Eskapada w Nieznane

W Patronite od 15.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Cześć, mam na imię Adrian i zapraszam Was na Eskapadę w Nieznane - przygodę, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, bo jest ciekawie, wesoło, a czasem może i niebezpiecznie? :) Chcę dzielić się z Wami moją pasją do podróżowania i zachęcić do samodzielnego odkrywania właśnie tego co nieznane!

O Autorze

Cześć, mam na imię Adrian i podróżuję!

Eskapada w nieznane – ciekawe, wesołe przygody, czasami z nutką niebezpieczeństwa.
Opowiem Ci o pięknych miejscach, innych kulturach, obyczajach i niezwykłych historiach. Mam nadzieje, że namówię przynajmniej co niektórych do samodzielnego odkrywania tego co nieznane!

Podczas studiów trzykrotnie miałem szczęście skorzystać z programu Erasmus – wymiany studenckiej na studia i praktyki. Wszystkie wyjazdy spędziłem w Hiszpanii. Podczas tych dwóch lat odwiedziłem wiele miejsc, o których może kiedyś opowiem. Podróżując czuję się spełniony, dlatego ciągle planuje nowe eskapady!

Moim największym marzeniem jest zobaczyć Amerykę Łacińską. W związku z tym za kilka tygodni lecę do Meksyku, a jak się uda to i dalej ;) Nie mam zbyt wielu funduszy, dlatego będzie jak najtańszym kosztem. Pieszo, stopem, z namiotem na plecach, licząc na dobro innych ludzi, sam lub w towarzystwie - do tego nawiązuje powyższa nazwa.  A co najważniejsze mam zamiar dużo nagrywać z tej wyprawy i publikować wszystko na moim blogu i kanale :D 

Więcej znajdziesz w poniższym filmiku :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem