Strefa Patrona:

12

patronów

135 zł

miesięcznie

140 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
261
miesięczne wsparcie
165
liczba patronów

  Twórca filmów/let's play'ów na YouTube, streamer,gamer, geniusz i kawalarz.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4865 zł
Odcinki na kanale / Swoboda pracy
Odliczając: podatek/koszta prowadzenia firmy/kredyty i utrzymanie - pozostaje jeszcze trochę na plusie! :D
Pracując przy filmach (nie tylko swoich seriach , obecnie biorę udział/nagrywam także serie np. u Verteza) + streamowaniu pozostaje niewiele czasu na życie prywatne,a gdzie tu jeszcze dodatkową pracę. Osiągając ten cel, nie muszę martwić się jak co miesiąc: Ile tym razem muszę dopłacić do tego co robię? :P Dzięki wam mogę ograniczyć streamy do standardowych 5 dni w tygodniu + dodatkowych streamów specjalnych jeżeli pojawi się jakiś ciekawy pomysł ;) Ponadto, większa swoboda + odrobina więcej czasu na zregenerowanie sił = wyższa jakość materiałów czy transmisji ;) Uwierzcie, ciężko jest prowadzić kilka streamów po kilka godzin każdy- każdego dnia z wiecznym uśmiechem na twarzy i mega pozytywnym nastawieniem ;) Podsumowując ! Moja praca przynosi zyski bez zarzynania się ile tylko organizm da radę, w miarę możliwości - wyższa jakość a już na pewno lepsze samopoczucie bez presji ogromnych ilości streamów ;) Dziękuję wam! Mogę tworzyć z większą swobodą! ;)
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 8000 zł miesięcznie
brakuje 7865 zł
Więcej/Atrakcyjniej !
Osiągając ponad 2 tysiące na czysto więcej mogę pozwolić sobie na jeszcze więcej! ;) I znowu, w miarę możliwości / okoliczności: Pojechać na meetup z Patronami/imprezy tematyczne w całej Polsce czy przeznaczyć środki na ciekawsze materiały jak openingi/testy/doświadczenia/giveway'e ;) Kwota w momencie tworzenia profilu na patronite zbyt odległa- by precyzować cóż dokładnie pojawi się na kanale dzięki temu, lecz jedno jest pewne, będzie atrakcyjniej! ;)
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9865 zł
W stronę Gdańska! <3
Teraz to już na prawdę kosmos! Mój pierwszy wielki cel Internetowy, moje pierwsze marzenie zaczyna być realne! Za dodatkowy kapitał mogę przeprowadzić się do Gdańska! Ukochane miasto podbite! Już we własnym mieszkaniu - co z pewnością nieprzyzwoicie mocno spotęguje moje morale i chęć dalej zapalania pasją ludzi! ;) Aż ciężko ustalić co najpierw ;> Blog? Daily Vlogi? Z pewnością zupełnie inny format życia, chwila na poukładanie nowego życia i jak największe zaangażowanie w kanał ze świeżą głową! ;) Jesteście najlepsi! Dziękuję! <3

O Autorze

Nazywam się Piotr.  Tworzę na platformie YouTube pod nickiem Don Drake od maja 2017 roku.  Buduję społeczność zwaną "Gwardia Draka" na facebooku, którą próbuję zainteresować pasjami, let's play'ami czy po prostu z reguły niestandardowym punktem widzenia. Na kanale pojawiają się zarówno streamy  (w samym styczniu 67 streamów, w tym 12 i 24 godzinne!! )  jak i serie gier o różnych tematykach.  Staram się dawać z siebie możliwie najwięcej - pracując od listopada 2017 roku sumiennie każdego dnia w sumie od rana do nocy z małymi wyjątkami. Brałem udział zarówno w eventach takich jak MeetUp w Krakowie jak i Gamer's For Children - Akcji Streamerów dla WOŚP w Warszawie. Tworzenie w sieci pochłonęło mnie na tyle, że stało się zarówno hobby/pasją jak i poświęcając temu zdecydowaną większość dnia - zawodem, o ile nie ujmę takim określeniem większych ode mnie. Zdając sobie sprawę jak wielu jest różnorakich twórców - zwłaszcza na początku kariery - staram się pracować znacznie intensywniej, streamując w miarę możliwości każdego dnia, z reguły więcej niż raz dziennie. Poświęcając temu tyle uwagi nie mogę jednocześnie prowadzić nadal swojej firmy tak jak robiłem to wcześniej, a dochód z napiwków od widzów ledwo pokrył koszta utrzymania przez 3 miesiące dotychczas. Stąd pomysł na Patronite, wraz z kolejnymi celami mam nadzieję,że będę mógł tworzyć kreatywniej i z pewnością spokojniej, bez ciągłego zamartwiania,czy znowu przyjdzie mi dokładać do pracy z oszczędności :P Mam nadzieję, że wyznaczone cele i przywileje dla Patronów spowodują nie jedno przemyślenie, czy po prostu uśmiech ;) W miarę rozwoju profilu, postaram się dodać więcej od siebie, na ten moment i tak gratuluję przeczytania tego wszystkiego :D

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 6
Akcja: Piątaka dla Draka! ;D

Czyli znany Ci już zapewne ze streamów zwyczaj, który bardzo doceniam ;) Symboliczny piątak na utrzymanie tego, co tworzę, Dziękuję Ci! ;)

W ramach podziękowania - Podziękuję Ci na najbliższym Vlogo-Streamie - "Draker Trucker". gdzie zostaniesz unieśmiertelniony na zapisie! ;)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 4
Prawie kebab :>

Streamer nie gołąb - kebaba zjeść musi.
Odejmując podatek i prowizję przyczyniasz się do prawie jednego kebaba w miesiącu, który niczym paliwo - pozwoli tworzyć nadal! :D
Ponadto jeżeli reflektujesz - otrzymasz rangę i przywileje Patrona na komunikatorze Discord w naszej społeczności ;)
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 3
Pełna sztuka!

Dzięki Tobie wjedzie pełny kebab czy to inny frykas - ani dziama mniej! Jeżeli catering miesięczny zostanie zapełniony, spokojnie Patronie - próg zostanie kreatywnie przeznaczony ;)
W miarę możliwości tak jak i w poprzednim progu, postaram się podziękować za wsparcie w mailowej karcie ;)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Dwa na wynos!

A tak na poważniej, to Sztos! 50 zł miesięcznie to już naprawdę prestiżowe wsparcie za moją pracę dla was, za cały miesiąc z materiałami,które tworzę starając się uczyć od lepszych jak robić to jeszcze lepiej! ;) Cierpliwości. przyjdzie dzień, że wyjdę na ludzi :D Zarówno jak i na poprzednich progach, w miarę możliwości wyślę maila z podziękowaniem, jak zostaniesz dodany z rangą Patron na naszym Discordzie ;)

Dodatkowo, na fanpage'u dodam Cię do listy osób, którym chciałbym podziękować publicznie! ;]
Zostań patronem
75 zł / miesiąc
patroni: 0
OEZU!

Kolejna wyżyna możliwości widza, wielki ukłon w stronę Twórcy jak i szczera chęć rewanżu z mojej strony. Jeżeli czas nam obu pozwoli i masz ochotę zamienić parę słów "na żywo" - być może udałoby się nam złapać chociaż na kilka chwil na komunikatorze naszej społeczności Discord ;)

+reszta przywilejów z poprzednich progów ;)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Szyk, klasa, wdzięczności masa!

3-cyfrowa suma to już naprawdę wielkie wsparcie. Poza wszystkimi przywilejami z poprzednich progów tutaj chciałbym dorzucić coś więcej. Jeżeli uda nam się skontaktować i porozmawiać parę chwil - jest szansa,że skoro jesteś moim widzem i tak hojnym patronem, prawdopodobnie mamy podobny gust/poczucie humoru na pewnych płaszczyznach. Reasumując! Jeżeli obydwoje stwierdzimy,że rozmawia nam się kreatywnie,na wesoło i swobodnie - być może wystąpisz w jednym z moich odcinków,a może i całych serii! ;)
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
O Panie! :D

Już poprzedni próg nie wiem - czy nie stworzyłem na wyrost, jednak tworząc tutaj profil jest i próg z papierkiem Zygmunta ;) Tutaj poza wszystkimi poprzednimi przywilejami chciałbym dorzucić w ramach wdzięczności materialny upominek, mianowicie - jeżeli mieszkasz w Polsce:
1.Zamówię jedną z czapek truckerek mojej głównej serii "vlogowej na żywo" w swoim sklepie fanowskim
2.Gdy już do mnie dotrze- złożę na nim podpis.
3. Wyślę na Twój adres w dowolne miejsce w polsce ;)
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Teraz już próg naprawdę ekstremalny! Jeżeli wspiąłeś się Patronie aż tutaj- to znaczy,że właśnie zatańczyłem taniec Hula. Takie pieniądze są wsparciem ponad moje wyobrażenia. Natomiast jeżeli tak już stało,że zwariowałeś/łaś i jesteśmy tutaj - to poza wszystkimi przywilejami - powiedz mi coś o sobie! Powiedz mi kim jest człowiek,który tak docenia moją pracę! ;)
Może jesteś także twórca? Może masz ciekawy pomysł na nową serię na kanale? Może masz kreatywny pomysł poza strefą Youtubowową? Czuję się zobowiązany by to ustalić! ;)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni