W Patronite od 12.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
ColorMama - powstała z miłości do kolorów. Gdy tworzę jest tylko tu i teraz,bez presji i ograniczeń. To moja wolność. Twoje wsparcie pomoże mi w rozwoju, spełnieniu artystycznych marzeń, zakupie materiałów, wynajmie warsztatu ...!

O Autorze

Jestem samodzielną mamą, pracuję, wychowuję szalonego pięciolatka, wspinam się na ścianach i w skałach, a po nocach  - spełniam swoje niezrealizowane marzenia, wyżywam się kreatywnie, tworzę, mieszam, kombinuję ...Kocham kolory, otaczam się nimi od zawsze i to widać w każdej dziedzinie mojego życia ;)  

Rękodzieło było ze mną od zawsze. 

Od dziecka potrafiłam wyczarować coś z niczego. Szydełkowałam, robiłam na drutach,  tworzyłam kreacje dla lalek. Gdy dorosłam, szyłam, wyplatałam gazeciane koszyki, robiłam torby  z recyclingu. Stworzyłam z koleżanką linię czapek i woreczków dla wspinaczy. Były szalone,  odważne i  kolorowe, jak my. 

Dużo podróżowałam, najwięcej po Indonezji Odkrywałam bogactwo kolorów,  wzorów, tekstur i materiałów. Chłonęłam je z ciekawością oraz uważnością na detale i smaczki.  Porwały mnie, rozbudziły wyobraźnię i nie dały o sobie zapomnieć. 

A gdy zostałam mamą... 

Świat zyskał nowe barwy, a życie nowy rytm. Był czas, gdy cała byłam tylko w tym. Przyszedł jednak moment, gdy uśpione pomysły zmaterializowały się. Naturalnie i w harmonii z tą zmianą. 

Tak powstała marka ColorMama. Z miłości do kolorów. 

 Gdy tworzę, jest tylko tu i teraz. Niczego nie planuję, daję się ponieść wyobraźni i  niecierpliwie czekam na efekt. Bez presji i ograniczeń. To moja wolność.

Nowe wyzwania…
Zaczęłam od kolczyków, ale na nich nie zaprzestałam - robię dodatkowo spersonalizowane  breloczki, obrazki na ścianę, a nawet ozdabiam szczoteczki wspinaczkowe - aby wspinacze i  wspinaczki mogli wyróżnić się na ściance wspinaczkowej i mieć coś totalnie wyjątkowego, niepowtarzalnego i kolorowego..D

Dlaczego Patronite?

Chcę się rozwijać a w zanadrzu mam jeszcze wiele pomysłów, które w miarę możliwości stopniowo wdrażam w życie..;)) ....Ale do tego potrzebuję środków - czyli wsparcia na pokrycie kosztów materiałów i  nowych narzędzi do realizacji coraz śmielszych pomysłów.  Zależy mi też na wynajmie warsztatu, gdzie spokojne mogłabym poszaleć z żywicą i drewnem.

Potrzebne mi są: drukarka laserowa, telefon do dobrych zdjęć, tablet.

Dlatego jestem tutaj ;)

 

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika