Avatar użytkownika

I komu to przeszkadzało?

5
patronów
70 
miesięcznie
3 385 
łącznie
5
patronów
70 zł 3 385 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Zdawałoby się, że 5 zł miesięcznie to niewiele, ale dla niektórych może być to prawdziwy "wdowi grosz", dziękujemy więc za każdą wpłatę i docenienie naszej pracy. Obiecujemy modlitwę za każdego, kto w ten sposób wesprze naszą działalność.
10 zł miesięcznie
Bóg zapłać! 10 zł to niby tylko jedno piwo w pubie, ale tym bardziej będzie nam miło, jeśli ktoś zrezygnuje z niego, aby wesprzeć IKTP ;) Patronów z tego progu nie tylko obejmiemy naszą prywatną modlitwą, ale też raz na kwartał zamówimy za nich Mszę Świętą - oczywiście po staremu :)
20 zł miesięcznie
Dodajemy ten próg z pewną dozą niepewności, bo nawet nie wiemy, czy znajdą się osoby chętne, aby 20 zł miesięcznie przeznaczyć na wsparcie naszej działalności, ale może akurat komuś zbywa lub po prostu ktoś nas bardzo lubi :) Poza modlitwą i mszą pojawi się tutaj jakaś dodatkowa nagroda, którą uzależnimy od ilości Patronów. Coś wymyślimy :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora I komu to przeszkadzało? w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zadajemy pytanie, na które nie oczekujemy odpowiedzi: tę odpowiedź znamy, ponieważ znamy wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadajemy, to dlatego, że ktoś to pytanie musi zadać, żeby kto inny mógł sobie na nie odpowiedzieć.

Zwrot I komu to przeszkadzało? (IKTP) to mój niemal stały komentarz dotyczący zmian, jakie zaszły w Kościele Katolickim w XX wieku, zwłaszcza zaś w jego drugiej połowie. Porównywanie czasów przed- i posoborowych, przede wszystkim w temacie najbardziej mnie interesującym, czyli liturgii, niejako musi kończyć się takim zapytaniem, które posłużyło za nazwę najpierw dla facebookowego fanpage’a, powstałego na samym początku 2012 r., a nieco ponad rok później także dla strony internetowej. Od stycznia 2019 r. IKTP jest też obecne na Twitterze.

Przy wieloletnim i nieocenionym wsparciu Kolegi, tłumaczącego wpisy na język angielski, już niemal od dekady staram się przybliżać wybrane aspekty Kościoła sprzed rewolucyjnych reform drugiej połowy XX w., komentując przy tym niektóre współczesne wydarzenia czy trendy zachodzące w łonie katolicyzmu. Wyszukanie i przygotowanie materiałów dla nawet krótkiego wpisu bywa bardzo czasochłonne, nie mówiąc już o koniecznej, a bardzo żmudnej korekcie starszych postów, w czym od jakiegoś czasu pomaga nowy członek naszej małej redakcji.

Zakładając konto na Patronite liczymy na wsparcie naszych Czytelników, którzy finansowo zechcą docenić trud wkładany w prowadzenie IKTP, co jeszcze bardziej zmotywuje nas do ciągłej pracy, a także pozwoli rozwinąć skrzydła i np. zaistnieć na YouTubie, a to związane by już było z dodatkowymi nakładami. Wszystko w rękach Pana Boga i Waszych, Patronów IKTP.

AMDG!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora I komu to przeszkadzało? już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Mateusz Weisbrodt
Mateusz Weisbrodt
20 zł
Maria Bartoszko
Maria Bartoszko
10 zł
Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.