DCS World - Szkoła latania

W Patronite od 21.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1048

liczba Patronów: 940

5 patronów
95 zł miesięcznie
575 zł łącznie
Jak zostać wirtualnym pilotem nowoczesnego samolotu bojowego? DCS World.pl - Szkoła latania to blog poświęcony najlepszemu symulatorowi lotniczemu DCS World. Jedyne takie miejsce w sieci z przystępnymi instrukcjami w języku polskim. Aktualności, ciekawostki, porady.

O Autorze

Czołem wirtualni piloci - i nie tylko!

Jeśli tutaj trafiłeś, to pewnie znasz moją stronę DCS World - Szkoła latania. To jedyne takie miejsce, gdzie można znaleźć aktualizowane na bieżąco, kompleksowe instrukcje tekstowe w języku polskim na temat obsługi współczesnych samolotów bojowych w symulatorze lotniczym DCS World firmy Eagle Dynamics.

Oprócz tego staram się także błyskawicznie informować o wszystkim, co dzieje się wokół DCS World, o nowościach, poprawkach, ciekawych modyfikacjach czy nadchodzących premierach - również nieoficjalnych dodatków. DCS to jeden z najciekawszych produktów na rynku dla każdego fana lotnictwa, ale próg wejścia jest dosyć wysoki, dlatego staram się, by moje poradniki były napisane w jak najbardziej przystępny sposób, z czytelnym podziałem na poszczególne tematy.

Prowadzenie strony łączy się jednak z realnymi kosztami - to koszty utrzymania serwera i domeny, by strona działała w jak najbardziej wygodny sposób dla Was - czytelników. Bez reklam, wyskakujących okienek, banerów podszywających się pod treść, losowych przestojów w działaniu. Stałe, miesięczne wsparcie dzięki Patronite pozwoli zapewnić jej ciągłe działanie.

W przypadku uzyskania kwoty przekraczającej koszty utrzymania strony będę w stanie poświęcić jej jeszcze więcej czasu i znacznie rozszerzyć ofertę - choćby o często sugerowane wersje poradników w formacie PDF, krótkie i konkretne filmy instruktażowe jako uzupełnienie tekstu, specjalnie stworzone misje treningowe oraz fabularne, dające regularnie trochę zabawy ze swoimi ulubionymi modułami.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni