Avatar użytkownika

Kurier Historyczny

8
patronów
285 
miesięcznie
6 660 
łącznie
8
patronów
285 zł 6 660 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie. Jest ono dla nas bardzo ważne. W podziękowaniu wyślemy Ci kod, dzięki któremu otrzymasz 5% zniżki na wszystkie produkty w naszym Sklepie Wokulskiego: https://sklepwokulskiego.pl/
10 zł miesięcznie
Coraz lepiej! Dzięki Tobie krok po kroku budujemy jeszcze lepszy kanał. W podziękowaniu wyślemy Ci kod dzięki któremu otrzymasz 10% zniżki na wszystkie produkty w naszym Sklepie Wokulskiego.
20 zł miesięcznie
To już całkiem solidne wsparcie. Dziękujemy i w rewanżu oferujemy bonusy z poprzednich progów + wymienienie na tablicy patronów, która będzie pojawiać się na koniec każdego materiału (oczywiście jeżeli patron będzie sobie tego życzyć).
30 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoją szczodrość! W zamian dajemy bonusy z poprzednich progów + prawo udziału w ankietach, w których patroni będą wybierali tematy naszych materiałów.
50 zł miesięcznie
To już dla nas naprawdę duża pomoc, która znacząco przybliża do realizacji naszych celów. W podziękowaniu oferujemy bonusy z poprzednich progów + darmowy produkt ze Sklepu Wokulskiego – dotyczy osób które wspierają kanał min. 6 miesięcy
100 zł miesięcznie
Twoja hojność jest naprawdę wielka! Bardzo dziękujemy. W zamian przekazujemy bonusy z poprzednich progów + możliwość spotkanie online, gdzie będziemy mogli podyskutować o nurtujących Ciebie tematach – dotyczy osób, które wspierają kanał min. 6 miesięcy.
200 zł miesięcznie
Jesteś elitą naszych patronów! Jesteśmy niezwykle wdzięczni. W podzięce przekazujemy bonusy z poprzednich progów + możliwość spotkania na żywo, gdzie będziemy mogli podyskutować o nurtujących Ciebie tematach – dotyczy osób, które wspierają kanał min. 6 miesięcy

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kurier Historyczny w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Naszą misją jest pokazywanie znanych i mniej znanych wydarzeń z przeszłości, wielowiekowych procesów, które mają wpływ na nasze życie; wskazywanie błędów poprzedników oraz przedstawianie, jakie były wobec nich alternatywy.

Kurier Historyczny to portal i kanał na YouTubie tworzony przez Jakuba Wojasa i Łukasza Szymurę – prawników, którzy bardziej wolą analizować polskie sojusze z XVII wieku niż umowy sprzedaży nieruchomości. Odkrywamy nieznane i zapomniane, ale ważne wydarzenia z historii Polski. Szukamy historycznych analogii i staramy się wyciągnąć wnioski na przyszłość.

 
W naszej pracy nie unikamy trudnych tematów. Staramy się możliwie jak najbardziej obiektywnie naświetlić tło wydarzeń, ale jednocześnie nie unikamy subiektywnych ocen. 

 

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Kurier Historyczny w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Utrzymanie poziomu
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 715 zł brakuje
28%
Dzięki takiej kwocie będziemy mogli utrzymać prowadzenie kanału na dotychczasowym poziomie, czyli publikacja średnio trzech filmów w miesiącu. Dzięki tym środkom uda się zdobyć trudno dostępną literaturę, wykupić dostęp do programów do montażu filmów i serwisów z materiałami audio i video, które potem wykorzystujemy w naszych materiałach.
Kanał podcastowy
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 715 zł brakuje
14%
Taka kwota umożliwi nam uruchomienie specjalnego kanału podcastowego na Spotify i YouTube. Zamierzamy na nim emitować rozmowy o historii i wokół historii, pogłębione wywiady i audycje w zupełnie innej formule niż dotychczas. Stworzenie takiej platformy wymaga jednak zakupu sprzętu i wygospodarowania dodatkowego czasu, a jak wiadomo czas to pieniądz. Niejednokrotnie też przeprowadzenie takiego wywiadu będzie się wiązać z wyjazdami, a to kolejne wydatki.
Odcinki imperialne
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 715 zł brakuje
7%
Jeżeli dzięki Wam uda się zdobyć takie środki, to regularnie na kanale zaczną się pojawiać odcinki z miejsc w Polsce i poza Polską związanych z historią Rzeczpospolitej. Przybliżymy kulisy wielkiej polityki tam, gdzie ona się rozgrywała jednocześnie prezentując także spojrzenie na naszą historię z perspektywy innych krajów. Mamy w planach wyjazdy m.in. na Litwę, Ukrainę, Łotwę czy do Niemiec. Niestety, każdy wyjazd to koszty transportu, noclegów, wstępów do muzeów itd. Uzyskanie takiej kwoty pozwoli również poszerzyć możliwości naszego kanału poprzez wykupienie dodatkowych licencji na materiały dotyczących historii najnowszej.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kurier Historyczny już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Robert Tomaszewski
Robert Tomaszewski
100 zł
Kamil Zawisza
Kamil Zawisza
50 zł
Anonimowy patron
10 zł
Ben K
Ben K
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.