Avatar użytkownika

Follow My Flow Lifestyle

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Za to wsparcie proponujemy, że wyślemy Ci osobiste podziękowania z dedykacją. Dzięki, że wspierasz naszą działalność.
20 zł miesięcznie
Za to wsparcie proponujemy, że wyślemy Ci osobiste podziękowania z dedykacją i zaproponujemy 5% zniżki na nasz pierwszy ebook podróżniczy. Twoje wsparcie jest niesamowite. Dziękujemy :)
30 zł miesięcznie
Za to niesamowite wsparcie wyślemy Ci osobiste podziękowania i zaproponujemy 10% zniżki na nasz pierwszy ebook, który już niedługo ukaże się na rynku. Wow! Aż nam nie kręci w głowie. Wielkie dzięki!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Follow My Flow Lifestyle w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prowadzimy bloga podróżniczego i lifestylowego, na którym opisujemy nasze podróże i przemyślenia na tematy bliskie sercu każdej kobiety, każdego człowieka. Nieustannie i z entuzjazmem zachęcamy Cię do życia z pasją. Wkrótce planujemy wydanie autorskiego ebook o podróży do Argentyny.

Na naszym blogu opisujemy nasze podróże, ale i nasze przemyślenia na tematy bliskie sercu każdej kobiety, każdego człowieka. Nieustannie i z entuzjazmem zachęcamy Cię do życia z pasją i inspirujemy do pięknych doświadczeń oraz do dbania o siebie, a najbardziej do łączenia wszystkich tych elementów - my to nazywamy Pełnią Życia. 

Zwiedziłyśmy już niemal 50 krajów na 5 kontynentach. Dzięki podróżom doświadczyłyśmy najpiękniejszych przeżyć, czystych i inspirujących, dramatycznych, a równocześnie budujących wrażenie absolutnego szczęścia. Łączymy nasze podróżnicze doświadczenia z dbaniem o swój dobrostan i samorozwojem. Nie od parady twierdzimy, że podróże kształcą. Dzięki nim nauczyłyśmy się rozumieć różnorodność świata i szanować odmienność. Najwięcej jednak nauczyłyśmy się o nas samych.

Postaw wreszcie na siebie i wyrusz z nami w tę ekscytującą podróż - przygodę, na jaką zasługujesz!!

 

Zapraszamy Cię do naszego świata - przyłącz się i odkrywaj z nami siebie, odkrywaj świat i jego piękno.

 

Follow My Flow Lifestyle

 

Podróże / Inspiracje / Pasje

Anna Hołubińska & Renata Toboła

 

 

Cele Autora

Wyprawa do Meksyku
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Planujemy wyprawę do Meksyku - na Jukatan. Z wyprawy chcemy również stworzyć ebook podróżniczego. Kolejnego w naszej serii. Wyprawę planujemy i realizujemy całkowicie we własnym zakresie. Będziemy wdzięczne za wasze nieocenione wsparcie :).
Ebook podróżniczy
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 7 000 zł brakuje
0%
Za cel postawiłyśmy sobie wydanie Ebook o samodzielnej wyprawie życia do Argentyny. Wyprawę zrealizowałyśmy całkowicie samodzielnie i teraz chcemy pokazać naszym czytelnikom jak taka wyprawa wygladała. Żeby wydać pięknego i wartościowego ebooka musimy uzbierać podaną kwotę. Prace już idą pełną parą. Będziemy wdzięczne za Wasze wsparcie dla naszej pracy twórczej :).

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Follow My Flow Lifestyle już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.