Avatar użytkownika

Fundacja "Iskierka"

0
patronów
0 
miesięcznie
315 
łącznie
0
patronów
0 zł 315 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Magiczna piątka, jak pięć palców u dłoni, jak ilość członków naszej małej rodziny. Pięć jest też ponoć liczbą zmiany, wolności oraz... miłości!

Takim zdawałoby się niewielkim darem ofiarowujesz nam cząstkę magii, którą my będziemy cierpliwie zbierać i przekuwać, a to w kostkę słomy, a to w kilogram marchewki.

Ślemy Ci chrupiące podziękowania naszych podopiecznych!
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dziesiątka, to jak dwie piątki, podwojona magia pomagania!

Dziesięć złotych, jak za sprawą czarów, przemieniamy w dzienną porcję jedzenia dla naszych mniejszych kopytnych: owiec i kóz.

Dziękujemy Ci pięknie od naszych puszystych owieczek i rogatych kózek! W nagrodę przyjmij od nas dostęp do cyklicznych podsumowań naszych działań.
Obrazek progu
25 zł miesięcznie
Przekazując dwadzieścia pięć złotych ofiarowujesz naszym kopyciakom naprawdę wypasioną lizawkę!

Lizawka jest źródłem soli i składników mineralnych, niezbędnych suplementów diety, szczególnie istotnych w gorącym czasie letnim czy w okresie obniżonej odporności.

W podziękowaniu za ten dar mamy dla Ciebie dyplom Patrona Fundacji „Iskierka” oraz dostęp do cyklicznych podsumowań z naszej działalności.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Pięć dyszek to solidna inwestycja, więc i my solidnie je wykorzystamy!

Twój dar przemienimy w 25-kilogramowy worek wysłodek buraczanych, które stanowią wspaniałe uzupełnienie końskiej diety, a ponadto są jednym z ulubionych przysmaków naszych koni! Zawsze bardzo się na nie cieszą i czekają na swoją codzienną porcję z niecierpliwością.

Za Twój dar będziemy dziękować Ci w comiesięcznym poście, otrzymasz także dyplom Patrona naszej Fundacji oraz dostęp do cyklicznych podsumowań naszych działań.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Sto złotych to piękny dar, a my poczynimy dzięki niemu jeszcze więcej dobra! Wypełnimy brzuchy wszystkich naszych koni :)

Kwota Twojego wsparcia przekłada się bowiem na dzienną porcję sianka dla wszystkich naszych kopytnych podopiecznych.

Ślicznie dziękując za Twoją pomoc, prześlemy Ci fundacyjny magnes niespodziankę, podziękujemy w comiesięcznym poście na mediach społecznościowych, otrzymasz dyplom Patrona Fundacji „Iskierka” oraz dostęp do podsumowań z naszych codziennych wydarzeń i aktywności.
Obrazek progu
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
6 dostępnych miejsc
Tu dzieje się wielka magia!

Dzięki Tobie mamy zapewnione miesięczne utrzymanie kucyka (dzielimy życie z czterema z nich), lub hucuła (mamy szczęście przyjaźnić się z dwoma). Twój dar to pełne, miesięczne wyżywienie oraz suplementy dla jednego z tych naszych „mniejszych” koników :)

W podziękowaniu, pragniemy zaprosić Cię do fundacyjnej siedziby, spędzić razem miło czas wśród naszych podopiecznych, przedstawić Ci kucyki i hucuły. Gdyby jednak nie udało Ci się do nas dotrzeć osobiście, prześlemy Ci wydruk zdjęcia 30x40 cm z jednym z naszych kucykowych podopiecznych. Otrzymujesz także wszystkie nagrody z niższych progów.
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
Próg ten otwieramy głównie dla firm i instytucji, ale nie limitujemy wyłącznie do nich! :)

Twój wspaniały dar to pokrycie pełnego, miesięcznego kosztu utrzymania jednego konia, jego wyżywienie oraz zapewnienie niezbędnej suplementacji.

W podziękowaniu za Twoje wsparcie, trafiasz, Ty lub logo Twojej firmy, na zaszczytne miejsce sponsora na naszej stronie internetowej oraz do comiesięcznego podziękowania w mediach społecznościowych, końcem roku obdarowujemy Cię naszym fundacyjnym kalendarzem i, w dogodnym dla Ciebie terminie, zapraszamy na prywatną wizytę w siedzibie naszej Fundacji!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja "Iskierka" w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Niesiemy pomoc i nadzieję ludziom oraz zwierzętom. Edukujemy, rehabilitujemy, wspieramy, pomagamy wrócić do Siebie.

Fundacja „Iskierka” to miejsce, które powstało z naszych marzeń... Marzeń o bezpiecznej przystani, dla tych, którym życie rzucało kłody pod nogi (dobrze Ich rozumiemy). Marzeń o domu, w którym ludzie i zwierzęta będą jedną rodziną. I wreszcie marzeń o miejscu, w którym zwierzęta zostaną wysłuchane... 

Chęć pomagania na szerszą skalę, inspirowania ludzi do rozwoju i zafascynowania się Naturą, a także edukowania najmłodszych o tym, jak czują i jakie są zwierzęta, skłoniła nas do sformalizowania działań, i tak, 26. września 2019 roku, oficjalnie staliśmy się Fundacją „Iskierka”. 

 

Widząc duże problemy związane z opieką nad potrzebującymi pomocy dzikimi zwierzętami z naszych okolic, zdecydowaliśmy się założyć także Ośrodek Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt. Umożliwia nam to niesienie pomocy potrzebującym, leśnym stworzeniom. Z uwagi na ogrom obowiązków (na co dzień zajmujemy się wszystkim sami, pracujemy także zawodowo) działamy na mikroskalę i staramy się mocno współpracować z ośrodkami, które zajmują się głównie dzikimi zwierzętami. Satysfakcja, gdy udaje się wyleczyć te majestatyczne, dzikie zwierzęta i zwrócić Je na wolność to coś absolutnie niesamowitego. 

Jesteśmy przekonani, że przypadków nie ma. Dlatego wierzymy, że z każdym ze zwierząt, które do nas trafiają mamy wspólną drogę. Czasem na jakiś czas, czasem do końca Jego ziemskiej wędrówki. Każde z Nich ma swoją historię do opowiedzenia, wystarczy chcieć posłuchać, a także swoje marzenia, które staramy się spełniać. Zwierzęta zaskakują, uczą nas pokory, łagodności, cierpliwości, radości z życia, bezwarunkowej miłości oraz uważności i umiejętności kontaktowania się z samym sobą.

Iskierka, maleńka suczka, od której zaczęła się nasza przygoda z pomaganiem.
Najdzielniejsza z dzielnych, sunia z ogromną wolą życia, które z powodu całkowitego niedowładu tylnych łap miało zostać przedwcześnie zakończone.
W tym roku obchodzić będzie trzynaste urodziny!

 

Aktualnie pod naszą opieką znajduje się ponad osiemdziesiąt zwierząt, w tym osiemnaście koni, krowa, trzy kozy, pięć owiec, prosiaczek, stado gołębi, kur, sześć psów, dziewięć kotów i królik :)

Opiekujemy się nie tylko zwierzętami, prowadzimy także terapie z udziałem zwierząt (tych, które mają w sobie otwartość i chęć pracy z człowiekiem) oraz warsztaty terapeutyczne, rozwojowe oraz edukacyjne dla rodzin, dzieci, młodzieży i dorosłych, nieustannie poszerzając naszą ofertę skierowaną do tych, którzy potrzebują wsparcia lub pragną wrócić do harmonii, wiedzieć więcej o sobie, zwierzętach, Naturze. Wierzymy, że każdy człowiek, każda Istota jest częścią pięknej całości. 

 

Marzymy o tym, aby dzielić się naszym zachwytem Naturą, pomóc odnajdywać drogę do samych Siebie. Czujcie się zaproszeni, jak najbliżsi przyjaciele, drzwi naszej Fundacji stoją przed Wami otworem!

 

 

Jesteśmy małą Fundacją, która ma wielkie marzenia, dlatego Twoje wsparcie na Patronite pomoże nam realizować Naszą Misję niesienia pomocy, wsparcia i edukacji. Dołącz do nas! 💚

 

 

 

Znajdziesz nas na:

www.fundacjaiskierka.org

www.facebook.com/fundacjaiskierkaorg

www.instagram.com/fundacjaiskierkaorg

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja "Iskierka" już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Justyna Wojtaś
Justyna Wojtaś
10 zł
Alex mleczko
Alex mleczko
25 zł
Katarzyna Martyka
Katarzyna Martyka
10 zł
Hanna Turner
Hanna Turner
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.