W Patronite od 12.04.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 429

Liczba Patronów: 340

Zostań Patronem
Kup na prezent
58 patronów
1 445 miesięcznie
2 575 łącznie
Dziennikarz, youtuber i smerfa maruda. Mówię i piszę o bezpieczeństwie, zawsze z poczuciem humoru, zwykle merytorycznie.

O Autorze

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Dawid Kamizela, większość z was zna mnie jako współautora cotygodniowych zestawień najważniejszych wydarzeń dotyczących bezpieczeństwa, które przygotowuję razem z Jarkiem Wolskim, inna część jako smerfa marudę, który na Twitterze stara się na bieżąco komentować wydarzenia związane z polskimi siłami zbrojnymi oraz ich modernizacją, zapewne najmniejsza część jako wieloletniego autora tekstów do miesięcznika Nowa Technika Wojskowa i kilku innych czasopism.
 

 

Dlaczego Was tu zapraszam?

Do powyższej listy chcę dodać jeszcze jeden punkt. Wielu słuchaczy (oglądaczy😉) zwraca bowiem uwagę na brak podcastu który podejmował by właśnie taką tematykę.

Stąd pomysł na krótkie 20 minutowe, cotygodniowe materiały koncentrujące się na jednym z omawianych w "tygodniówkach" tematów. Chciałbym, by właśnie taka radiowa formuła, w której jak najczęściej towarzyszyć będą mi wybrani goście stała się kolejną, ciekawa formą spojrzenia na szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Czy tak się stanie zależy ode mnie, ale i od waszego wsparcia.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciej Koliński
Maciej Koliński
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Jacek Moskwa
Jacek Moskwa
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Jakub Niczuk
Jakub Niczuk
Próg: 25 zł