Ciekawe Piwa z Marketów

W Patronite od 17.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2397

Liczba Patronów: 2046

Zostań Patronem
2 patronów
16 miesięcznie
214 łącznie
Poszukuję ciekawych piw w ofertach sklepów i dzielę się znaleziskami na swoich stronach na Facebooku i Instagramie.

O Autorze

Wprowadzam nowicjuszy w świat piwa rzemieślniczego publikując informacje o ciekawych piwach pojawiających się w ofercie sklepów wielkopowierzchniowych, tak aby każdy mógł zrozumieć, że piwo to nie tylko złoty trunek. Pomagam również kraftowym weteranom zlokalizować piwa, których poszukują.

A wszystko zaczęło się 6 lat temu, kiedy postanowiłem przekuć swoje nietypowe hobby - przeglądanie ulotek z promocjami, na coś pozytywnego. Impulsem do założenia strony był zestaw Guinnessa ze szklanką dostępny w Tesco. A później już poszło... Efektem jest strona na Facebooku i profil na Instagramie, zrzeszające fantastyczną społeczność poszukiwaczy dobrego piwa.

Pracowałem w korpo, pracuję w gastronomii, oprócz dobrego piwa lubię dobre jedzenie, szczególnie to uliczne i takie właśnie najczęściej recenzuję.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika