Avatar użytkownika

FanKlocków.pl

34
patronów
1 485 
miesięcznie
4 965 
łącznie
34
patronów
1 485 zł 4 965 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Zostanie ono docenione!

Wybierając ten próg otrzymasz od nas:
- Twoje imię i nazwisko/ksywka pojawi się na specjalnej podstronie z podziękowaniami w naszym serwisie.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Dziękujemy! To już poważna kwota, więc...

Wybierając ten próg otrzymasz od nas:
- Dostęp do Biuletynu specjalnego (publikowanego 1-3 razy w miesiącu), w którym podzielimy się z Tobą trudnodostępnymi informacjami, zapowiedziami, naszymi bieżącymi spostrzeżeniami na tematy inwestycyjne itp. Wymaganie będzie utworzenie konta na naszej stronie.
- Stałą zniżkę 2% na zakupy w naszym sklepie internetowym.
- Wyróżnienie na stronie z pierwszego progu będzie oznaczone kolorem niebieskim i pogrubione.
- Twoje imię i nazwisko/ksywka pojawi się na planszy z podziękowaniami publikowanej na początku naszych dłuższych (pow. 1 minuty) materiałów filmowych.
- Pozostałe bonusy z poprzednich progów.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
O rany! Musisz naprawdę nas lubić! Naprawdę to doceniamy, więc...

Wybierając ten próg otrzymasz od nas:
- Dostęp do specjalnej grupy na Facebooku, w której skupione są osoby współtworzące nasz serwis. Da Ci to wgląd w jego funkcjonowanie, możliwość komentowania kolejnych inicjatyw, a także dostęp do naszych akcji wewnętrznych.
- Raz w miesiącu: możliwość godzinnej konsultacji LIVE z redaktorem naczelnym serwisu w dowolnym klockowym (bądź nie - jak wolisz) temacie. Termin ustalimy indywidualnie i zgodnie z Twoją chęcią i dostępnością.
- Stałą zniżkę 5% na zakupy w naszym sklepie internetowym.
- Wyróżnienie na stronie z pierwszego progu będzie oznaczone kolorem czerwonym i zostanie pogrubione oraz podkreślone.
- Wyróżnienie na planszy z podziękowaniami publikowanej na początku naszych dłuższych (pow. 1 minuty) materiałów filmowych będzie dodatkowo wyróżnione.
- Bonusy z wcześniejszych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora FanKlocków.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Profil największego w Polsce fanowskiego serwisu o klockach LEGO® i wszystkich powiązanych z nimi tematach.

Cześć!

Tu Brewa z serwisu FanKlocków.pl - największego fanowskiego serwisu o klockach LEGO® w Polsce! Od kilku dobrych lat zapewniamy klockowej fanbazie najświeższe wieści, najbardziej wiarygodne przecieki, (często) najszybsze recenzje świeżutkich zestawów LEGO®, a także porady związane nie tylko z samym produktem, ale też z jego rynkiem. 

Postanowiliśmy założyć nasz profil na Patronite, bo nasze przedsięwzięcie doszło do momentu, w którym do jego dalszego rozwoju przyda się dodatkowe finansowanie. Mamy sporo nowych pomysłów, a od zawsze także szczycimy się tym, że nasi autorzy i współpracownicy są wynagradzani za swoją pracę.

Po co nam konto na Patronite?

Jeśli macie moment, obejrzyjcie poniższy film, w którym wszystko tłumaczymy:


Najważniejsze info to to, na co chcemy przeznaczać pieniądze z Waszego ewentualnego wsparcia. Lista jest bardzo konkretna, ale nie wyczerpująca:

  • zwiększenie wynagrodzenia redaktorów i współpracowników, w tym także osób odpowiedzialnych za raportowanie ze sklepów stacjonarnych (np. ścianki Pick a Brick).
  • finansowanie zestawów LEGO®, które dla Was recenzujemy - w tym także przed premierą. Nie wszystko da się załatwić w ramach współprac, a każdy fan dobrze wie, że najciekawsze premiery to jednocześnie zestawy ekskluzywne, których nikt nam nie da... A wy chcecie wiedzieć, czy opłaca się je kupić!
  • inwestycja w nowy sprzęt foto i video, celem dalszej poprawy naszej zawartości odpowiedniego rodzaju.
  • inwestycja w nowe rozwiązania techniczne i technologiczne. Strona "mieląca" dziennie ponad 10 000 osób wymaga konkretnego wkładu finansowego, m.in. na rozszerzenia usprawniające i przyspieszające jej działanie.

Jeśli uda nam się tu zebrać chociaż część potrzebnych pieniędzy, to będziemy bardziej niż zadowoleni, a co za tym idzie - wy również powinniście odczuć wyraźny skok jakości. Naszą dewizę czerpiemy bezpośrednio od LEGO®:

Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre.

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj FanKlocków.pl w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Więcej recenzji video - premiery
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 1 015 zł brakuje
59%
"Dobicie" do tej kwoty pozwoli nam na przygotowywanie dla Was comiesięcznych recenzji najważniejszych premier, niezależnie od tego, czy leżą one w kręgach bezpośrednich zainteresowań redakcji portalu. Jednym słowem: będziemy realizować materiały na temat WSZYSTKICH najważniejszych (czyt. najdroższych) premier, a nie tylko tych, które interesowały przede wszystkim nas.
Podwyżka dla "Ściankowiczów"
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
W pierwszej kolejności chcielibyśmy, aby osoby zajmujące się ściankami Pick a Brick w LEGO® Stores robiły częstsze aktualizacje ich zawartości. Aby zmotywować zespół, chcemy zaoferować mu dodatkowe wynagrodzenie. Pomóżcie nam w tym!
Pełne pokrycie kosztów działania strony
  • 800 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Osiągnięcie tego celu pozwoli nam na pełne pokrycie miesięcznych kosztów utrzymania strony. W koszty te wliczają się: koszty serwera i domen, subskrypcje płatnych rozszerzeń oraz abonamenty za usługi, takie jak dostęp do stockowych zdjęć, filmów czy dźwięków/muzyki.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora FanKlocków.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Programista Na Swoim
Programista Na Swoim
25 zł
Bartłomiej Fogel
Bartłomiej Fogel
50 zł
Mateusz Surma
Mateusz Surma
25 zł
SztybuR
SztybuR
50 zł
Marek Groszewski
Marek Groszewski
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.