Avatar użytkownika

Edugadki

0
patronów
0 
miesięcznie
1 744 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 744 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy. Dla nas to dużo. Zobowiązujemy się podziękować Ci w naszych kolejnych odcinkach i po każdym z nich dostaniesz od nas kilka zakulisowych refleksji.
7 zł miesięcznie
Siedem to szczęśliwa liczba. Cieszymy się, że życzysz nam szczęścia i doceniasz naszą pracę. W nagrodę podziękujemy Ci w kolejnym odcinku, po każdym z nich dostaniesz od nas kilka zakulisowych refleksji. Zaprosimy na Twoją stronę internetową, profil na FB na naszej stronie w sekcji "Przyjaciele Edugadek"
10 zł miesięcznie
To dla nas wielka pomoc, naprawdę doceniamy. Dziękujemy! W nagrodę podziękujemy Ci w kolejnym odcinku, po każdym z nich dostaniesz od nas kilka zakulisowych refleksji. Zaprosimy na Twoją stronę internetową, profil na FB na naszej stronie w sekcji "Przyjaciele Edugadek". Dodatkowo otrzymasz od nas te fragmenty rozmowy, których nie włączyliśmy do głównego odcinka a jest co słuchać!
20 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za hojność. To dla nas wielka pomoc, naprawdę doceniamy. Dziękujemy! W nagrodę podziękujemy Ci w kolejnym odcinku, po każdym z nich dostaniesz od nas kilka zakulisowych refleksji. Zaprosimy na Twoją stronę internetową, profil na FB na naszej stronie w sekcji "Przyjaciele Edugadek" Dodatkowo otrzymasz od nas te fragmenty rozmowy, których nie włączyliśmy do głównego odcinka . oraz wejdziesz do puli 10 osób, które wystąpią na koniec roku w naszych specjalnych odcinkach (wybierzemy je drogą losowania)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Edugadki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Polski podcast edukacyjny, rozmowy z ludźmi, dla których edukacja jest pasją. 30 minut pomysłów, humoru, dobrych praktyk i przede wszystkim poczucia, że polska szkoła może być lepsza

Edugadki  wystartowały 3 września 2017.  Jacek Staniszewski  z Warszawy i Marcin Zaród z Tarnowa postanowili co dwa tygodnie spotkać się i pogadać online z nauczycielkami i nauczycielami, którzy swoim podejściem do tego co robią, swoją pasją, doświadczeniem mogliby się podzielić z innymi.  Każdy odcinek to zazwyczaj jeden gość, którego autorzy wypytują o jej/jego szczególne podejście do edukacji.

Chcemy inspirować, wspierać i dostarczać praktycznych porad, a nasze podkasty kierujemy do wszystkich zainteresowanych edukacją, w tym nauczycieli, dyrektorów szkół i rodziców uczniów. Zapraszamy do rozmowy postacie nietuzinkowe – przede wszystkim nauczycieli-praktyków, naukowców, ekspertów.

Tak zapowiadaliśmy rozpoczęcie naszej przygody. 

Przez pierwsze trzy lata spotkaliśmy się z prawie 70 osobami, stworzyliśmy również kilka odcinków specjalnych, w których rozmawialiśmy z ludźmi sztuki, mediów, biznesu. Zawsze jednak w kontekście naszego zawodu. 

Każdy z odcinków ma swój unikalną "okładkę". Chcemy tym samym pokazać co jest głównym tematem naszej rozmowy.

 

 

O autorach:

Marcin Zaród –  Nauczyciel roku 2013, członek grupy Superbeflrzy RP, anglista i wfista w V Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Tarnowie. Z uczniami pracuje m.in. metodą projektu i odwróconej klasy, tworzy aplikacji mobilne, stosuje w pracy technologie informacyjne. Po lekcjach pisze artykuły do czasopism edukacyjnych, jeździ na rowerze i ćwiczy kung-fu.

Jacek Staniszewski – nauczyciel historii, dyrektor Szkoły Podstawowej Akademii Dobrej Edukacji w Warszawie, entuzjasta nowych technologii w edukacji, mąż, tata, słuchacz muzyki, współprowadził stronę doklasy.pl . W wolnym czasie ogląda mecze Arsenalu, słucha podcastów i udaje, że nie pracuje.
Twitter: @JaStaniszewski

 

Edugadki - polski podcast edukacyjny, rozmowy z ludźmi, dla których edukacja jest pasją

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Edugadki w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Edugadki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka Grabowska
Agnieszka Grabowska
10 zł
Piotr Brzozowski
Piotr Brzozowski
10 zł
Ewa Kempska
Ewa Kempska
20 zł
aga Barszcz
aga Barszcz
20 zł
Justyna Bober
Justyna Bober
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.