Karo Wiśniewska

W Patronite od 24.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1150

Liczba Patronów: 1169

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
270 miesięcznie
1 395 łącznie
Cześć! Jestem autorką podcastu O książkach. Bez tytułu, gdzie opowiadam co książki robią mi w głowie, a na Kartkując mikrofon wydaję audiobooki w odcinkach. Możesz znaleźć mnie na Spotify, YouTube, Google Podcast i Podcastach Apple. Jeśli podoba Ci się to, co robię, od teraz możesz mnie wesprzeć

O Autorze

Podobno marzenia się spełniają. Nie do końca. Ja wychodzę z założenia, że marzenia się spełnia. Dlatego w lipcu 2021 roku założyłam swój własny podcast, gdzie opowiadam o książkach. Docelowo zawsze marzyłam jednak o nagraniu audiobooka. I wiecie co? Udało się! Do podcastu "O książkach. Bez tytułu" , który wychodzi raz w miesiącu, dołączył "Kartkując mikrofon". To miejsce, gdzie wydaję audiobooki (no ok, na razie jeden, ale wszystko przede mną) w odcinkach. 
To wspaniale móc robić to, co się kocha. Nic nie daje mi takich emocji, jak finalizacja publikacji. Chociaż zawsze z tyłu głowy pozostaje ta myśl, czy aby na pewno to co robię nadaje się do upublicznienia. Ciągle staram się podnosić jakość nagrań. Ostatnio usłyszałam: nie wstydź się pierwszych odcinków. Oczywiście, że się nie wstydzę. To one pokazują jak długą drogę przeszłam, ile musiałam się nauczyć, żeby dziś, z dumą powiedzieć - jestem twórcą, który spełnia swoje marzenia. 

Dziękuję każdemu, kto zdecydował się wesprzeć mnie, komu słuchanie przygotowanych przeze mnie nagrań sprawia przyjemność. Bez Was nie byłoby możliwe kontynuowanie tego, co robię!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika