Avatar użytkownika

Malgorzata Halber

62
patronów
2 370 
miesięcznie
115 470 
łącznie
62
patronów
2 370 zł 115 470 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję! Jesteś super osobą, która za cenę napoju w lokalu chce mi okazać bezinteresowną miłość i wsparcie. To jest mocno niesamowite i uwierz mi, że jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.
30 zł miesięcznie
Elo, tu już nie ma żartów. Za 30 PLN otrzymujesz dostęp do mojej superprywatnej grupy, na którą będę wrzucać nie tylko zdjęcia kotków, ale też zobowiązuję się raz w tygodniu czytać na glos wybrane przez siebie książki. Myślę, że piątek wieczór to idealny moment, bo wtedy myślisz sobie "ojezu, wszyscy są na imprezie, a ja siedzę sam w domu". Otóż za tę kwotę, niższą niż t-shit w H&M który wkładamy na siebie raz, będziesz mieć żywy dowód że ja też siedzę w domu, co prawda zazwyczaj nie sama, ale przecież stary się nie liczy. Obiecuję też informować o wszystkim co aktualnie czytam, oglądam i widzę. Nie chcę tego robić publicznie, Twoja wpłata jest czymś biletem do takiego małego klubu Mrocznego Mściciela czyli mnie. Abonament na cztery długie czytania oraz inne treści wideo.
50 zł miesięcznie
Dobra, za te pieniądze jesteś oczywiście w grupie o oglądasz zdjęcia moich kotów, ale również odpowiem na Twoje pytanie, jakie by nie było. Nie ma innej opcji, żebym to zrobiła, od czasu zostania czołową Małgorzatą od uzależnień nie tworzę treści na yt, wbrew pozorom cenię sobie prywatność. Możesz więc zapytać o wszystko, a ja obiecuję odpowiedzieć filmowo na grupce. Oczywiście za te pieniądze będę Cię również uwielbiać i obiecuję kupić sobie książkę o której opowiem/napiszę.
150 zł miesięcznie
Jesteś szalona/szalony. Ale ja trochę też, dlatego przy takim wsparciu obiecuję Ci wysłać raz na pół roku PACZKĘ. Znajdziesz w niej stare książki z kategorii "inne", ubrania z mojej szafy (bo jestem trochę alternatywną szafiarką), naklejki z moimi grafikami, rysunek, list i co tam jeszcze w paczce być powinno, kolczyki z AliEkspres, przypinkę z rybą która śpi w akwarium, mały totem: totalne szaleństwo, prosto z mojego mieszkania w Warszawie.

Oczywiście będziesz też w grupce na fejsie i możesz zadawać mi pytanka :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Malgorzata Halber w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Małgorzata Halber pisze, rysuje i grzebie po śmietnikach. Feministka, filozofka, kiedyś pracowała w telewizji, ale nigdy za tym nie przepadała. Jest autorką komiksu "Bohater", oraz PROJEKTU:DOBRO.

Od 10 lat udaje mi się promować dobro. Najpierw poprzez pisanie o muzyce, której słucha za mało osób, robiłam to na portalu "T-Mobile Music Polska" przez ponad 4 lata, potem robiąc własny program dla Orange Music (kiedy wpiszecie w youtube "Na Ripicie" to powinien gdzieśtam być). Potem przez rysowanie tego, jak się czuję, stworzenie analogowego mema mówiącego rzeczy, do których wstyd jest się przyznać. Na końcu: pisanie książek. 

Wstyd się przyznać, ale dostaję informacje zwrotne, że to co robię jest dla ludzi ważne. Rzeczywistość jest taka, że sprzedają się rzeczy niekoniecznie ważne, niekoniecznie stare i niekoniecznie niszowe. Dzięki Waszym wpłatom będę miała możliwość lepszej eksploracji dziwacznych terenów.

Ale przede wszystkim chciałabym stworzyć sieć relacyjną, lol. Grupę na fejsbuku. Na którą wrzucałabym zdjęcia kotów, ale też co tydzień czytała Wam na głos, albo nagrywała treści wideo o różnym charakterze. Odpowiadała na pytania. Robiła strimy. Tego rodzaju rzeczy nie chcę robić w publicznych postach, chciałabym, żeby trafiały do tych, którzy rzeczywiście jakoś mnie lubią jako osobę, a nie kliknęli "obserwuj" bo kiedyś napisałam post "chcę mieć męża" albo widzieli mnie w telewizji.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Malgorzata Halber już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Milena M
Milena M
30 zł
Milena Jastrzębska
Milena Jastrzębska
30 zł
Joanna Bielawska
Joanna Bielawska
30 zł
Tomasz
Tomasz
30 zł
Justyna Zimna
Justyna Zimna
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.