Fundacja WEB-KORKI

W Patronite od 01.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1140

Liczba Patronów: 857

Zostań Patronem
Kup na prezent
18 patronów
365 miesięcznie
4 460 łącznie

Administracja

5 000 zł

69%

osiągnięto

1 540 zł

brakuje

Taka kwota pozwala nam na roczne pokrycie kosztów związanych z księgowością, opłatami bankowymi , drukowaniem i wysyłaniem bieżących dokumentów oraz serwerem i domenami, które wykorzystywane są do prowadzenia strony internetowej (umowy, oświadczenia,

Weekend rozwoju dla podopiecznych naszej fundacji!

40 000 zł

8%

osiągnięto

36 540 zł

brakuje

Czego najbardziej potrzebują te dzieci? Poczucia, że są wartościowe, że ktoś w nie wierzy, dmucha w ich skrzydła i chce aby się rozwijały!

Nasi podopieczni marzą o weekendzie rozwojowym, podczas którego będą mogli na żywo spotkać się ze swoimi korepetytorami, z którymi nawiązali bliskie relacje, wspólnie uczestniczyć w warsztatach rozwojowych w dziedzinach które najbardziej ich interesują.

Chcemy zorganizować latem 3-dniowe wydarzenie stacjonarne w Poznaniu, podczas którego nasi podopieczni będą mieli okazje wziąć udział w niezwykłych warsztatach, które będą miały na celu rozwój ich kompetencji i przede wszystkim dzięki temu spotkaniu nasi uczniowie będą mieli okazje porozmawiać ze swoimi korepetytorami na żywo.

Z drugie strony podczas tego weekendu nasi wolontariusze będa mogli zgłębić swoją wiedzę na temat pracy z dziećmi i nauczania, wszystko po to aby mogli jeszcze lepiej zrozumieć swojego ucznia, jego potrzeby i aby lekcje były ciekawą odskocznią od zajęć szkolnych...

Aby zorganizować to wydarzenie potrzebujemy uzbierać kwotę, która pokryje koszty zakwaterowania oraz wyżywienia dla około 150 osób ( nasze dzieci, ich opiekunowie oraz wolontariusze) w Poznaniu.

Uzbierana kwota zostanie w całości przeznaczona na zakwaterowanie i wyżywienie dla naszych uczestników.

Jeśli wierzysz w misję tego przedsięwzięcia wesprzyj nas finansowo, a my zajmiemy się resztą i zorganizujemy niezapomniane warsztaty dla naszych podopiecznych, z całej Polski. :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Katarzyna Pikora
Katarzyna Pikora
Próg: 5 zł
Anna Anks Nowak
Anna Anks Nowak
Próg: 5 zł
Aleksandra Kus
Aleksandra Kus
Próg: 10 zł
Adam Ciskowski
Adam Ciskowski
Próg: 30 zł