Eliza Michalik

W Patronite od 06.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 182

liczba Patronów: 317

27 patronów
1 230 zł miesięcznie
9 740 zł łącznie

BUDOWANIE SIŁY KOBIET

10 000 zł

97%

osiągnięto

260 zł

brakuje

Moją pasją i powołaniem, którą chcę dzielić z Wami, jest budowanie siły kobiet. Jedyną drogą, która zapewni kobietom pełnię praw i swobód, nie tylko społecznych, politycznych i obywatelskich, ale i siłę i świadomość w życiu prywatnym, jest wzięcie spraw we własne ręce, edukacja i rozwój.

Wierzę, że dzięki warsztatom z najlepszymi, wybitnymi specjalistami, do których kobiety będą miały dostęp dzięki ASK, dotyczącym psychologii, rozwoju, świadomości, relacji osobistych i zawodowych, sztuki wystąpień publicznych i prywatnych, praw, przemocy i wielu innych tematów, tak właśnie się stanie. I wierzę, że silne, świadome siebie, swoich praw i potrzeb kobiety sięgną kiedyś bez kompleksów po władzę, zaczną stanowić prawo i kierować państwem, tak aby nigdy już nie musieć prosić o szacunek dla swoich potrzeb i człowieczeństwa, jak o łask i być odsyłanymi od buciczka do trzewiczka.

Pierwszy, najniższy próg pozwoli rozpocząć realizację projektu i z pomocą specjalistów przełożyć mój plan Akademii Siły Kobiet na projekt konkretnych rozwiązań w nowoczesnym interaktywnym portalu.

SILNIK PORTALU

50 000 zł

19%

osiągnięto

40 260 zł

brakuje

To jest kwota, o której po konsultacji ze specjalistami wiem, że pozwoli zbudować silnik portalu. Chciałabym, żeby portal był nowoczesny i interaktywny, a to wymaga nowoczesnych i niekiedy kosztownych rozwiązań. Jeśli jednak ASK ma być profesjonalny i rzeczywiście służyć kobietom, musimy (razem!) zrobić to porządnie. 50 000 zł pozwoli nam zacząć i zacząć przekładać projekt na konkret. Na tym etapie sądzę, że będziecie mogli zobaczyć wizualizację naszego wspólnego przedsięwzięcia :)

DALSZY ROZWÓJ AKADEMII

100 000 zł

9%

osiągnięto

90 260 zł

brakuje

Realizacja tego celu pozwoli nam budować dalej i zacząć myśleć o zatrudnieniu Waszych ludzi, ludzi - stałego zespołu pracowników do obsługi portalu, między innymi specjalistów od formatów video, podcastów, dziennikarzy. Oraz oszacować, ile środków potrzebujemy na dalszy rozwój i budowę ASK.
Zostań Patronem