Fundacja Ja, Nauczyciel

W Patronite od 17.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2302

Liczba Patronów: 2139

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
30 miesięcznie
1 890 łącznie

Nadzwyczajna NaRada Pedagogiczna

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 970 zł

brakuje

Na początku października organizujemy open space w grupie 57 000 nauczycielek i nauczycieli w grupie Ja, Nauczyciel na portalu Facebook.

Wspólnie z innymi organizacjami działającymi na rzecz zmiany w edukacji projektujemy kroczący proces Nadzyczajnych NaRad Pedagogicznych.

14 października w Poznaniu organizujemy pierwszą Nadzyczajną NaRadę Pedagogiczną - spotkanie stu iderek i liderów edukacji w formule open space.

#TworzyMyJakośćwEdukacji

14 października w Poznaniu wraz z kilkunastoma organizacjami zainicjujemy proces Nadzwyczajnych NaRad Pedagogicznych. Wierzymy, że będzie to proces kroczący, który wzmocni głos praktyków: nauczycieli i nauczycielek w dyskusji o kształcie systemu oświaty w Polsce. To społeczność szkoły powinna decydować o tym, co się w niej dzieje. Chcemy Wam to umożliwić. Wierzymy, że kolejne spotkania odbędą się w innych miejscach w Polsce. Ja, Nauczyciel'ka to obecnie największa społeczność nauczycielek i nauczycieli w Polsce.

Spotykajmy się w Poznaniu - niech nas usłyszą!

#TworzyMyJakośćwEdukacji

#FajneKomplety

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 970 zł

brakuje

Planujemy cykl stałych spotkań online dla społeczności 57 000 nauczycielek i nauczycieli skupionych w grupie Ja, Nauczyciel'ka.

Zorganizujemy serię spotkań/wydarzeń live dla społeczności Ja, Nauczyciel'ka. Ostatni rok pokazał nam, jak ważna jest wymiana doświadczeń, wzajemne wsparcie i inspiracja. Do udziału w wydarzeniach zaprosimy ekspertki i ekspertów, znanych i cenionych nauczycieli/nauczycielki oraz przedstawicieli świata edukacji, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

#FajneKomplety

Koncert #GraMyZamiastStrajku

40 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

39 970 zł

brakuje

Przy współpracy z CK Zamek w Poznaniu organizujemy Koncert GraMyZamiastStrajku

Organizujemy Koncert #GraMyZamiastStrajku wspólnie z grupą 57 000 członkiń i członków społeczności Ja, Nauczyciel'ka , aby podziękować całemu środowisku nauczycielek i nauczycieli za trud w roku szkolnym 2020/2021 i wspólnie świętować Dzień Edukacji Narodowej. Impreza odbędzie się w Poznaniu, w Centrum Kultury Zamek.

Do współpracy nad I Częścią Koncertu zaprosiliśmy Teatr 21 ze spektaklem: “Rewolucja, której nie było” w reż. Justyny Sobczyk oraz Studio aktorskie STA - akademia aktorska w Poznaniu ze spektaklem: “Dwunastka” w reż. Pauli Marii Głowackiej. Oba spektakle pokażemy w naszych kanałach na portalu Facebook.

W II Części Koncertu wystąpią śpiewający i muzykujący nauczyciele i nauczycielki wraz ze swoimi uzdolnionymi wokalnie absolwentkami i absolwentami. Od strony muzycznej za kształt tej części koncertu odpowiadać będzie Orkiestra Mikołaja Gąsiewskiego, pianisty, kompozytora i aranżera.

Zaproszenie do III Części Koncertu przyjęły: Monika Urlik, Monika Borzym oraz Katarzyna Wilk. Imprezę poprowadzi Joanna Kołaczkowska oraz Agnieszka Litwin. Patronat nad naszym wydarzeniem zadeklarował Prezydent Miasta Poznania. Produkcję imprezy oraz jej profesjonalny streaming powierzyliśmy FestivalGroup.

#GraMyZamiastStrajku
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
EduHero
EduHero
Próg: 20 zł