Dobreimprezy TV

W Patronite od 11.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
15 łącznie

PRODUKCJA MASTER POLAND DJ BATTLE

10 000 zł

0%

osiągnięto

9 985 zł

brakuje

Projekt Master Poland Dj Battle jest corocznym wydarzeniem organizowanym od stycznia do kwietnia składający sie z dwóch odcinków eliminacyjnych oraz półfinału i finału.

Po zakończeniu edycji rozpoczynają się preselekcje do kolejnej serii. Zgłoszenia do preselekcji wysyłane są na stronie www.djbattle.pl za pomocą przygotowanego formularza. Z pośród nadesłanych zgłoszeń wybieranych jest 16 uczestników, którzy nastepnie występują w dwóch odcinkach eliminacyjnych transmitowamych na żywo. Do półfinału wchodzi 8 uczestników. Do finału 4 uczestników.

Środki jakie zbieramy za pomocą PATRONITE przeznaczone są w całości na produkcję MASTER POLAND DJ BATTLE. Chcemy aby każda edycja była na najwyższym poziomie technicznym, logistycznym i realizacyjnym.

Konkurs Master Poland Dj Battle jest kontynuacją edycji wyprodukowanych dla satelitarnej telewizji PATIO TV w latach 2007 - 2008. Producentem i pomysłodawcą wersji wyprodukowanej specjalnie dla potrzeb telewizji był wtedy i jest obecnie Andrzej Prusisz. Program był emitowany na żywo w Patio TV.


Dziękujemy za wsparcie !

Zapraszamy na strone www.djbattle.pl oraz na kanał na Youtube www.youtube.pl/dobreimprezytv
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł