Stowarzyszenie Proobronne Gryf Tactical Group Gryfice

W Patronite od 11.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Stowarzyszenie Proobronne Gryf Tactical Group Gryfice to pierwsze w historii naszych stron stowarzyszenie o charakterze tworzone przez pasjonatów, większości pracujących na codzień w służbach mundurowych, dzieląca się swoimi pasjami działając na terenie Powiatu Gryfickiego.

O Autorze

Stowarzyszenie Proobronne Gryf Tactical Group Gryfice to pierwsza w historii naszego powiatu i okolic organizacja o charakterze proobronnym stworzona w 2015r przez grupę pasjonatów militarii jak i w większości składu pracowników służb ratowniczych.

Nasze działania to przede wszystkim interdyscyplinarne doskonalenie się w formie szkoleń wewnętrznych, treningów jak i szkoleń, które odbywamy służbowo czy też poza służbowo w ramach pasji. 

Nasza forma działania opera się na  treningach zakresu szeroko pojętych taktyk czerwonej, czarnej, zielonej i niebieskiej.Jako stowarzyszenie specjalizujemy się w dzialanich z zakresu koronnie taktyk czerwonej, czarnej, niebieskiej jak i działań VIP PROTECTION w tym prowadzimy jak i bierzemy udział w akcjach charytatywnych, logistyczno zabezpieczeniowych oraz prewencyjnych. 

Stałe rozwijamy swoje możliwości lecz aby móc się rozwijać potrzebne są środki finansowe.

Liczymy iż chętnie nas wesprzecie i zostaniecie naszymi patronami! 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!