Guildmage

Polski blog o grze Magic: the Gathering. Tworzymy najlepsze treści dla polskich czarodziejów. Autorami artykułów na łamach Guildmage są najlepsi gracze w Polsce.

O Autorze

Polski blog o grze Magic: the GatheringPolski blog o grze Magic: the Gathering

Właśnie jesteście świadkami powstawania nowej gildii magów, gdzie będziecie mogli poznać tajniki najznakomitszych czarodziejów w naszym kraju. Guildmage to nowy portal poświęcony grze Magic: the Gathering. Znajdziecie tutaj artykuły, z których dowiecie się jak grać w MTG, decklisty, spojlery i wiele innych informacji. Regularnie będziemy publikować poradniki zarówno dla początkujących adeptów jak i doświadczonych graczy. Mamy ambicje stworzyć najlepszy portal o grze Magic: the Gathering w Polsce.

Kto będzie pisał na łamach Guildmage?

Zespół redaktorów Guildmage to sama śmietanka polskiej sceny MTG z obecnym Mistrzem Polski oraz Wicemistrzem Świata Grzegorzem ‚Urlichem’ Kowalskim na czele. Będą go wspierać tacy gracze jak Jędrek ‚TSPJendrek’ Szmyd czy Maciej ‚Duofanel’ Janik. Na łamach naszego portalu będą się również pojawiać poradniki pisane przez sędziego Bartłomieja ‚Wieszaka’ Wieszoka. Z czasem zespół redaktorów powiększy się o jeszcze kilku profesjonalnych graczy MTG. Dodatkowo rubryka o nowych dodatkach, spojlerach, spekulacjach i inwestowaniu w karty do gry Magic: the Gathering będzie prowadzona przez Daniela Smyla.

O czym będziemy pisać?

Na początek artykuły zostaną podzielone na kilka bloków tematycznych. Każdy z nich będzie traktował o innej sferze MTG, aby każdy mógł znaleźć treści dla siebie.

Limited

Regularnie, z każdym nowym dodatkiem będziemy publikować rozbudowane poradniki, które będą Wam przybliżały każdy dodatek oraz przeprowadzą Was przez wszystkie grywalne archetypy.

Standard

W tej rubryce będą pojawiały się artykuły na temat archetypów w obecnym Standardzie, które naszym zdaniem są warte uwagi. Będziemy dogłębnie analizować metę oraz uczyć Was jak grać danym deckiem.

Modern

Podobnie jak w Standardzie, będziemy przyglądać się mecie oraz opowiadać o najpopularniejszych archetypach w tym formacie. Będziemy również uczyć Was jak grać poszczególnymi deckami.

Poradniki

Tutaj będą się pojawiały przede wszystkim poradniki pisane z perspektywy sędziego, który postara się przybliżyć Wam zasady panujące na turniejach oraz jak możecie wykorzystać je na własny użytek.

Relacje

Przygotowania do turniejów, przebieg turniejów oraz wnioski wyciągnięte z rozegranych meczów. To wszytko znajdziecie w rubryce Relacje.

Nowości

W tej rubryce będą publikowane artykuły na temat nowych dodatków i innych produktów związanych z MTG, które pojawią się na rynku. Dodatkowo będziemy również informować o nadchodzących turniejach, aktualnych banlistach czy wprowadzeniu nowych zasad do gry.

Finanse

W tej rubryce będą pojawiały się informacje o zmianach cen na europejskim rynku papierowych kart MTG. Będziemy analizować jak nowe archetypy wpływają na fluktuację cen oraz jak możecie wykorzystać tę wiedzę, aby maksymalnie zmniejszyć ryzyko i koszt grania w najlepszą na świecie grę karcianą Magic: the Gathering. Dla bardziej odważnych będziemy również spekulować na kartach papierowych dzieląc się z Wami naszą wiedzą o rynku finansowym MTG.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że Wy również wspomożecie nas w tworzeniu Guildmage’a i będziecie mieć realny wpływ na kierunek rozwoju naszego portalu. Liczymy na Wasze wsparcie.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)