Avatar użytkownika

Chmielnik Jakubowy - Jakub Siusta

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dokładasz swoją małą cegiełkę w funkcjonowanie portalu. Dziękuję!
10 zł miesięcznie
Właśnie postanowiłeś przekazywać mi równowartość jednego dobrego kraftowego piwa. Dziękuję :),
30 zł miesięcznie
Co tydzień dostaniesz ode mnie newslettera z podsumowaniem najnowszych publikacji na portalu. Co miesiąc mogę zrecenzować nadesłane przez Ciebie domowe piwo. Dziękuję!
50 zł miesięcznie
Znajdziesz się na liście Patronów, którą opublikujemy na portalu. Co tydzień dostaniesz ode mnie newslettera z podsumowaniem najnowszych publikacji na portalu. Otrzymasz ode mnie szkło do piwa. Możesz mi podesłać swoje piwo do recenzji. Dziękuję!
100 zł miesięcznie
Znajdziesz się na liście Patronów, którą opublikujemy na portalu. Otrzymasz ode mnie szkło do piwa. Co miesiąc zrecenzuję wybrane przez Ciebie polskie piwo. Dostaniesz dostęp do ukrytej grupy patronów Chmielnika Jakubowego. Co tydzień dostaniesz ode mnie newslettera z podsumowaniem najnowszych publikacji na portalu.
200 zł miesięcznie
Znajdziesz się na liście Patronów, którą opublikujemy na portalu. Otrzymasz ode mnie szkło do piwa. Co tydzień dostaniesz ode mnie newslettera z podsumowaniem najnowszych publikacji na portalu. Co miesiąc zrecenzuję wybrane przez Ciebie zagraniczne piwo. Dostaniesz dostęp do ukrytej grupy patronów Chmielnika Jakubowego.
350 zł miesięcznie
Znajdziesz się na liście Patronów, którą opublikujemy na portalu. Otrzymasz ode mnie szkło do piwa. Co tydzień dostaniesz ode mnie newslettera z podsumowaniem najnowszych publikacji na portalu. Co miesiąc zrecenzuję polski i zagraniczny sztos. Dostaniesz dostęp do ukrytej grupy patronów Chmielnika Jakubowego.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Chmielnik Jakubowy - Jakub Siusta w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Chmielnik Jakubowy to specjalistyczny portal informacyjny zajmujący się tematyką piwa, który ruszył w lutym 2016 r. Na jego łamach pojawiają się newsy ze świata kraftu i koncernów oraz recenzje piw polskich i zagranicznych.

Chmielnik Jakubowy to specjalistyczny portal informacyjny zajmujący się tematyką piwa, który ruszył w lutym 2016 r. Na jego łamach publikowane są newsy ze świata kraftu i koncernów oraz recenzje piw polskich i zagranicznych. 

Obecnie to jeden z nielicznych polskich serwisów poświęconych wyłącznie newsom ze świata piwa - koncernowego i kraftowego. Regularnie pojawiają się również recenzje. W ciągu czterech lat działalności Chmielnik Jakubowy wyewoluował z bloga do pełnoprawnego portalu informacyjnego. Zgodnie z przepisami serwis jest zarejestrowany w sądowym rejestrze dzienników i czasopism.

Miesięcznie notuję około 15-25 tysięcy odsłon, generowanych przez ponad pięć tysięcy osób. Przez ostatni rok serwis odwiedziło łącznie blisko 70 tysięcy użytkowników, którzy wyświetlili stronę ponad 150 tysięcy razy. 

Więcej o statystykach:
https://www.chmielnik-jakubowy.pl/chmielnik-jakubowy-statystyki/

Wspierając portal przez nawet najmniejszą wpłatę przyczyniasz się do dalszego rozwoju serwisu. Dzięki zebranym tu pieniądzom przeniosę portal na lepszy i szybszy serwer, zapewniając szybkość wczytywania się strony. Zapewnisz mi również stały dostęp do najlepszych piw z całego świata, które zostaną przeze mnie zrecenzowane i wzbogacą i tak już bogatą encyklopedię piw Chmielnika Jakubowego. W przyszłości planuję rozwinąć dział artykułów, w tym relacji z wizyt w browarach oraz na piwnych imprezach. 

Z góry dziękuję za wszelkie wsparcie,
Jakub Siusta
redaktor naczelny Chmielnika Jakubowego

Cele Autora

Reklama na Facebooku
  • 50 zł
  • 50 zł brakuje
0%
Co miesiąc chciałbym zlecać reklamy na Facebooku, za około 50 zł miesięcznie.
Pokrycie kosztów domeny
  • 115 zł
  • 115 zł brakuje
0%
Portal Chmielnik Jakubowy dostępny jest pod dwoma domenami: chmielnik-jakubowy.pl oraz portalopiwie.pl. Koszt jednej domeny to około 55 zł brutto rocznie.
Nowy serwer
  • 300 zł
  • 300 zł brakuje
0%
Za pierwsze uzbierane 300 zł wykupię osobny serwer dla portalu (aktualnie jest na serwerze współdzielonym z kilkoma innymi stronami).
Nowe logo
  • 500 zł
  • 500 zł brakuje
0%
Zlecę zaprojektowanie nowego logo portalu - aktualne zostało przeze mnie na szybko stworzone w Canvie :).

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Chmielnik Jakubowy - Jakub Siusta już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.