Podcast Dobra Relacja

W Patronite od 01.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 606

Liczba Patronów: 375

Zostań Patronem
Kup na prezent
50 patronów
880 miesięcznie
Podcast Dobra Relacja to autorski podcast, w którym przyglądam się przeróżnym aspektom relacji, mówię o inspirujących książkach, a także odpowiadam na pytania słuchaczy – dotyczące budowania relacji z dziećmi i innymi ważnymi dla nas ludźmi.

O Autorze

Nazywam się Małgorzata Musiał i na co dzień pomagam dorosłym lepiej rozumieć dzieci. 

Jestem pedagogiem z wykształcenia, żoną i mamą trójki dzieci z powołania. Od 8 lat prowadzę bloga Dobra Relacja, na którym wspieram rodziców w ich rodzicielskich wyzwaniach. 

 

Podcast

Podcast Dobra Relacja nagrywam od 2019 roku. Ukazuje się on co tydzień, w każdy piątek. 

 

Od tego czasu doczekał się ponad stu odcinków w ramach 4 serii:

 

W związku ze związkiem

Nowa seria podcastu, która bierze pod lupę związki uczuciowe. Nie tylko między rodzicami.

 

Wy Pytacie Ja Odpowiadam

w tej serii mierzę się z pytaniami nadsyłanymi przez uczestników. Odpowiadam na Wasze pytania dotyczące budowania relacji i nawiązywania dialogu z dziećmi i bliskimi Wam osobami.

 

Alfabet Relacji

seria, w której alfabetycznie i systematycznie przyglądamy się poszczególnym aspektom relacji.

 

Dobrze To Czytać

seria poświęcona książkom dotyczącym szeroko pojętym relacjom. Dzielę się książkami w zakresie rozwoju, wychowania dzieci, budowania relacji z bliskimi, ważnymi dla nas ludźmi. Książkami, które polecam z głębi serca.

 

Podcast jest dostępny na platformach streamingowych: SpotifyApple Podcasts i Google Podcasts.

 


 


Każda z tych serii jest nastawiona na to, by wspierać w lepszym rozumieniu samego siebie, innych dorosłych i dzieci. 


Widzę, jak wiele mi samej daje kontakt z treściami przypominającymi o tym, co dla mnie ważne: o budowaniu dialogu, podejściu do konfliktów, przezwyciężaniu wyzwań i przede wszystkim nieustannym byciu w relacji. Czerpię z konferencji, webinarów, lektur, rozmów - i wciąż na nowo potrzebuję odświeżać te doświadczenia.


Wiem, że mój podcast jest dla ludzi takim przypominaniem, takim ponownym sięganiem do tego, co ważne, co mobilizuje do działania i koi po potknięciach.


Dlatego chciałabym, aby trwał. Jeśli jakaś seria się skończy, pojawi się następna. Te treści muszą być “w ruchu”, bo życie ciągle przynosi nowe wydarzenia i my wciąż potrzebujemy różnych form wsparcia.

 

Jeśli to właśnie Twoja forma i zechcesz wesprzeć mnie w tworzeniu tego, co wspiera Ciebie zyskamy też swego rodzaju wspólnotę osób, które chcą razem dawać wsparcie samym sobie i innym :)

Dziękuję za każde wsparcie.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sebastian Pikor
Sebastian Pikor
Próg: 5 zł
Katarzyna Janiszewska
Katarzyna Janiszewska
Próg: 10 zł
Marta Mikosz
Marta Mikosz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Jagoda Stasch
Jagoda Stasch
Próg: 10 zł
Robert Pankowecki
Robert Pankowecki
Próg: 20 zł