Fundacja Koci Dom

W Patronite od 30.03.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2478

Liczba Patronów: 2837

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
50 miesięcznie
100 łącznie

Kilkadziesiąt kotów pani Józefy traci dach nad głową! Czy skończą pod mostem, czy zamieszkają na ulicy?

500 000 zł

0%

osiągnięto

499 900 zł

brakuje

Bez Was nie damy rady! Musimy zapewnić fundacyjny dach nad głową kociakom. Dom, dzięki któremu już nigdy nie będą narażone na tułaczkę, a pani Józefa nie będzie musiała martwić się o staruszki. Bez żadnych obaw będzie mogła ratować kolejne bezdomne, skrzywdzone i porzucone mruczki, które już na zawsze, do końca swoich dni będą bezpieczne w Kocim Domu.

Jeśli nie zdarzy się cud za parę miesięcy, kilkadziesiąt zwierząt wyląduje na ulicy lub trafi do schroniska. Józefa Krawczyk całe swoje życie poświęciła zwierzętom w potrzebie, zwierzętom, które są dla niej najważniejsze. Przez wiele lat uratowała i wyadoptowała setki kocich istnień.

Nie możemy dopuścić by Koci Dom zniknął z powierzchni ziemi, byłby to niewyobrażalny dramat dla zwierząt, które dzięki Fundacji pani Józefy mają zapewnione wszystko co najlepsze oraz start w cudowne życie!

Miejsce, które chcemy kupić z Państwa pomocą zapewni spokój i bezpieczeństwo, odmieni na lepsze życie wielu skrzywdzonych, porzuconych i bezdomnych zwierząt, które już nigdy nie będą narażone na tułaczkę, niepewną przyszłość i brak dachu nad głową.

Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda się zebrać środki na zakup starego domu do remontu, który będzie schronieniem dla fundacyjnych czworonogów.

Z góry dziękujemy za każdą otrzymaną wpłatę!

https://www.youtube.com/watch?v=To5686RhoAY