Jacek Kurzątkowski

W Patronite od 28.09.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1628

liczba Patronów: 1514

1 patron
5 zł miesięcznie
1 585 zł łącznie

Cała kwota - pomoc dla bezdomnych

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 995 zł

brakuje

Za całą sumę do wysokości tego progu co miesiąc będzie organizowana pomoc dla bezdomnych. Będą realizowane zarówno akcje indywidualne, jak i we współpracy z noclegowniami, jadłodajniami oraz innymi podmiotami mogącymi nam ułatwić niesienie pomocy. Wszystkie działania będą dokumentowane, a także fabularyzowane i prezentowane na JtO na YT.

Będzie nas więcej

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 995 zł

brakuje

Niewielka część tej kwoty zostanie przeznaczona na profesjonalnego kamerzystę ze światłem (my żadnego sprzętu nie będziemy kupowali). Wesprze mnie on także w montażu. Oczywiście moja praca jest całkowicie non-profit, ale nie mogę tego wymagać od innych.

Będzie nas jeszcze więcej

7 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 495 zł

brakuje

Niewielka część tej sumy zostanie przeznaczona na bezdomną osobę, która odciąży mnie w sprawach organizacyjnych. To na jej barkach będzie spoczywał obowiązek przygotowywania akcji pomocowych. Moja praca oczywiście cały czas jest non-profit.

Powstanie fundacja

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 995 zł

brakuje

Bezdomność to błędne koło. Nie można z niej wyjść bez miejsca zamieszkania, trudno je zdobyć będąc na ulicy. Jeśli osiągniemy ten cel, to powstanie fundacja, która będzie pozyskiwała małe mieszkania do remontu. Zostaną one odnowione i urządzone wysiłkiem bezdomnych, a następnie użyczone im. Najemcy stopniowo przejmą ciężar opłaty czynszu i kosztów eksploatacji.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni