Avatar użytkownika

Instytut Wolności

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

20 zł miesięcznie
Poziom pierwszy
50 zł miesięcznie
Poziom drugi
100 zł miesięcznie
Poziom trzeci
500 zł miesięcznie
Poziom czwarty
1000 zł miesięcznie
Poziom piąty

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Instytut Wolności w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Instytut Wolności. Niezależny think tank. Pracujemy na rzecz silnej, bezpiecznej, demokratycznej Polski leżącej w sercu zachodniego świata. Kształcimy przyszłe elity – ludzi zdolnych do strategicznego myślenia, sprawnego zarządzania państwem, biznesem, sferą pozarządową.

Pracujemy na rzecz silnej, bezpiecznej, demokratycznej Polski leżącej w sercu zachodniego świata; na rzecz sprawnego, efektywnego i odpowiedzialnego państwa opartego na stabilnych, transparentnych, dobrze zarządzanych instytucjach.

Tworzymy wspólnotę zaangażowanych obywateli. Wolność jest dla nas wielkim darem, wartością, o którą należy się troszczyć i której trzeba bronić.

Jesteśmy miejscem spotkania, dialogu, kształtowania i ścierania się różnych wizji rozwoju Polski, Europy i świata.

Budujemy fundamenty silnego i odpowiedzialnego społeczeństwa. Kształcimy przyszłe elity – ludzi zdolnych do strategicznego myślenia, sprawnego zarządzania państwem – aktywnych obywateli zaangażowanych w życie wspólnoty – swojego środowiska, miasta, państwa.

Współpracujemy ze światem polityki, biznesu, nauki i administracji. Tworzymy inicjatywy wspierające edukację, przedsiębiorczość; bierzemy udział w dyskusji o sprawach międzynarodowych, pomagamy w budowaniu dobrych stosunków Polski z najważniejszymi partnerami za granicą.

Wierzymy, że dynamicznie rozwijająca się Polska, silnie osadzona w międzynarodowych strukturach Unii Europejskiej i NATO, może odegrać ważną rolę w kształtowaniu bezpieczeństwa zrównoważonego rozwoju, stabilności i pokoju na całym świecie.

Naszym głównym projektem jest Szkoła Przywództwa Instytutu Wolności. https://szkolaprzywodztwa.pl

Prowadzimy także projekt Help Ukraine https://www.helpukraine.com.pl

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Instytut Wolności już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.