Avatar użytkownika

Kamil Radlak

2
patronów
20 
miesięcznie
30 
łącznie
2
patronów
20 zł 30 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Pomogłem na konsultacji? Będzie mi bardzo miło, jeśli odwdzięczysz się drobnym wsparciem :) Twój wkład pozwoli mi na dalsze tworzenie wartościowych treści i dotarcie z pomocą do tych osób, które również jej potrzebują.
10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Dajesz mi poczucie, że to co robię na Portalu Fizjoterapeuty jest ważne i potrzebne zarówno studentom medycyny, fizjoterapii i pokrewnych kierunków, a także osobom mającym problemy ze zdrowiem czy szukającym wskazówek po urazach bądź różnego rodzaju kontuzjach.
20 zł miesięcznie
Jeżeli wesprzesz mnie w kwocie 20 zł to będę bardzo zobowiązany. Niby to niedużo, ale możemy zawsze razem pić kawę, bo teraz mniej więcej tyle kosztuje...

...a wspierając mnie zawsze możesz liczyć na konsultację fizjoterapeutyczną właśnie popijając kawę ;)👨‍⚕️
30 zł miesięcznie
Dzięki Tobie będę mógł spokojnie siedzieć po godzinach i dodatkowo rozwijać Portal Fizjoterapeuty, z którego za darmo mogą korzystać studenci, fizjoterapeuci i inni medycy, a także pacjenci czy osoby trenujące sport (zarówno amatorsko jak i zawodowo). Dodatkowo, treści w postaci artykułów oraz filmów są tworzone dla ludzi szukających wskazówek po urazach bądź różnego rodzaju kontuzjach i operacjach.

Nie wiem dokładnie co zrobiłem, że zasłużyłem na to wsparcie, ale będę robił to częściej. Dziękuję!

Wspierając mnie zawsze możesz liczyć na konsultację fizjoterapeutyczną👨‍⚕️
50 zł miesięcznie
Wsparcie w tej kwocie oznacza tylko jedno dla mnie: "Kamil, robisz dobrą robotę dla całej fizjoterapii, studentów i pacjentów w Polsce". Dziękuję za pomoc i możliwość skupienia się jeszcze bardziej na dostarczaniu treści edukacyjnych, które pomagają również w sposób praktyczny. A to wszystko dzięki Twojemu wsparciu. Dziękuję, ponieważ to duża zachęta do dalszego rozwijania Portalu Fizjoterapeuty, a także docierania do jeszcze większego grona osób, które tego potrzebują.

Wspierając mnie zawsze możesz liczyć na konsultację fizjoterapeutyczną👨‍⚕️
100 zł miesięcznie
Wspierając mnie w tej kwocie pokazujesz, że darzysz moją osobę dużym zaufaniem, którego nie zawiodę, dając z siebie 100% w każdym momencie pracy. Niezależnie czy dotyczyć to będzie tworzenia kolejnych artykułów na Portalu Fizjoterapeuty, kręcenia filmów pomocnych dla studentów, pacjentów czy osób uprawiających sport. Dziękuję za możliwość zgłębiania wiedzy, rozwijania pasji i pomagania przy tym innym.

Wspierając mnie zawsze możesz liczyć na konsultację fizjoterapeutyczną👨‍⚕️
500 zł miesięcznie
Co tu dużo mówić - masz już pewnie wszystko i nic Cię nie ogranicza. Możesz robić co chcesz i pomagać komu tylko chcesz. Zawsze chciałem być taki jak Ty, ponieważ jesteś dobrym człowiekiem, skoro chcesz podzielić się swoimi pieniędzmi, abym też mógł pomagać innym poprzez artykuły i filmy, które tworzę. Dziękuję Ci, że właśnie to robisz :)

Wspierając mnie zawsze możesz liczyć na konsultację fizjoterapeutyczną👨‍⚕️

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kamil Radlak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dziękuję za wsparcie! Zebrane środki przeznaczam na rozwój Portalu Fizjoterapeuty, aby dostęp do aktualnej wiedzy był otwarty dla wszystkich. Wspierając mnie współtworzysz ze mną stronę, która pomaga nie tylko studentom i fizjoterapeutom w rozwoju, ale też ludziom mającym problemy ze zdrowiem.

Portal Fizjoterapeuty

Jestem fizjoterapeutą i stworzyłem Portal Fizjoterapeuty, ponieważ jestem pasjonatem wszystkiego, co pozwala zdrowo żyć i rozwijać się. Moim marzeniem jest jeszcze wydać książkę, ale mam nadzieję, że i na to przyjdzie czas :)

Specjalizuję się w pisaniu wartościowych artykułów medycznych i tworzeniu grafik ułatwiających naukę. Dodatkowo, udzielam darmowych konsultacji fizjoterapeutycznych w dziale Pytania do specjalisty (https://fizjoterapeuty.pl/pytania-do-specjalisty) na Portalu Fizjoterapeuty. Przyjmuję również pacjentów w Centrum Fizjoterapeuty, a w wolnych chwilach wymyślam humorystyczne zdjęcia, dzięki czemu nauka i wspieranie innych jest przyjemniejsze. Próbkę możesz zobaczyć poniżej 😉

Gdyby ktoś nie wiedział na ile nastawić pranie 😅

Kamil Radlak

Warto też znać anatomię fizjoterapeuty 😁

Kamil Radlak

...i mieć zaufanie do fizjoterapeuty 😇

Kamil Radlak

A gdy chodzi o konsultacje 😁

Kamil Radlak

Znajdziesz mnie również w materiałach, które umieszczam na YouTube:

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kamil Radlak już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Macin Ma
Macin Ma
10 zł
Jarosław Milewski
Jarosław Milewski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.