Good Vibe Festival

W Patronite od 20.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1475

Liczba Patronów: 1248

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
230 miesięcznie
2 475 łącznie
Good Vibe Festival to inicjatywa kulturalna realizowana od 2012 roku w Koszalinie i jego okolicach. Celem Festiwalu jest prezentacja młodych, ciekawych i oryginalnych projektów muzycznych reprezentujących takie style jak jazz, funk, soul, elektronika i hip-hop.

O Autorze

Naszą misją jest dawanie lokalnej społeczności wydarzenia kulturalnego z najwyższej półki. Stronimy od komercyjnych gwiazd popkultury, stawiając na młode diamenty muzyki oraz odkrywaniem nowych przestrzeni. Kierujemy się zasadą dostępności do kultury, dlatego wejście na koncerty jest albo darmowe albo za symboliczną opłatą.
Na GVF wystąpiła m.in. po raz pierwszy w Polsce brytyjska sława jazzu Nubya Garcia. Gościliśmy także m.in. izraelską wokalistkę J.Lamottę, amerykańskiego trębacza Milesa Bonny czy czterokrotnie nominowanego do nagrody Grammy, pianistę Joela Holmesa, który grał m.in. w zespole Roya Hardgrove'a. To na GVF debiutowały jeszcze nieznane wówczas zespoły takie jak EABS czy Bitamina. W sumie na scenach Good Vibe wystąpiło kilkadziesiąt składów i solistów. We wszystkich koncertach wzięło udział kilkanaście tysięcy osób.

Festiwal organizowany jest w formule not for profit. Całość dochodów przeznaczana jest na pokrycie kosztów oraz rozwój festiwalu. Organizatorzy nie pobierają wynagrodzenia z tytułu organizacji festiwalu. Działamy dzięki dofinansowaniom oraz darowiznom partnerów i sponsorów.

W 2023 roku odbędzie się 11. edycja Festiwalu.


Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli zadbać o profesjonalną oprawę festiwalu, zwiększyć nakłady na reklamę i dotrzeć do większej ilości osób. Dzięki Wam DOBRY VIBE będzie dalej się niósł!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika