Edugadki

W Patronite od 01.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1386

liczba Patronów: 1306

3 patronów
40 zł miesięcznie
40 zł łącznie
Polski podcast edukacyjny, rozmowy z ludźmi, dla których edukacja jest pasją. 30 minut pomysłów, humoru, dobrych praktyk i przede wszystkim poczucia, że polska szkoła może być lepsza

O Autorze

Edugadki  wystartowały 3 września 2017.  Jacek Staniszewski  z Warszawy i Marcin Zaród z Tarnowa postanowili co dwa tygodnie spotkać się i pogadać online z nauczycielkami i nauczycielami, którzy swoim podejściem do tego co robią, swoją pasją, doświadczeniem mogliby się podzielić z innymi.  Każdy odcinek to zazwyczaj jeden gość, którego autorzy wypytują o jej/jego szczególne podejście do edukacji.

Chcemy inspirować, wspierać i dostarczać praktycznych porad, a nasze podkasty kierujemy do wszystkich zainteresowanych edukacją, w tym nauczycieli, dyrektorów szkół i rodziców uczniów. Zapraszamy do rozmowy postacie nietuzinkowe – przede wszystkim nauczycieli-praktyków, naukowców, ekspertów.

Tak zapowiadaliśmy rozpoczęcie naszej przygody. 

Przez pierwsze trzy lata spotkaliśmy się z prawie 70 osobami, stworzyliśmy również kilka odcinków specjalnych, w których rozmawialiśmy z ludźmi sztuki, mediów, biznesu. Zawsze jednak w kontekście naszego zawodu. 

Każdy z odcinków ma swój unikalną "okładkę". Chcemy tym samym pokazać co jest głównym tematem naszej rozmowy.

 

 

O autorach:

Marcin Zaród –  Nauczyciel roku 2013, członek grupy Superbeflrzy RP, anglista i wfista w V Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Tarnowie. Z uczniami pracuje m.in. metodą projektu i odwróconej klasy, tworzy aplikacji mobilne, stosuje w pracy technologie informacyjne. Po lekcjach pisze artykuły do czasopism edukacyjnych, jeździ na rowerze i ćwiczy kung-fu.

Jacek Staniszewski – nauczyciel historii, dyrektor Szkoły Podstawowej Akademii Dobrej Edukacji w Warszawie, entuzjasta nowych technologii w edukacji, mąż, tata, słuchacz muzyki, współprowadził stronę doklasy.pl . W wolnym czasie ogląda mecze Arsenalu, słucha podcastów i udaje, że nie pracuje.
Twitter: @JaStaniszewski

 

Edugadki - polski podcast edukacyjny, rozmowy z ludźmi, dla których edukacja jest pasją

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni