Eliza Michalik

W Patronite od 06.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 141

Liczba Patronów: 117

Zostań Patronem
Kup na prezent
194 patronów
4 490 miesięcznie
103 115 łącznie
Jestem niezależną autorką, felietonistką i vloggerką. Prowadzę własny kanał na You Tube. Jestem także konsultantką i trenerką kompetencji miękkich. Bardzo bym chciała, żebyśmy stworzyli społeczność i tworzyli razem ciekawe projekty.

O Autorze

Szanowni Państwo,

Każdy człowiek ma swoje "martwe punkty", których nie ma możliwości dostrzec sam, bez pomocy. Dlatego nie tylko w dobrej publicystyce, ale i w życiu potrzebujemy jak powietrza ludzi, którzy pomogą nam spojrzeć na siebie z innych punktów widzenia, zrozumieć, co przeszkadza nam zdobyć się na otwartość,  niezbędną, żeby móc zmienić swoje życie. I nauczyć równie niezbędnych: konsekwencji, stabilności emocjonalnej, zaufania do siebie, cierpliwości i radości życia (tak - tego wszystkiego można się nauczyć ). Bez wiedzy kim naprawdę jesteś, jakie wartości wyznajesz (faktycznie, a nie tylko deklaratywnie), bez świadomości siebie i bez prawdziwego zaufania i szacunku do siebie nie sposób osiągnąć pełni swoich możliwości, ani dowiedzieć się, kim byś był (była), gdybyś się nie bał (nie bała? Każdy potrzebuje doświadczonego wsparcia w podróży przez życie, prywatne i zawodowe. I każdy na nie zasługuje, na każdym etapie swojego życia. Nie ma sytuacji nie bez wyjścia i nie ma zachowań, których nie można zmienić. Żeby żyć żyć w pełni,  trzeba wiedzieć kim jest, a później, w konsekwencji - sobie ufać. I na tej stronie dokładnie to znajdziecie.

​Jestem na Patronite ponieważ  chcę pracować i tworzyć w zawodzie, który wybrałam i który kocham: pisać, nagrywać felietony na YouTube i w mediach społecznościowych, rozwijać wszystkie inne możliwe formy nie tylko dziennikarskiej, ale i coachingowej działalności i docierać do Państwa, moich Czytelników, Widzów i Słuchaczy, wszelkimi możliwymi kanałami.

Jeśli moja praca jest Państwu potrzebna, jeśli chcą Państwo słyszeć mój głos w przestrzeni publicznej, mogą Państwo zostać moimi Patronami tu, w serwisie Patronite.

Zebrane środki będę przeznaczać na pracę, moją twórczość, zakup odpowiedniego sprzętu, oprogramowania, kamer, mikroportów i wszystkiego, co niezbędne, żeby móc się z Państwem komunikować.

Chcę, żeby wszystkie miejsca w których możecie mnie znaleźć w sieci, zwłaszcza mój autorski kanał YouTube, były w pełni niezależne i mogły się dynamicznie rozwijać, stając się platformą porozumienia i wymiany myśli i poglądów dla odważnych, niezależnie myślących ludzi.

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Gut
Tomasz Gut
Próg: 10 zł
MALGORZATA BURSZTYNOWSKA
MALGORZATA BURSZTYNOWSKA
Próg: 25 zł
Cezary Rembacz
Cezary Rembacz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Mariusz K
Mariusz K
Próg: 25 zł