Grafzero vlog literacki

W Patronite od 31.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1080

Liczba Patronów: 801

Zostań Patronem
Kup na prezent
18 patronów
335 miesięcznie
4 715 łącznie
Cześć, z tej strony Grafzero vlog literacki. Od kilku ładnych lat opowiadam Wam na YT o książkach: nowych, starych, dobrych, złych, znanych i trochę zakurzonych. Chciałbym, aby te opowieści zyskały teraz nowy wymiar i lepszą jakość, ale nadal pozostały filmami bez pardonu!

O Autorze

Cześć, z tej strony Grafzero vlog literacki. Zapewne część z Was doskonale zna to powitanie. Tym, którzy słyszą je po raz pierwszy śpieszę wyjaśnić: na moim kanale dowiecie się co warto czytać, które premiery lepiej omijać szerokim łukiem, kto zabił Adama Mickiewicza, kim był najbardziej skandalizujący ze starożytnych twórców, kto połączył faszyzm, seks i poezję, i... wiele, wiele innych ciekawych rzeczy!

Mam na imię Igor. wiele lat temu skończyłem filologię polską (specjalność bibliotekoznawstwo i informacja naukowa) na Uniwersytecie Łódzkim. Później przez wiele lat tułałem się po kraju poznając od podszewki... biblioteki. Dziś chciałbym się podzielić z Wami zdobytą wiedzą.Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jędrzej Jabłoński
Jędrzej Jabłoński
Próg: 5 zł
Szymon Bratek
Szymon Bratek
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł