Fundacja Savchenko

W Patronite od 01.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2050

Liczba Patronów: 2723

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
100 miesięcznie
1 380 łącznie
Fundacja Savchenko została założona przez rodzinę Savchenko w lutym 2021 roku, w Gdańsku. Fundacja powstała dla prowadzenia interdyscyplinarnej działalności artystycznej, której celem jest promocja sztuki i kultury.

O Autorze

Fundacja Savchenko  została założona przez rodzinę Savchenko w lutym 2021 roku, w Gdańsku. Fundacja powstała dla prowadzenia interdyscyplinarnej działalności artystycznej, której celem jest promocja sztuki i działań artystycznych w różnych formach, wpływanie na procesy kulturowe i ich wzbogacanie, promowanie dialogu twórczego, w tym w zakresie międzynarodowej współpracy. Naszym celem jest  szerzenie kultury poprzez sztukę, zarówno wizualną, muzyczną, literacką i teatralną. Nasze działania są skierowane do szerokiego grona odbiorców, do osób lokalnych oraz innych narodowości. Traktujemy szerokie rozumienie kultury jako podstawę dla wartościowej komunikacji pomiędzy ludźmi i wspieramy wszelkie jej przejawy w każdej branży. Ponieważ kultura nie ogranicza się tylko do sztuki, a jest wyższym źródłem wiedzy i komunikacji.
Od początku wybuchu wojny rosyjsko-ukraińskiej od lutego 2022 Fundacja “Savchenko” zaczęła pełnić także funkcję centrum wolontariatu oraz koordynatora działań pomocowych na rzecz wsparcia Ukrainy i jej obywateli.
Fundatorzy i członkowie zarządu: Serhiy Savchenko, Lina Savchenko, Vasyl Savchenko.
Rada Fundacji: Mateusz Sora, Agnieszka Sora, Kamila Bednarska

Fundatorzy i członkowie zarządu Fundacji:

Serhiy Savchenko -artysta zawodowy, uczestnik wielu wystaw osobistych i zbiorowych w różnych krajach świata. Aktywnie działa w dziedzinie malarstwa, grafiki, wideo i animacji. Organizator i kurator licznych sympozjów, rezydencji i innych wydarzeń z zakresu kultury.  Fundator i Prezes zarządu Fundacji "Savchenko"

                                                               

                                                                

Lina Savchenko-artystka zawodowa, uczestniczka wystaw osobistych i zbiorowych.Pracuję w wielu dziedzinach sztuk wizualnych w branży grafiki, malarstwa i tekstylia. Fundatorka i Członek Zarządu zarządu Fundacji "Savchenko"

Vasyl Savchenko - twórca interdyscyplinarny, zawodowo pracuję w wielu dziedzinach sztuk wizualnych i projektowania. Asystent w pracowni Technik Cyfrowych na wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Współfundator i Członek Zarządu Fundacji "Savchenko" 

 

 

 

Nasze główne hasła to: otwartość, komunikacja, współpraca i wysoka jakość artystyczna.

Zachęcamy do wsparcia Fundacji Savchenko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w nasz rozwój.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
serhiy savchenko
serhiy savchenko
Próg: 50 zł
Olena Grubb
Olena Grubb
Próg: 50 zł