Kurier Historyczny

W Patronite od 10.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1266

Liczba Patronów: 1595

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
200 miesięcznie
740 łącznie

Utrzymanie poziomu

1 000 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

800 zł

brakuje

Dzięki takiej kwocie będziemy mogli utrzymać prowadzenie kanału na dotychczasowym poziomie, czyli publikacja średnio trzech filmów w miesiącu. Dzięki tym środkom uda się zdobyć trudno dostępną literaturę, wykupić dostęp do programów do montażu filmów i serwisów z materiałami audio i video, które potem wykorzystujemy w naszych materiałach.

Kanał podcastowy

2 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

1 800 zł

brakuje

Taka kwota umożliwi nam uruchomienie specjalnego kanału podcastowego na Spotify i YouTube. Zamierzamy na nim emitować rozmowy o historii i wokół historii, pogłębione wywiady i audycje w zupełnie innej formule niż dotychczas. Stworzenie takiej platformy wymaga jednak zakupu sprzętu i wygospodarowania dodatkowego czasu, a jak wiadomo czas to pieniądz. Niejednokrotnie też przeprowadzenie takiego wywiadu będzie się wiązać z wyjazdami, a to kolejne wydatki.

Odcinki imperialne

4 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

3 800 zł

brakuje

Jeżeli dzięki Wam uda się zdobyć takie środki, to regularnie na kanale zaczną się pojawiać odcinki z miejsc w Polsce i poza Polską związanych z historią Rzeczpospolitej. Przybliżymy kulisy wielkiej polityki tam, gdzie ona się rozgrywała jednocześnie prezentując także spojrzenie na naszą historię z perspektywy innych krajów. Mamy w planach wyjazdy m.in. na Litwę, Ukrainę, Łotwę czy do Niemiec. Niestety, każdy wyjazd to koszty transportu, noclegów, wstępów do muzeów itd. Uzyskanie takiej kwoty pozwoli również poszerzyć możliwości naszego kanału poprzez wykupienie dodatkowych licencji na materiały dotyczących historii najnowszej.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ben K
Ben K
Próg: 20 zł
Anna Sollanna
Anna Sollanna
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Eryk Janicki
Eryk Janicki
Próg: 10 zł
Kamil Zawisza
Kamil Zawisza
Próg: 50 zł
Kamil Zawisza
Kamil Zawisza
Próg: 30 zł