Avatar użytkownika

Eco Mode

1
patron
25 
miesięcznie
3 690 
łącznie
1
patron
25 zł 3 690 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Ekolog - dobrze wiesz o co toczy się walka, dziękujemy bardzo, każde wsparcie jest bardzo istotne!
15 zł miesięcznie
Przyjaciel ekologii - bardzo dziękujemy, że wspierasz nas w działaniu, razem mamy wielką moc, żadne cele nam nie straszne!
25 zł miesięcznie
Eko-świr - zmiany klimatyczne i recykling to dla ciebie bardzo poważne sprawy! Dzięki twojemu wsparciu jesteśmy bliżej niż dalej zrobienia realnej zmiany!
165 zł miesięcznie
Dziękujemy za pomoc - jest ona niezbędna!
500 zł miesięcznie
Ekologiczny wymiatacz - twoja pomoc jest nieoceniona i bardzo wartościowa! Dziękujemy za wsparcie, które jest dla nas niezwykle pomocne, szczególnie w dalszym rozwoju.
1000 zł miesięcznie
Robi się chłodniej - z pomocą takich środków jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko! Jest to wsparcie o którym nawet nie odważyliśmy się śnić, bardzo dziękujemy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Eco Mode w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hejka! Z tej strony Eco Mode, 5-osobowy skład młodych i chętnych do działania ludzi. Ruszamy z naszą walką o środowisko, które z dnia na dzień zmienia się w śmietnik.. Dzięki nam będziesz w stanie znaleźć błyskawicznie najbliższy punkt do utylizacji różnych odpadów na terenie Poznania i okolic.

O projekcie

Worki pełne plastiku w lesie, opony w parkach, szklane butelki na skwerach i inne nieposegregowane odpady wyniszczają jedne z niewielu miejsc gdzie jeszcze możemy odetchnąć świeżym powietrzem. „Po co płacić za utylizację starych opon, czy oddanie starego sprzętu AGD na wysypisko, skoro w lesie nikogo nie ma, resztę spalę w piecu i zaoszczędzę kilkaset złotych?” – myślą rodacy.

Projekt „Eco Mode” powstał z myślą o walce z takimi procederami. 

Chcemy być impulsem! Pokażemy młodszym i starszym, jak dbać o środowisko, co robić, żeby przyszłe pokolenia mogły cieszyć się pięknem lasów.

O co chodzi z mapami?

Wyjątkowość naszego projektu polega na mapach, które znajdują się na naszej stronie internetowej (ecomode.com.pl). Pomagają one w szybki sposób wyszukać miejsce, w którym można wyrzucić wybrane śmieci, a to wszystko dzięki zaznaczonym na niej punktom do utylizacji odpadów na terenie Poznania i okolic. 

Jak działamy?

 • nasze działania głównie skupiają się na opublikowanych na naszej stronie (ecomode.com.pl) artykułach edukacyjnych oraz wspomnianych powyżej mapach,

 

 • kolejne narzędzie stanowią media społecznościowe, które wykorzystujemy do publikacji postów oraz infografik na temat recyklingu oraz ekologii,

 

 •  Po szczegółowe informacje zapraszamy na naszego instagrama na post "o nas"! (post).

 

 

 

 

Cele Autora

Akcje terenowe
 • 150 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Akcje w terenie same się nie odbędą - ludzi już mamy, a co z profesjonalnym sprzętem? Pomóż nam zebrać całą kwotę potrzebną do zakupienia podstawowego ekwipunku (worki na śmieci, rękawiczki, szczypce)
Plakaty
 • 150 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Promocja - poza internetem, chcemy rozpowszechniać nasze idee w tradycyjny sposób... Plakaty w miejscach chętnie użytkowanych przez poznanianki i poznaniaków na pewno przybliżą nas do upragnionego celu, którym jest jak największa liczba beneficjentów "Eco Mode"
Utrzymanie i rozwój strony www
 • 150 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Chcemy, aby nasz projekt mógł trwać... Nasze zasoby pieniężne nie są niestety studnią bez dna, a stałe użytkowanie i rozwój strony generuje koszty - zrobimy co możemy, aby ecomode.com.pl trwało jak najdłużej i aby kolejni mieszkańcy Poznania i okolic czerpały z naszej pracy!
Promocja projektu w sieci
 • 300 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Chcemy, aby inni, tak jak Ty dowiedzieli się o naszych działaniach dla czystego środowiska - promocja w lokalnych gazetach internetowych, portalach społecznościowych oraz mediach, bardzo nam w tym pomoże!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Eco Mode już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paweł Nowak
Paweł Nowak
165 zł
Michał Nieciecki
Michał Nieciecki
165 zł
Anonimowy patron
25 zł
Joanna Sobkowiak
Joanna Sobkowiak
500 zł
Anonimowy patron
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.