Avatar użytkownika

Dominik Żulicki

1
patron
50 
miesięcznie
1 100 
łącznie
1
patron
50 zł 1 100 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

20 zł miesięcznie
Ogromne podziękowania za Twoją pomoc!
W podzięce otrzymasz ode mnie płytę z autografem.
40 zł miesięcznie
Wiem, że to niemało, ogromnie doceniam Twoją pomoc!
W podziękowaniu otrzymasz ode mnie płytę z autografem oraz imienne podziękowanie na wszystkich moich oficjalnych profilach, oczywiście nie omieszkam nagrać jakiegoś osobistego podziękowania 😊
50 zł miesięcznie
To już niebanalna sprawa, bardzo dziękuję!
W podziękowaniu otrzymasz ode mnie płytę z autografem oraz imienne podziękowanie na wszystkich moich oficjalnych profilach, oczywiście nie omieszkam nagrać jakiegoś osobistego podziękowania 😊
+ bilet wstępu na na wybrany przez Ciebie koncert .
100 zł miesięcznie
Za takie wsparcie należy się coś większego!
Otrzymasz płytę z autografem oraz imienne podziękowanie na wszystkich moich oficjalnych profilach, oczywiście nie omieszkam nagrać jakiegoś osobistego podziękowania 😊 a ponad to bilet wstępu na wybrany przez Ciebie koncert + spotkanie po koncercie i osobiste podziękowanie imienne wydrukowane na płycie „Gdy nadejdzie czas” jako HONOROWY PRZYJACIEL
300 zł miesięcznie
Twoja hojność jest ogromna, aż zaczyna brakować mi słów!
Za takie wsparcie otrzymasz płytę z autografem oraz imienne podziękowanie na wszystkich moich oficjalnych profilach, oczywiście nie omieszkam nagrać jakiegoś osobistego podziękowania 😊 a ponad to złoty bilet wstępu (dla 2 Ciebie i osoby towarzyszącej) na wybrany przez Ciebie koncert, oczywiście spotkanie po koncercie i osobiste podziękowanie imienne wydrukowane na płycie „Gdy nadejdzie czas”, jako WYJĄTKOWY PATRON!
500 zł miesięcznie
Jesteś nie tylko miłośnikiem sztuki, lecz prawdziwym jej mecenasem!
Za takie wsparcie należy się większe podziękowanie otrzymasz płytę z autografem oraz imienne podziękowanie na wszystkich moich oficjalnych profilach, oczywiście nie omieszkam nagrać jakiegoś osobistego podziękowania 😊 ponad to złoty bilet wstępu (dla 2 Ciebie i osoby towarzyszącej) na wybrany przez Ciebie koncert, oczywiście spotkanie po koncercie i osobiste podziękowanie imienne wydrukowane na płycie „Gdy nadejdzie czas” jako NIEOCENIONY MECENAS, a doceniając Twój gest zagram dla Ciebie prywatny koncert w domu, który oczywiście będziesz mógł nagrać i zachować jako pamiątka dla potomnych.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
3 dostępne miejsca
Gdy wdzięczność nie mieści się już w sercu płynie do duszy, a moja dusza lśni z wdzięczności za Twoją hojność!

Jak się odwdzięczyć za TAKĄ pomoc…? najpiękniej jak potrafię: otrzymasz płytę z autografem oraz imienne podziękowanie na wszystkich moich oficjalnych profilach, oczywiście nie omieszkam nagrać jakiegoś osobistego podziękowania 😊 ponad to złoty bilet wstępu (dla 2 Ciebie i osoby towarzyszącej) na wybrany przez Ciebie koncert, oczywiście spotkanie po koncercie i osobiste podziękowanie imienne wydrukowane na płycie „Gdy nadejdzie czas” jako NIEOCENIONY MECENAS, a doceniając Twój gest zagram dla Ciebie prywatny koncert w domu, który oczywiście będziesz mógł nagrać i zachować jako pamiątka dla potomnych, to jednak nie wszystko. Pragnąc odwdzięczyć się za Twoją pomoc otrzymasz ode mnie książeczkę / album ze zdjęciami, tekstami piosenek i akordami opatrzony moim osobistym autografem –to unikatowe wydawnictwo, zaprojektowane osobiście przeze mnie i wydrukowane w limitowanej ilości 3 sztuk.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dominik Żulicki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Gdy nadejdzie czas" to płyta do głębi liryczna, lecz pozbawiona pustej ckliwości. Od pierwszych dźwięków da Wam zastrzyk energii, z czasem powędruje z Wami w zakamarki dusz Waszych, by na końcu zadać niedające się stłumić pytania o cel i sens... i nawet spróbuje na nie odpowiedzieć.

Nazywam się Dominik Żulicki - tworzę i śpiewam piosenki. W moim życiu muzyka jest niezwykle istotna, jednak to tekst odgrywa najistotniejszą rolę. Jeśli mam Was prosić o kilka minut uwagi, kradnąc tym cenne chwile Waszego życia, nie wolno mi tego robić bezkarnie. Dlatego staram się, aby słowa, które do Was wysyłam stanowiły zawsze wartość dodaną.

W 1998 roku napisałem swoją pierwszą piosenkę... Nawet przez myśl mi wtedy nie przeszło, że kiedyś wydam płytę, że w ogóle moje teksty i piosenki mogą kogoś inspirować... Przez ostatnie 25 lat nieustannie tworzyłem, dzieląc się swoją twórczością zazwyczaj z najbliższymi.

Aż wreszcie kilka lat temu trafiłem na Jurka Kobylińskiego, i to dzięki niemu mogę Wam dzisiaj zaoferować kompletny i gotowy materiał. Jedyne, czego mi brak, to kilka złotych na fizyczne wypalenie płyt. Myślałem, że uda się to osiągnąć własnymi siłami, jakże łatwo się przeliczyć... Na szczęście nie jesteśmy sami  na tym świecie, a wszystko co ze mnie, jest dla Was :) Jeśli zechcecie dorzucić swoją cegiełkę zyskacie nie tylko płytę, lecz także moją przeogromną wdzięczność.

"Gdy nadejdzie czas" to płyta, na którą składa się 8 utworów, które miałem przyjemność napisać w ciągu ostatnich 3 lat. Są to zatem piosenki najnowsze. Największy problem miałem z wyborem, które piosenki mają się znaleźć na debiutanckim albumie - tak wiele się ich uzbierało, z pewnością pojawią się kolejne płyty, w tej chwili mam gotowy materiał na 5 kolejnych... to jednak opowieść na inne spotkanie. Na razie chciałbym wydać pierwszą :)

Z przyjemnością zamieszczam króciutki film, w którym umieściłem pierwsze 30 sekund każdej piosenki, w kolejności występowania na płycie.

Całość chwyta za serce jeszcze mocniej :) Miłego odbioru i z góry wszystkim dziękuję za pomoc.

Do zobaczenia na koncertach!

Dominik Żulicki

Cele Autora

Płyta "Gdy nadejdzie czas"
  • 5 000 zł
  • 3 900 zł brakuje
22%
Jest to kwota, jakiej brakuje mi bym mógł wydać płytę... Wszystko jest już gotowe, piosenki są nagrane i po masteringu. Pozostał ostatni krok, po którym będę mógł wreszcie ogłosić światu premierę mojego debiutanckiego albumu pt.: "Gdy nadejdzie czas".
Każdy, kto mnie wesprze w osiągnięciu tego celu otrzyma płytę z moim autografem.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dominik Żulicki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aneta Kowalczyk
Aneta Kowalczyk
50 zł
Małgorzata Twardowska
Małgorzata Twardowska
100 zł
Krzysztof Jabłkiewicz
Krzysztof Jabłkiewicz
20 zł
Mariola Zawadzka
Mariola Zawadzka
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.