Avatar użytkownika

Centrum Aktywizmu Klimatycznego "Gniazdo" w Warszawie

22
patronów
1 060 
miesięcznie
11 545 
łącznie
22
patronów
1 060 zł 11 545 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Witaj, Osobo wspierająca! Dziękujemy, że decydujesz się na współtworzenie Gniazda na progu pierwszym. W ramach powitania przyjmij nasze zaproszenie na zamkniętą grupę na Facebooku - Gniazdowniki. Oprócz tego umieścimy Twoje nazwisko lub nazwę profilu na Patronite na liście naszych Matronek i Patronów aktualizowanej co jakiś czas na naszych profilach na Facebooku i Instagramie.
30 zł miesięcznie
Wchodzisz na drugi próg wsparcia - gdybyśmy znaleźli jeszcze 99 tak hojnych osób, osiągnęlibyśmy cel Samowystarczalność. Dziękujemy! W nagrodę mamy dla Ciebie newsletter wysyłany pod koniec każdego miesiąca. Bądź na bieżąco z Gniazdem. Oprócz tego czekają na Ciebie również nagrody z pierwszego progu
60 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie, dzięki Tobie możemy regularnie działać. Dlatego, w ramach podziękowania, chcemy z wyprzedzeniem dawać Ci informacje o planowanych wydarzeniach, zwłaszcza tych z ograniczoną liczbą miejsc. Oprócz tego, przyjmij również nagrody z pierwszego i drugiego progu.
100 zł miesięcznie
Dziękujemy, drogi Mecenasie! W podziękowaniu za tak szczodrą wpłatę, mamy dla Ciebie certyfikat zaprojektowany przez autorkę gniazdowego muralu, artywistkę Lui Kwiatkowską. Wyślemy Ci imienny dokument na adres e-mail powiązany z kontem Patronite. Dostajesz również nagrody z wcześniejszych progów.
500 zł miesięcznie
Brak nam słów, żeby podziękować za taką hojność. Oprócz wszystkich nagród z wcześniejszych progów, przyjmij naszą dozgonną wdzięczność.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Centrum Aktywizmu Klimatycznego "Gniazdo" w Warszawie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Gniazdo to przestrzeń, którą stworzyliśmy, żeby lepiej chronić przyrodę i klimat. Jesteśmy grupą osób, które działają w kilku różnych ruchach, są wśród nas osoby w różnym wieku. Łączy nas troska o klimat i wspólne działanie przeciwko kryzysowi ekologicznemu.

🌍 CENTRUM AKTYWIZMU KLIMATYCZNEGO GNIAZDO - Krucza 17, Warszawa 

 

💖 To miejsce, w którym bije serce ruchu klimatycznego w Warszawie. Jesteśmy otwarci dla osób, które chcą pracować, tworzyć, rozmawiać albo zrobić otwartą imprezę. Uwiliśmy Gniazdo tak, żeby każdemu było wygodnie.

Przez rok działalności zbliżyliśmy do siebie ruchy ekologiczno-klimatyczne. Rodzice dla Klimatu, Extinction Rebellion, Wschód i wiele innych - tworzą osoby, które mają te same cele i wartości, a wcześniej rzadko miały okazję się spotkać. Teraz mamy na to swoje miejsce!

Przyjdź i poznaj nas. Dowiedz się jak działać, by zatrzymać katastrofę klimatyczną. Gniazdo to kuźnia narzędzi zmiany społecznej. Razem mamy wpływ!
 

🪺Wesprzyj nas 🪺 

🏡 Udało nam się uzyskać lokal w Warszawie na ul. Kruczej 17. Żeby działo się w Centrum Aktywizmu Klimatycznego, konieczne jest regularne wsparcie. 

Najważniejsze jest Twoje regularne wsparcie. Gniazdo zawsze będzie otwarte i dostępne za darmo, jeśli chcesz działać dla klimatu. Ale żeby utrzymać lokal, dostosować go i organizować działania, niezbędne jest cykliczne wsparcie Patronów i Matronek. Zostań częścią naszej społeczności i pomóż ratować świat! 💚

🤝🏻 Twój ruch, kolektyw, albo organizacja chce korzystać z zasobów i przestrzeni Gniazda? Zostańmy Partnerami! Napisz do nas na kontakt@cak-gniazdo.pl

🤝🏻 Twoja firma chce długofalowo wesprzeć działania warszawskich aktywistów na rzecz klimatu? Zostań Patronem Klimatu! Sporządzimy dla Ciebie atrakcyjną ofertę stałej współpracy. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej o kro: kontakt@cak-gniazdo.pl

Działamy dziś, żeby doczekać jutra. Bądź z nami. 

 

Cele Autora

Uwijemy Gniazdo 🌱
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 1 940 zł brakuje
35%
Jesteśmy w połowie drogi do tego, aby nie musieć już martwić się kosztami utrzymania lokalu ❤️
Najpierw jednak potrzebujemy dokończyć wszystkie prace remontowe. Wiele już zrobiły_liśmy. Przed nami dokończenie antresoli, łazienki i - co najważniejsze - pokojów warsztatowych. Chcemy przygotować je tak, by móc komfortowo organizować wiele spotkań równocześnie.
Po przekroczeniu tego celu możemy przenieść środki, którymi dysponujemy, na inne obszary. Chcemy organizować wydarzenia edukacyjne i społeczne, bez konieczności pobierania za nie opłat od uczestników.

Naszą wizją jest, by w Gnieździe działo się coś każdego dnia, rano i wieczorem. Przy tym poziomie wsparcia, możemy zapewnić, że na Kruczej 17 będzie zawsze jakiś ruch. Może w drodze do pracy wpadniesz na sąsiedzki plant-swap, a po południu na warsztat miejskiej partyzantki ogrodniczej? Drzwi są zawsze otwarte. 🙌
Samowystarczalność 🌳
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 4 940 zł brakuje
17%
Kochane osoby! Powyżej progu 6000 złotych miesięcznie, jesteśmy samowystarczalni_e 🌳 Możemy opłacić podstawowe potrzeby Gniazda, takie jak czynsz, energia, woda, śmieci i ubezpieczenie. Osiągnięcie celu Samowystarczalność oznaczało by dla nas, że z Waszą pomocą możemy podejmować inicjatywy, na których zależy nam najbardziej - edukacja dostępna dla wszystkich i działanie oddolnych grup 🙏

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Centrum Aktywizmu Klimatycznego "Gniazdo" w Warszawie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
60 zł
Anonimowy patron
100 zł
Piotr Cykowski
Piotr Cykowski
30 zł
Anonimowy patron
15 zł
Michał Derencz
Michał Derencz
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.