Avatar użytkownika

Fundacja Primo Elemento

43
patronów
2 380 
miesięcznie
5 370 
łącznie
43
patronów
2 380 zł 5 370 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Pakiet "FAN". Twoje wsparcie pomaga nam w rozwoju social mediów i kanału YouTube. To właśnie dzięki Tobie możemy pracować nad sesjami zdjęciowymi i video, które możesz później podziwiać na naszych profilach.

Dziękujemy!
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Pakiet „SUPPORTER”. W podziękowaniu za Twój wkład otrzymasz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, na której będą pojawiały się informacje i zaproszenia na organizowane przez Fundację wydarzenia.

Dziękujemy za wsparcie!
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Pakiet „BUDDY”. W podziękowaniu za Twój wkład otrzymasz wszystkie bonusy z niższych progów. Otrzymasz również dostęp do grupy, w której będziemy publikować kody rabatowe do wykorzystania u naszych partnerów.

Dziękujemy!
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Pakiet „MEMBER”. W podziękowaniu za Twój wkład otrzymasz wszystkie bonusy z niższych progów, a także karty parkingowe na wydarzenia współorganizowane przez naszą Fundację w danym sezonie. W sezonie 2024 są to m.in. wydarzenia Mountain Haste i Hercules Tour.

Dziękujemy!
Obrazek progu
200 zł miesięcznie
Pakiet „GENEROUS”. W podziękowaniu za Twój wkład otrzymasz wszystkie bonusy z niższych progów. Dodatkowo co miesiąc wyślemy do Ciebie „blind box” zestaw upominków, w którym znajdziesz gadżety nasze i naszych partnerów. Otrzymasz również limitowaną naklejkę, którą możesz ozdobić swój samochód.

Dziękujemy!
Obrazek progu
2000 zł miesięcznie
Pakiet „PATRON”. W podziękowaniu za Twój wkład otrzymasz:

- Dostęp do wewnętrznej grupy Patronów, gdzie będziesz mógł decydować o działaniach statutowych fundacji.

- Wydzielone miejsce w Muzeum na powierzchni, której będziesz mógł ustawić swój projekt oraz zaprezentować swoją działalność.

- Zaproszenie do udziału w spotkaniach i wyjazdach przeznaczonych jedynie dla Patronów.

Dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Primo Elemento w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Primo Elemento, to organizacja non-profit, której celem jest ochrona kolekcjonerskich, historycznych, unikalnych dzieł motoryzacji.

Muzeum Motoryzacji w Dąbrowie Górniczej zaprasza już wkrótce!

Kolekcja zabytkowych, kolekcjonerskich i modyfikowanych pojazdów

Muzeum Motoryzacji w Dąbrowie Górniczej to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Zgromadzimy tu bogatą kolekcję zabytkowych pojazdów. Wśród nich znajdują się zarówno seryjne modele, jak i unikalne konstrukcje, które zachwycają swoim kunsztem i designem.

Specjalny kącik "Historia Tuningu"

Przygotowujemy również dla Was coś wyjątkowego - specjalny kącik poświęcony historii tuningu. Znajdą się w nim pojazdy, które królowały na polskich drogach w latach 90. i na początku XXI wieku. Będziecie mogli podziwiać auta, które swego czasu zdobiły okładki kultowych magazynów motoryzacyjnych, takich jak GT, Auto Tuning Świat czy Maxi Tuning.

Nie tylko auta!

W kąciku "Historii Tuningu" zaprezentujemy nie tylko niesamowite auta, ale również inne przedmioty z tamtej epoki. Zanurzycie się w świecie modyfikacji i poczujcie klimat dawnych lat!

Zapraszamy do śledzenia nas!

Wkrótce ogłosimy oficjalne otwarcie. Już teraz zapraszamy do śledzenia nas na mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco informujemy o naszych działaniach.


Cieszymy się, że tak wiele osób interesuje się historią motoryzacji i tuningu. Wasze zaangażowanie motywuje nas do dalszej pracy i tworzenia nowych, ekscytujących wystaw.

Dziękujemy za wsparcie!


 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Primo Elemento już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomek Składowski
Tomek Składowski
50 zł
Krzysztof Szepe
Krzysztof Szepe
10 zł
Kinga Dybiec
Kinga Dybiec
50 zł
Piotrek Węda
Piotrek Węda
50 zł
Artur Rzadkowski
Artur Rzadkowski
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.