Jarosław Rogowski

W Patronite od 05.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 523

Liczba Patronów: 1606

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
1 080 miesięcznie
6 545 łącznie
Witaj nazywam się Jarosław Rogowski i zajmuję się szeroko pojętym bezpieczeństwem osobistym. Moja pasja polega na dostarczaniu jakościowej wiedzy, która ma zwiększyć Twoje szanse na przetrwanie w sytuacjach kryzysowych.

O Autorze

Uczę podejmowania racjonalnych decyzji w stresie i uzbrajam w umiejętności specjalne.  Szkolę jedynie ludzi będących po tzw. „dobrej stronie mocy”. 

Zależy mi na tym, aby ludzie nauczyli się bronić siebie i swoich bliskich. Bez fikcji, obalając mity. Mowię o tym jak jest. Uważam, że zasługujesz na prawdę.

Pracuję z osobami prywatnymi jak i wyspecjalizowanymi jednostkami wojska i policji. Trenuję sportowców przygotowując ich do zawodowych walk.

 

 

Od wielu lat udzielam się aktywnie w social mediach, przekazując darmową, specjalistyczną wiedzę. Prowadzę najpopularniejszy kanał na polskim YouTube dotyczący bezpieczeństwa i samoobrony. Działam aktywnie na Facebooku i Instagram-ie, gdzie znajdziesz więcej tekstów oraz na TikTok-u, gdzie wrzucam krótkie esencjonalne materiały. Nie martw się, nie nagrywam tanecznych układów:) Wszędzie dzielę się za darmo swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

 

Decyzja o Patronite wynika z chęci wejścia na wyższy poziom materiałów i dawania wiedzy w najlepszej możliwie jakości. Sprzęt, nagrania, montaż, dojazdy, ogromna ilość godzin pracy, planowania, pisania scenariuszy, nagrywania i tworzenia kontentu, prowadzenie social mediów - wszystko po to, aby dostarczyć jak najwyższą wartość. Okazało się, że tematy które poruszam, umiejętności, których uczę są ważne dla wielu osób, a niejednokrotnie ratują życie lub zdrowie. Moją misją jest zwiększanie świadomości ludzi na zagrożenia oraz wspieranie osób słabszych. Jednym z priorytetów jest racjonalne, konkretne podejście do tematu i obalanie mitów jakie przez lata wytworzyły się w internecie w temacie samoobrony -mieszając ludziom w głowach.

 

Jestem w trakcie pisania podręcznika walki wręcz, a w przyszłości chcę mieć większą możliwość przeprowadzania darmowych warsztatów dla dzieciaków. Jestem twórcą ogólnoświatowej marki szkoleń BAV (Born Against Violence), czyli Urodzeni Przeciwko Przemocy,  oraz współtwórcą projektów takich jak Safe&Brave (bezpieczeństwo dzieci i młodzieży), a także specjalistycznych warsztatów dla kobiet "Masz Prawo Się Bronić". W przyszłości planuję stworzyć fundację "Urodzeni Przeciwko Przemocy", aby mieć więcej możliwości wspierania tych, którzy najbardziej tego potrzebują, a jednocześnie nie mogą sobie na to pozwolić. Obecnie poszukujemy również Patronów, którzy wesprą powstanie nowego ośrodka szkoleniowego w Łodzi.

Jeżeli dotarłeś aż tutaj to dziękuję za Twój czas!

Zachęcam do dołączenia do wspaniałej społeczności ludzi dla których ważne jest bezpieczeństwo dzieci, młodzieży oraz dorosłych Born Against Violence.

Jeśli zostałeś Patronem- poczekaj na maila.

Czasami trafia do skrzynki ze SPAM-em, dlatego warto tam też poszukać :) 

Bądź bezpieczny!

Pozdrawiam 

Jarosław Rogowski


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 1 000 zł
Grzegorz Rewers
Grzegorz Rewers
Próg: 25 zł
Przemysław Sławiński
Przemysław Sławiński
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Pawel CK
Pawel CK
Próg: 10 zł