DCS World - Szkoła latania

W Patronite od 21.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1393

Liczba Patronów: 1150

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
240 miesięcznie
5 705 łącznie
"DCS World.pl Szkoła latania" - to blog poświęcony najbardziej realistycznemu symulatorowi lotniczemu - DCS World. Jedyne takie miejsce w sieci z przystępnymi instrukcjami w języku polskim o tym, jak latać współczesnym samolotem bojowym, m.in. F-16C. Ponadto ciekawostki na temat lotnictwa, porady

O Autorze

UWAGA
Z przeróżnych przyczyn wysyłka regularnych misji z progów 10 i 25 zł nie jest obecnie możliwa (tak jak edycja progów). Patroni otrzymają jednak z wyprzedzeniem wszelkie misje testowe i sprawdzające, jakie pojawią się w 2022 roku do samolotów F-16C i F/A-18C.


Czołem wirtualni piloci - i nie tylko!

Jeśli tutaj trafiłeś, to pewnie znasz moją stronę DCS World - Szkoła latania. To jedyne takie miejsce, gdzie można znaleźć aktualizowane na bieżąco, kompleksowe instrukcje tekstowe w języku polskim na temat obsługi współczesnych samolotów bojowych w symulatorze lotniczym DCS World firmy Eagle Dynamics.

Oprócz tego staram się także błyskawicznie informować o wszystkim, co dzieje się wokół DCS World, o nowościach, poprawkach, ciekawych modyfikacjach czy nadchodzących premierach - również nieoficjalnych dodatków. DCS to jeden z najciekawszych produktów na rynku dla każdego fana lotnictwa, ale próg wejścia jest dosyć wysoki, dlatego staram się, by moje poradniki były napisane w jak najbardziej przystępny sposób, z czytelnym podziałem na poszczególne tematy.

Prowadzenie strony łączy się jednak z realnymi kosztami - to koszty utrzymania serwera i domeny, by strona działała w jak najbardziej wygodny sposób dla Was - czytelników. Bez reklam, wyskakujących okienek, banerów podszywających się pod treść, losowych przestojów w działaniu. Stałe, miesięczne wsparcie dzięki Patronite pozwoli zapewnić jej ciągłe działanie.

W przypadku uzyskania kwoty przekraczającej koszty utrzymania strony będę w stanie poświęcić jej jeszcze więcej czasu i znacznie rozszerzyć ofertę - choćby o często sugerowane wersje poradników w formacie PDF, krótkie i konkretne filmy instruktażowe jako uzupełnienie tekstu, specjalnie stworzone misje treningowe oraz fabularne, dające regularnie trochę zabawy ze swoimi ulubionymi modułami.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika