Edugadki

W Patronite od 01.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 744 łącznie
Polski podcast edukacyjny, rozmowy z ludźmi, dla których edukacja jest pasją. 30 minut pomysłów, humoru, dobrych praktyk i przede wszystkim poczucia, że polska szkoła może być lepsza

O Autorze

Edugadki  wystartowały 3 września 2017.  Jacek Staniszewski  z Warszawy i Marcin Zaród z Tarnowa postanowili co dwa tygodnie spotkać się i pogadać online z nauczycielkami i nauczycielami, którzy swoim podejściem do tego co robią, swoją pasją, doświadczeniem mogliby się podzielić z innymi.  Każdy odcinek to zazwyczaj jeden gość, którego autorzy wypytują o jej/jego szczególne podejście do edukacji.

Chcemy inspirować, wspierać i dostarczać praktycznych porad, a nasze podkasty kierujemy do wszystkich zainteresowanych edukacją, w tym nauczycieli, dyrektorów szkół i rodziców uczniów. Zapraszamy do rozmowy postacie nietuzinkowe – przede wszystkim nauczycieli-praktyków, naukowców, ekspertów.

Tak zapowiadaliśmy rozpoczęcie naszej przygody. 

Przez pierwsze trzy lata spotkaliśmy się z prawie 70 osobami, stworzyliśmy również kilka odcinków specjalnych, w których rozmawialiśmy z ludźmi sztuki, mediów, biznesu. Zawsze jednak w kontekście naszego zawodu. 

Każdy z odcinków ma swój unikalną "okładkę". Chcemy tym samym pokazać co jest głównym tematem naszej rozmowy.

 

 

O autorach:

Marcin Zaród –  Nauczyciel roku 2013, członek grupy Superbeflrzy RP, anglista i wfista w V Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Tarnowie. Z uczniami pracuje m.in. metodą projektu i odwróconej klasy, tworzy aplikacji mobilne, stosuje w pracy technologie informacyjne. Po lekcjach pisze artykuły do czasopism edukacyjnych, jeździ na rowerze i ćwiczy kung-fu.

Jacek Staniszewski – nauczyciel historii, dyrektor Szkoły Podstawowej Akademii Dobrej Edukacji w Warszawie, entuzjasta nowych technologii w edukacji, mąż, tata, słuchacz muzyki, współprowadził stronę doklasy.pl . W wolnym czasie ogląda mecze Arsenalu, słucha podcastów i udaje, że nie pracuje.
Twitter: @JaStaniszewski

 

Edugadki - polski podcast edukacyjny, rozmowy z ludźmi, dla których edukacja jest pasją

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agnieszka Grabowska
Agnieszka Grabowska
Próg: 10 zł
Piotr Brzozowski
Piotr Brzozowski
Próg: 10 zł
Ewa Kempska
Ewa Kempska
Próg: 20 zł
aga Barszcz
aga Barszcz
Próg: 20 zł
Justyna Bober
Justyna Bober
Próg: 5 zł