Avatar użytkownika

Fundacja Kundelek

13
patronów
230 
miesięcznie
8 270 
łącznie
13
patronów
230 zł 8 270 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy! ❤️
Czujemy się zaszczycone, że uznałeś nasze działania za warte Twojego wsparcia!
Myślisz, że parę złoty to nic takiego? Fakt, jest to kropla w morzu potrzeb skrzywdzonych psiaków i kociaków ale razem mamy moc!
Dzięki Tobie wiemy, że nie jesteśmy w tym same. Ta wpłata to puszka karmy, paczka żwirku czy opatrunek dla bezdomniaka. To po prostu realna pomoc!
25 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy! ❤️
Dziękujemy za Twoje wsparcie i zaufanie. Skoro tu jesteś na pewno wiesz, że Twoje ciężko zarobione pieniądze zostaną dobrze spożytkowane.
Dzięki wsparciu Twojemu i innych dobrych osób możemy pomagać, leczyć, dbać i walczyć o skrzywdzone zwierzęta.
Razem poprawimy ich los i udowodnimy, że człowiek może być dobry!
50 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy! ❤️
Dziękujemy, za zaufanie i wsparcie kundelków. Twoje pieniądze zostaną spożytkowane na to, co jest dla nas najważniejsze - na walkę o życie i zdrowie bezdomnych zwierząt.
Dzięki Twojej hojności zwierzaki otrzymają opiekę weterynaryjną, pełną miskę, opiekę i szanse na lepsze życie. Twoja pomoc jest nieoceniona dlatego chcemy przesłać Ci osobiste podziękowania e-mailem :)
100 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy! ❤️
Dzięki Twojej hojności możemy zmieniać losy pokrzywdzonych zwierząt. ❤️Zaufałeś nam a my nie zawiedziemy Twojego zaufania dbając o podopiecznych najlepiej jak umiemy. Twoje ciężko zarobione pieniądze przeznaczymy na leczenie, kastrację, opiekę i pełną miskę potrzebujących psów i kotów.
Twoja pomoc jest dla nas bardzo ważna dlatego oprócz osobistych podziękowań chcemy przesłać Ci dedykowaną tapetę na pulpit Twojego komputera.
300 zł miesięcznie
Czy ten próg nie jest zbytnim optymizmem? Jeśli nie, to bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie!❤️ 300zł to kwota, za którą możemy opłacić zabieg, leki, szczepienia albo aż 42 puszki karmy! Możesz być pewna/y, że wykorzystamy Twoje pieniądze na to co dla zwierząt najważniejsze. ☺️
Za Twoją ogromną pomoc chcemy odwdzięczyć się wysyłając Ci:
❤️ osobiste podziękowania e-mailem
❤️ dedykowaną tapetę na komputer
❤️ a także kubek z naszym logo!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Kundelek w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy grupą odważnych kobiet, które za życiowy cel postawiły sobie pomagać pokrzywdzonym, porzuconym i niechcianym zwierzętom. Stawiamy na mądrą, przemyślaną pomoc.
Dobre serca muszą iść w parze z rozumem.
Tylko dzięki temu realnie możemy zmniejszyć bezdomność zwierząt w Polsce. 

Fundacja Kundelek oficjalnie powstała w 2015 roku, ale już wiele lat wcześniej pomagałyśmy zwierzętom, które nie mają domów, ani człowieka, który by o nie dbał, karmił i otaczał opieką.

Naszą misją jest niesienie pomocy zwierzętom porzuconym, chorym, skrzywdzonym, i zaniedbywanym.  

Uważamy, że jedynym sposobem na zmniejszenie bezdomności jest kastracja czipowanie dlatego dbamy o to by każdy nasz podopieczny wyjechał do nowego domu: 

  • Wykastrowany 

  • Zaczipowany 

  • Odrobaczony 

  • Odpchlony 

  • Zaszczepiony 

Pomagamy także zwierzętom, które mają właścicieli; edukujemy, kastrujemy, czipujemy oraz w miarę możliwości wspomagamy karmą, osoby, których na nią nie stać

Psy i koty wydajemy do adopcji wyłącznie do domów, w których traktowane będą jak pełnoprawni członkowie rodziny. Ważne jest dla nas by żyły przy człowieku, w domu lub mieszkaniu – nie w budzie, natomiast koty były bezpieczne w domach niewychodzących. 

Dołącz do nas, obserwuj nasze działania na Facebooku i Instagramie. 

POMÓŻ NAM POMAGAĆ 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Kundelek już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Butkiewicz
Piotr Butkiewicz
10 zł
Dominika Poprawa
Dominika Poprawa
10 zł
Sylwia  Pajak
Sylwia Pajak
10 zł
Vanessa Piatek
Vanessa Piatek
50 zł
M Zhk
M Zhk
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.