Fundacja Kundelek

W Patronite od 18.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1808

Liczba Patronów: 1480

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
140 miesięcznie
6 025 łącznie
Jesteśmy grupą odważnych kobiet, które za życiowy cel postawiły sobie pomagać pokrzywdzonym, porzuconym i niechcianym zwierzętom. Stawiamy na mądrą, przemyślaną pomoc.
Dobre serca muszą iść w parze z rozumem.
Tylko dzięki temu realnie możemy zmniejszyć bezdomność zwierząt w Polsce. 

O Autorze

Fundacja Kundelek oficjalnie powstała w 2015 roku, ale już wiele lat wcześniej pomagałyśmy zwierzętom, które nie mają domów, ani człowieka, który by o nie dbał, karmił i otaczał opieką.

Naszą misją jest niesienie pomocy zwierzętom porzuconym, chorym, skrzywdzonym, i zaniedbywanym.  

Uważamy, że jedynym sposobem na zmniejszenie bezdomności jest kastracja czipowanie dlatego dbamy o to by każdy nasz podopieczny wyjechał do nowego domu: 

 • Wykastrowany 

 • Zaczipowany 

 • Odrobaczony 

 • Odpchlony 

 • Zaszczepiony 

Pomagamy także zwierzętom, które mają właścicieli; edukujemy, kastrujemy, czipujemy oraz w miarę możliwości wspomagamy karmą, osoby, których na nią nie stać

Psy i koty wydajemy do adopcji wyłącznie do domów, w których traktowane będą jak pełnoprawni członkowie rodziny. Ważne jest dla nas by żyły przy człowieku, w domu lub mieszkaniu – nie w budzie, natomiast koty były bezpieczne w domach niewychodzących. 

Dołącz do nas, obserwuj nasze działania na Facebooku i Instagramie. 

POMÓŻ NAM POMAGAĆ 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dominika Poprawa
Dominika Poprawa
Próg: 10 zł
Sylwia Pajak
Sylwia Pajak
Próg: 10 zł
Vanessa Piatek
Vanessa Piatek
Próg: 50 zł
Małgorzata Sekuła
Małgorzata Sekuła
Próg: 25 zł
Eryka Wroteckowa
Eryka Wroteckowa
Próg: 10 zł