Avatar użytkownika

Dobreimprezy TV

0
patronów
0 
miesięcznie
15 
łącznie
0
patronów
0 zł 15 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie! To motywuje nas do działania i tworzenia nowych projektów ! Dziękujemy za twoje 5 zł to dla nas bardzo ważny sygnał ! Na pewno wspomnimy o Tobie podczas najbliższego Live : ) ! Jak to mówią ziarnko do ziarnka..... Dziękujemy
10 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie! Jesteś naszym Patronem a to motywuje nas do działania i tworzenia nowych jeszcze lepszych programów ! Dziękujemy za twoje 10 zł to dla nas bardzo ważny sygnał ! Na pewno wspomnimy o Tobie podczas najbliższego Live : ) ! Jak to mówią ziarnko do ziarnka..... Dziękujemy
20 zł miesięcznie
Jesteś naszym Patronem ! Wielkie dzięki za wsparcie! To motywuje nas do działania i tworzenia nowych projektów ! Dziękujemy za twoje 20 zł to dla nas bardzo ważny sygnał ! Na pewno wspomnimy o Tobie podczas najbliższego Live : ) ! Jak to mówią ziarnko do ziarnka..... Dziękujemy
50 zł miesięcznie
Wielkie dzięki Patronie ! To motywuje nas do działania i tworzenia nowych projektów ! Dziękujemy za twoje 50 zł to dla nas bardzo ważny sygnał ! Mamy dla Ciebie kubek :)
100 zł miesięcznie
WOW !!! Mecenasie - chcielibyśmy podziękować za wsparcie i wiarę w ten projekt ! To motywuje nas do działania i tworzenia nowych projektów ! Dziękujemy za twoje 100 zł to dla nas bardzo ważny sygnał ! Mamy dla Ciebie koszulkę dobreimprezy TV . Zapraszamy cię na live na żywo !
200 zł miesięcznie
WOW !!! Zostałeś naszym ekskluzywnym SPONSOREM !!! Wielkie dzięki za wsparcie i wiarę w ten projekt ! To motywuje nas do działania i tworzenia nowych programów ! Dziękujemy za twoje 200 zł to dla nas bardzo ważny sygnał ! Mamy dla Ciebie gadżety Dobreimprezy TV a także zapraszamy ciebie na twój sponsorowany odcinek na żywo gdzie również przewidujemy specjalne wyróżnienie .... ale to niech już będzie niespodzianką !

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dobreimprezy TV w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dobreimprezy TV - pro-streaming-live. Realizujemy produkcje video oraz audio kompleksowo. W sprawie współpracy, sponsoringu proszę kontaktować się na mail andrzej@dobreimprezy.com lub telefonicznie 603 767 771

FINAŁ MASTER POLAND DJ BATTLE 2022

 

Dobreimprezy TV należy do grupy Dobreimprezy Event Group, na czele której stoi Andrzej Prusisz oraz Mateusz Kubasiewicz.


Wykonujemy realizacje na zamówienie typu streaming konferencji, prezentacji itp... 


Dobreimprezy TV to projekt, który poświęcony jest kulturze i muzyce klubowej. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do współpracy. 

Tworzymy kanał telewizyjny, którego celem jest promowanie młodych zdolnych dj`ów oraz producentów muzycznych. Nadajemy w internecie przynajmniej raz w miesiącu od 3 do 5 godzin. Nasze programy to BATTLE DJ oraz DJ MEETING. Battle dj to jest cykl pojedynków dj`ów, który kończy się finałem a zwycięsca ma szanse między innymi zagrać na dużych imprezach eventowych. Dj Meeting to spotkanie większej ilości dj`s, którzy grają swoje sety, są to znane osobowości ze świata clubingu. Dj Meeting organizowany jest minimu 3 razy do roku.

Naszym celem jest nadawać częściej niż tylko raz w miesiącu do czego dążymy ale to wymaga czasu i nakładu środków finansowych :) 
 

Dziękujemy za każde wsparcie !!! Zostań naszym ekskluzywnym sponsorem !!! 

Dzięki Waszemu wsparciu, zyskamy możliwość rozwoju, przy zachowaniu pełnej niezależności - a Patroni czyli WY staniecie się współtwórcami, mając swój realny udział w rozwijaniu kanału dobreimprezy TV. 


Cele Autora

PRODUKCJA MASTER POLAND DJ BATTLE
  • 10 000 zł
  • 9 985 zł brakuje
0%
Projekt Master Poland Dj Battle jest corocznym wydarzeniem organizowanym od stycznia do kwietnia składający sie z dwóch odcinków eliminacyjnych oraz półfinału i finału.

Po zakończeniu edycji rozpoczynają się preselekcje do kolejnej serii. Zgłoszenia do preselekcji wysyłane są na stronie www.djbattle.pl za pomocą przygotowanego formularza. Z pośród nadesłanych zgłoszeń wybieranych jest 16 uczestników, którzy nastepnie występują w dwóch odcinkach eliminacyjnych transmitowamych na żywo. Do półfinału wchodzi 8 uczestników. Do finału 4 uczestników.

Środki jakie zbieramy za pomocą PATRONITE przeznaczone są w całości na produkcję MASTER POLAND DJ BATTLE. Chcemy aby każda edycja była na najwyższym poziomie technicznym, logistycznym i realizacyjnym.

Konkurs Master Poland Dj Battle jest kontynuacją edycji wyprodukowanych dla satelitarnej telewizji PATIO TV w latach 2007 - 2008. Producentem i pomysłodawcą wersji wyprodukowanej specjalnie dla potrzeb telewizji był wtedy i jest obecnie Andrzej Prusisz. Program był emitowany na żywo w Patio TV.


Dziękujemy za wsparcie !

Zapraszamy na strone www.djbattle.pl oraz na kanał na Youtube www.youtube.pl/dobreimprezytv

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dobreimprezy TV już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.