Avatar użytkownika

Fundacja Dziki Projekt

3
patronów
60 
miesięcznie
140 
łącznie
3
patronów
60 zł 140 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Jeż

Te kolczaste kulki potrafią pochłaniać bardzo duże ilości pokarmu, jest to niezbędne do ich prawidłowego rozwoju. Później w naszych ogrodach chętnie będą zajadać się ślimakami.

Wybierając ten próg co miesiąc kupisz naszym jeżom garść świerszczy, mączników i drewnojadów. Skorzystają też nasi ptasi podopieczni. Najedzeni wyzdrowieją szybciej a to klucz do powrotu na wolność.
25 zł miesięcznie
Borsuk

Tak samo jak borsuki cenią sobie czystość, tak samo i my codziennie dbamy o porządek w wolierach naszych podopiecznych. Jest to czasochłonne, ale nie możemy tego pomijać. Po wszystkim mamy czas na zabawę w kreatora wnętrz i tworzenie wzbogaceń środowiskowych dla naszym pacjentów tak, by “nowy dom” jak najbardziej przypominał ten naturalny a zwierzęta mogły przejawiać naturalne zachowania.

Wybierając ten próg co miesiąc pomożesz nam w zakupie środków czystości, a dzięki Tobie dzikie zwierzęta będą mogły cieszyć się czystą i zróżnicowaną przestrzenią.
50 zł miesięcznie
Puszczyk

Puszczyki są naszymi najczęstszymi sowimi gośćmi, szczególnie gdy zaczynają opuszczać swoje gniazda. Mimo, że są dość “urocze” nie powinniśmy ich zabierać ze środowiska, gdzieś tam zawsze czuwają rodzice.

Wybierając ten próg zapewnisz kilkudniowe wyżywienie jednego z naszych drapieżnych podopiecznych. Dzięki Tobie, gdy tylko odzyska siły, bezszelestnie wzbije się w nocne rozgwieżdżone niebo.
100 zł miesięcznie
Kuna domowa

Często uznawane są za “szkodniki” jednak należy pamiętać, że w przyrodzie każdy ma jakąś rolę i tak np. kuny są wspaniałymi drapieżnikami i padlinożercami. Ograniczają populację drobnych gryzoni czy ślimaków a także “sprzątają” nasze okolice.

Wybierając ten próg zapewnisz leczenie naszym podopiecznym. Kupisz leki dla ptaka, jeża, nietoperza. W każdym miesiącu będzie to inne dzikie serce.
200 zł miesięcznie
Sarna

Gatunek bardzo wrażliwy na stres, przez co wymaga wprawnego opiekuna, który wie, że małe sarny są pozostawiane w trawie nie bez przyczyny i nie należy ich porywać ani karmić krowim mlekiem a specjalistycznymi preparatami.

Wybierając ten próg kupisz 10 kg specjalistycznego preparatu mlekozastępczego. Powstanie z niego 60 litrów mleka, które w zawrotnym tempie wciągną koźlęta będące już teraz pod Twoją opieką.
500 zł miesięcznie
Wilk

Wilcza grupa rodzinna to klucz do harmonii w lesie, ich szczególnie więzi w stadzie pokazują jak wielką wartością jest wspólne działanie.

Wybierając ten i wszystkie poprzednie progi dajesz nam bardzo wiele. Działasz razem z nami na rzecz dzikiej przyrody. Za 500 zł potrafimy przywrócić zdolność lotu ptaka z połamanymi skrzydłami. Dzięki Tobie właśnie dostał drugą szansę. Być może zdarzył się cud, bo popielica ze złamaną nogą wspięła się na pobliskie drzewo. Dzięki naszym umiejętnościom i wiedzy, dzięki Twojemu wsparciu, zoperujemy dzikie zwierzę.
Razem z Tobą wykorzystamy zdobycze chirurgii weterynaryjnej po to, by każdy nawet najmniejszy ptak mógł znów rozwinąć swoje skrzydła.
1000 zł miesięcznie
Niedźwiedź brunatny

Gawra, zimowe legowisko niedźwiedzi to miejsce bardzo dla nich ważne. Daje im szansę na spokojny zimowy sen ale to też tu przychodzą na świat młode niedźwiedzie. Gwara to dom, gwarancja bezpieczeństwa.

Wybierając ten i wszystkie poprzednie progi dajesz nam bardzo wiele. Działasz razem z nami na rzecz dzikiej przyrody.
Tak wysokie wsparcie można wykorzystać rozbudowując ośrodek. Właśnie ufundowałeś miejsce dla kolejnych zwierząt. Zrobiłeś też dużo więcej, wspólnie z nami karmisz, leczysz, rehabilitujesz - przywracasz naturze. Pozwalasz nam też robić bardzo ważna rzecz- edukować dzieci.

Skontaktuj się z nami a wspólnie ustalimy jak wykorzystać te pieniądze. Na pewno znajdziemy też sposób by Ci się odwdzięczyć, w końcu jesteś naszym sponsorem strategicznym.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Dziki Projekt w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dziki Projekt zrodził się w Beskidzie Niskim, jesteśmy grupą ludzi, m.in. lekarzami oraz technikami weterynarii, ornitologami, przyrodnikami. Edukujemy ludzi, rehabilitujemy zwierzęta oraz uczestniczymy w badaniach naukowych. Działamy dla Was, dla natury, dla przyszłych pokoleń!

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2015 roku, lecząc dzikie zwierzęta w naszym gabinecie weterynaryjnym. Zaczęliśmy organizować przyrodnicze wydarzenia kulturalne po to by edukować innych - wierzymy, że aby pokochać przyrodę trzeba ją najpierw poznać. Wykorzystujemy swoje doświadczenia z myślą, że przyniosą one efekty w przyszłości.

12 maja 2023 r. uzyskaliśmy status Fundacji by móc robić jeszcze więcej. Od tego czasu, w ciągu 3 miesięcy, przyjęliśmy ponad 100 dzikich zwierząt głównie z powiatu gorlickiego, współtworzyliśmy 4 dniowy festiwal przyrodniczy Beskidzki Klimatyzator, ale także odwiedzaliśmy szkoły oraz kluby osiedlowe by edukować najmłodszych. Do tej pory wszystko finansowaliśmy ze środków własnych, skala jest jednak za duża.

Wsparcie uzyskane poprzez Patronite to przede wszystkim pomoc dla naszych pacjentów, tych którzy trafili do nas z wypadków, zostali znalezieni, a wszędzie dookoła odmówiono im pomocy oraz tych, którzy dopiero będą startować w dziki świat, a my chwilowo staliśmy się ich „rodzicami”. Niech każde z nich otrzyma to, czego najbardziej potrzebują – fachową opiekę.

 

Cele Autora

Druga szansa
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 940 zł brakuje
1%
Pod naszą opieką znajdują się rozmaite dzikie zwierzęta: od nietoperzy, przez jeże, popielice, zające i lisy po ptaki w całej swojej pierzastej gamie (puszczyki, kosy, zimorodki czy jerzyki). Wsparcie na tym poziomie to przede wszystkim gwarancja żywieniowa, ale także możliwość zakupu podstawowych środków higienicznych czy pokrycie części kosztów opieki weterynaryjnej oraz interwencji w terenie.
Nowe możliwości
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 940 zł brakuje
0%
Czas na wielkie rzeczy! Poziom wsparcia wystarczy na drobne inwestycje i remonty: zarówno zaczynając od podstawowego wyposażenia wolier, zakupu nowych klatek czy transporterów, ale także rozbudowę dzikiego ośrodka rehabilitacji! Jest to szansa dla kolejnych dzikich stworzeń!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Dziki Projekt już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr
Piotr
25 zł
Roman Cetnarowicz
Roman Cetnarowicz
25 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.