I komu to przeszkadzało?

W Patronite od 02.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2273

Liczba Patronów: 1827

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
70 miesięcznie
2 585 łącznie
Zadajemy pytanie, na które nie oczekujemy odpowiedzi: tę odpowiedź znamy, ponieważ znamy wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadajemy, to dlatego, że ktoś to pytanie musi zadać, żeby kto inny mógł sobie na nie odpowiedzieć.

O Autorze

Zwrot I komu to przeszkadzało? (IKTP) to mój niemal stały komentarz dotyczący zmian, jakie zaszły w Kościele Katolickim w XX wieku, zwłaszcza zaś w jego drugiej połowie. Porównywanie czasów przed- i posoborowych, przede wszystkim w temacie najbardziej mnie interesującym, czyli liturgii, niejako musi kończyć się takim zapytaniem, które posłużyło za nazwę najpierw dla facebookowego fanpage’a, powstałego na samym początku 2012 r., a nieco ponad rok później także dla strony internetowej. Od stycznia 2019 r. IKTP jest też obecne na Twitterze.

Przy wieloletnim i nieocenionym wsparciu Kolegi, tłumaczącego wpisy na język angielski, już niemal od dekady staram się przybliżać wybrane aspekty Kościoła sprzed rewolucyjnych reform drugiej połowy XX w., komentując przy tym niektóre współczesne wydarzenia czy trendy zachodzące w łonie katolicyzmu. Wyszukanie i przygotowanie materiałów dla nawet krótkiego wpisu bywa bardzo czasochłonne, nie mówiąc już o koniecznej, a bardzo żmudnej korekcie starszych postów, w czym od jakiegoś czasu pomaga nowy członek naszej małej redakcji.

Zakładając konto na Patronite liczymy na wsparcie naszych Czytelników, którzy finansowo zechcą docenić trud wkładany w prowadzenie IKTP, co jeszcze bardziej zmotywuje nas do ciągłej pracy, a także pozwoli rozwinąć skrzydła i np. zaistnieć na YouTubie, a to związane by już było z dodatkowymi nakładami. Wszystko w rękach Pana Boga i Waszych, Patronów IKTP.

AMDG!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika