Avatar użytkownika

DCS World - Szkoła latania

13
patronów
300 
miesięcznie
9 125 
łącznie
13
patronów
300 zł 9 125 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
W ramach symbolicznych podziękowań mogę przerobić Twoje ulubione malowanie samolotu, by miały ksywkę/imię i nazwisko pod owiewką, jak prawdziwi piloci ;) Raz w miesiącu przyślę Ci też specjalnie stworzoną misję fabularną dla wybranego modułu.

+ bonusy z poprzednich progów
25 zł miesięcznie
Konkretne wsparcie. Możesz zasypać mnie (w rozsądnej ilości) skórkami do dodania ksywki, otrzymasz też jedną misję fabularną na dwa tygodnie.

+ bonusy z poprzednich progów
50 zł miesięcznie
"Możesz być moim skrzydłowym!" Masz realny wpływ na zawartość strony. Chciałbyś zobaczyć jakiś wpis dotyczący konkretnego systemu samolotu, który aktualnie nie jest przerabiany? Daj znać, jeśli tylko go mam, lekcja pojawi w trybie przyspieszonym!
Po ukończeniu poradnika otrzymasz wersję PDF wszystkich lekcji w formie specjalnej książki.

+ bonusy z poprzednich progów

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora DCS World - Szkoła latania w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"DCS World.pl Szkoła latania" - to blog poświęcony najbardziej realistycznemu symulatorowi lotniczemu - DCS World. Jedyne takie miejsce w sieci z przystępnymi instrukcjami w języku polskim o tym, jak latać współczesnym samolotem bojowym, m.in. F-16C. Ponadto ciekawostki na temat lotnictwa, porady

UWAGA
Z przeróżnych przyczyn wysyłka regularnych misji z progów 10 i 25 zł nie jest obecnie możliwa (tak jak edycja progów). Patroni otrzymają jednak z wyprzedzeniem wszelkie misje testowe i sprawdzające, jakie pojawią się w 2022 roku do samolotów F-16C i F/A-18C.


Czołem wirtualni piloci - i nie tylko!

Jeśli tutaj trafiłeś, to pewnie znasz moją stronę DCS World - Szkoła latania. To jedyne takie miejsce, gdzie można znaleźć aktualizowane na bieżąco, kompleksowe instrukcje tekstowe w języku polskim na temat obsługi współczesnych samolotów bojowych w symulatorze lotniczym DCS World firmy Eagle Dynamics.

Oprócz tego staram się także błyskawicznie informować o wszystkim, co dzieje się wokół DCS World, o nowościach, poprawkach, ciekawych modyfikacjach czy nadchodzących premierach - również nieoficjalnych dodatków. DCS to jeden z najciekawszych produktów na rynku dla każdego fana lotnictwa, ale próg wejścia jest dosyć wysoki, dlatego staram się, by moje poradniki były napisane w jak najbardziej przystępny sposób, z czytelnym podziałem na poszczególne tematy.

Prowadzenie strony łączy się jednak z realnymi kosztami - to koszty utrzymania serwera i domeny, by strona działała w jak najbardziej wygodny sposób dla Was - czytelników. Bez reklam, wyskakujących okienek, banerów podszywających się pod treść, losowych przestojów w działaniu. Stałe, miesięczne wsparcie dzięki Patronite pozwoli zapewnić jej ciągłe działanie.

W przypadku uzyskania kwoty przekraczającej koszty utrzymania strony będę w stanie poświęcić jej jeszcze więcej czasu i znacznie rozszerzyć ofertę - choćby o często sugerowane wersje poradników w formacie PDF, krótkie i konkretne filmy instruktażowe jako uzupełnienie tekstu, specjalnie stworzone misje treningowe oraz fabularne, dające regularnie trochę zabawy ze swoimi ulubionymi modułami.

 

 

Cele Autora

Kampanie fabularne, poradniki video
  • 500 zł miesięcznie
  • 200 zł brakuje
60%
Wsparcie kosmiczne! Poradniki mogłoby się wzbogacić o szczegółowe lekcje wideo w języku polskim. Zacząłbym też tworzyć kampanie fabularne, by gracze singlowi mieli co robić ze swoimi ulubionymi modułami.
Utrzymanie serwera strony
  • 75 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Kwota 75 złotych to obecny miesięczny koszt utrzymania strony na serwerze oraz domeny dcsworld.pl. Uzyskanie jej pozwoli kontynuować jej istnienie i zapewni dalszy, stały dostęp do zgromadzonej tam bazy wiedzy. Bez reklam i wyskakujących okienek!
Misje treningowe do każdej lekcji
  • 150 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Większe wsparcie to możliwość poświęcenia większej ilości czasu na dodatkowe rzeczy. Na początek będą to specjalnie przygotowane w języku polskim misje treningowe do każdej lekcji, pozwalające wypróbować poradniki w akcji.
Poradniki w wersji PDF
  • 250 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Taka kwota zdopinguje mnie do regularnego przygotowania specjalnych wersji poradników w formacie PDF, by można było je szybko wydrukować lub przeglądać w ulubionym czytniku e-booków.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora DCS World - Szkoła latania już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
25 zł
Piotr Szatka
Piotr Szatka
10 zł
Wojciech Marczuk
Wojciech Marczuk
25 zł
Dariusz Łybko
Dariusz Łybko
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.