Malgorzata Halber

W Patronite od 13.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 185

Liczba Patronów: 253

Zostań Patronem
Kup na prezent
88 patronów
3 230 miesięcznie
91 650 łącznie
Małgorzata Halber pisze, rysuje i grzebie po śmietnikach. Feministka, filozofka, kiedyś pracowała w telewizji, ale nigdy za tym nie przepadała. Jest autorką komiksu "Bohater", oraz PROJEKTU:DOBRO.

O Autorze

Od 10 lat udaje mi się promować dobro. Najpierw poprzez pisanie o muzyce, której słucha za mało osób, robiłam to na portalu "T-Mobile Music Polska" przez ponad 4 lata, potem robiąc własny program dla Orange Music (kiedy wpiszecie w youtube "Na Ripicie" to powinien gdzieśtam być). Potem przez rysowanie tego, jak się czuję, stworzenie analogowego mema mówiącego rzeczy, do których wstyd jest się przyznać. Na końcu: pisanie książek. 

Wstyd się przyznać, ale dostaję informacje zwrotne, że to co robię jest dla ludzi ważne. Rzeczywistość jest taka, że sprzedają się rzeczy niekoniecznie ważne, niekoniecznie stare i niekoniecznie niszowe. Dzięki Waszym wpłatom będę miała możliwość lepszej eksploracji dziwacznych terenów.

Ale przede wszystkim chciałabym stworzyć sieć relacyjną, lol. Grupę na fejsbuku. Na którą wrzucałabym zdjęcia kotów, ale też co tydzień czytała Wam na głos, albo nagrywała treści wideo o różnym charakterze. Odpowiadała na pytania. Robiła strimy. Tego rodzaju rzeczy nie chcę robić w publicznych postach, chciałabym, żeby trafiały do tych, którzy rzeczywiście jakoś mnie lubią jako osobę, a nie kliknęli "obserwuj" bo kiedyś napisałam post "chcę mieć męża" albo widzieli mnie w telewizji.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marta Tulińska
Marta Tulińska
Próg: 30 zł
Kasia Kruk
Kasia Kruk
Próg: 50 zł
Patryk Chilewicz
Patryk Chilewicz
Próg: 50 zł
Beata M.
Beata M.
Próg: 30 zł
Tatiana Zgaińska-Filipowska
Tatiana Zgaińska-Filipowska
Próg: 30 zł
Maciek Łączyński
Maciek Łączyński
Próg: 30 zł