płyty stworzyłem grę przygodową na jej podstawie (i jeszcze niejedna grę stworzę!!).

Pod koniec 2020 roku postanowiłem zrobić sobie przerwę od wydawania albumów i podejść do mojej muzyki dużo luźniej. Zacząłem tworzyć własne bity i finalnie numery od pocięcia sampli, przez nagrywkę po mix i master robię sam. Wrzucam je z prostymi klipami na kanał i udostępniam na portalach streamingowych. Wielu z was jednak chciałoby mieć je w formie fizycznej co postanowiłem umożliwić w zamian za wsparcie na patronite.

Mixtape'y wypalam sam na specjalnie przygotowanych do tego płytach. Przygotowuję okładkę, opakowanie i składam wszystko w całość. Na życzenie płytę mogę podpisać z dedykacją. Niewykluczone że oprócz samego CDka w paczce znajdziecie jakiś tematyczny dodatek.

Oprócz tego za wsparcie na odpowiednim progu otrzymacie dostęp do grupy dla patronów. Będziecie mogli tam integrować się, wymieniać numerami czy pomagać sobie w sprawach technicznych. Ja oprócz dostępności dla was na tej grupie raz na jakiś czas wrzucać będę filmy poradnikowe związane z tworzeniem muzyki - taka mała kontynuacja profesora rapu dla patronów, bo zdaję sobie sprawę że wielu moich widzów chciałoby dalej oglądać tego typu materiały z mojej strony.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem